we speak english
Меню
Наші послуги

Абдомінопластика

Популярність абдомінопластики неможливо заперечити. Незважаючи на те, що проводять її вже кілька десятків років, вона і сьогодні на слуху у багатьох. Це досить важка процедура, яка вимагає від хірурга серйозної підготовки. Абдомінопластика – це операція, в ході якої видаляють надлишки жирових відкладень і шкіри і відновлюють правильну форму живота.

 

Основними причинами зміни зовнішнього вигляду живота є вагітність і малорухливий спосіб життя. Останній призводить до того, що шкірно-жирові прошарки в животі починають збільшуватися, через що він деформується. Виношування дітей також залишає відбиток на тілі практично кожної жінки.

В результаті такого тривалого впливу шкіра розтягується і на животі з’являються розтяжки. У більш серйозних випадках прямі м’язи зовсім розходяться, деформується пупок. Виправити все це можна лише за допомогою абдомінопластики.

Пластичний хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович зазначає:

Найбільш дієвим способом відновлення пропорцій і підтяжки живота після пологів є абдомінопластика (abdomen (лат.) – живіт). Ця пластична процедура усуває практично весь спектр естетичних “негараздів”: розтяжки, грижі, діастаз, гіпертрофований шкірно-жировий фартух.

За допомогою абдомінопластики можна не тільки максимально поліпшити форму живота, видаливши розтяжки, жирову клітковину і зайву шкіру, але й зменшити об’єм черевної стінки, перемістити пупок в його природне положення, провести корекцію лобкових тканин тощо.

Показання до операції

Проводити абдомінопластику слід в разі:

  • наявності розтяжок на животі;
  • утворення складок в області живота;
  • діастаза, або розтягування прямих м’язів;
  • наявності зайвих жирових відкладень в області живота;
  • наявності грижі.

Протипоказання до абдомінопластики:

Так як це досить травматична і серйозна операція, від пацієнта потрібен дуже хороший стан здоров’я. Пацієнту відмовлять при наявності:

 

  • цукрового діабету;
  • низького згортання крові;
  • плануванні вагітності в найближчому майбутньому;
  • злоякісних утворень;
  • ожиріння середнього та тяжкого ступеня;
  • важких хронічних захворювань внутрішніх органів;
  • гострих інфекційних і запальних процесів.

Види абдомінопластики

На сьогоднішній день існує декілька методів абдомінопластики, найпопулярніші з них – це класична, вертикальна та комбінована підтяжка.

Класична абдомінопластика

Суть класичної техніки полягає в наступному: навколо пупка формується невеликий кругової розріз і по лінії бікіні – горизонтальний. Після цього хірург клініки Gold Laser акуратно виділяє і піднімає шкіру й її жирову клітковину від черевної стінки. Після цього він зміцнює і ретельно з’єднує один з одним прямі м’язи живота. Далі лікар приступає до більш простих маніпуляцій: формує розташування та форму пупка, видаляє надлишки шкіри, щоб живіт виглядав пружним і гарним.

 

Найчастіше хірурги рекомендують проводити класичну абдомінопластику в комплексі з ліпосакцією – таким чином можна досягти більш помітних результатів. Після хірургічної частини приступають до установки дренажу (щоб видаляти залишки крові та рідини). Таким чином, зміцнення м’язів живота дає можливість зробити Вашу талію тоншою, а розріз по лінії бікіні дозволяє зробити повністю непомітним шрам від операції.

Вертикальна абдомінопластика

Вертикальна абдомінопластика – операція, при якій розріз виконується рівно по середній лінії живота. Зайва тканина натягується з двох сторін від нього. Розтяжки при такому способі впливу повністю зникають. Така операція набагато простіше класичної, але від неї залишається видимий рубець, який вже ніяк не замаскувати. Протягом 1 місяця вам доведеться носити корсет, щоб шви не розійшлися.

Комбінована абдомінопластика

Комбінований метод – це поєднання двох вищеописаних операцій. В такому випадку робиться відразу 2 розрізи: шкіру натягують зверху і знизу, зліва і справа. Довжина вертикального розрізу залежить від кількості зайвої тканини, яку необхідно видалити. Комбінована абдомінопластика є однією з найсерйозніших та найскладніших операцій.

Процес пластики живота

Пластика живота – єдино можливий спосіб позбавлення від шкірно-жирового фартуха та зміцнення м’язів черевної області. Якщо ж спостерігається лише велика кількість жирових відкладень, а шкірний покрив досить еластичний і пружний, то можна обійтися ліпосакцією. Дана процедура менш інвазивна і полягає в відкачці жиру через невеликі проколи.

Найчастіше при вираженому птозі й ожирінні застосовується цілий комплекс коригуючих процедур, включаючи ліпосакцію.

Абдомінопластика – досить складна операція, яка вимагає особливої майстерності хірурга.

Тривалість стандартної процедури становить в середньому від 2 до 4 годин. Лікар висікає надлишки шкіри і жирової клітковини на передній черевній стінці по заздалегідь наміченим горизонтальним або вертикальним лініям. Потім підтягує м’язи, переміщує пупок в нове положення і зшиває краї.

При мініабдомінопластиці всі маніпуляції обмежуються лише підтягуванням тканин і формуванням чітких контурів талії. Така процедура менш травматична, ніж класична, і залишає після себе короткий шов над лобковою зоною.

Реабілітаційний період

Після операції шов обробляється антисептичним розчином, а на живіт вдягається спеціальний бандаж. Перші дні пацієнт знаходиться в стаціонарі під наглядом хірурга, і ще місяць вдома. Спостерігаються великі гематоми, набряки та припухлості, які повністю зникають за кілька місяців.

Шов знімається на 14 день, при цьому видимий рубець зберігається до 6 місяців. При бажанні його можна звести за допомогою лазерної шліфовки.

У цей час рекомендується:

  • носити компресійну білизну;
  • утриматися від будь-якої фізичної активності;
  • утриматися від відвідувань лазні, солярію і будь-яких гарячих процедур і ванн;
  • зменшити кількість інтимних контактів;
  • забезпечити для тіла дбайливий догляд.

Для полегшення періоду реабілітації можуть призначатися лімфодренажний масаж, водорослеве обгортання, мезотерапія і ряд інших фізіотерапевтичних процедур. Повернутися до звичного життя можна вже на третій місяць, а в разі мінімального втручання – через 1-1,5 місяці.

Результати абдомінопластики

Завдяки абдомінопластиці Ви отримаєте гарний животик. При дотриманні всіх приписів лікаря під час відновного періоду і подальшого збереження допустимої норми ваги, ефект корекції зберігається надовго. Планувати вагітність і народжувати допускається не раніше, ніж через рік після процедури.

Ціна абдомінопластики в Києві

 

  Головний лікар Пластичний хірург
Абдомінопластика 3000 євро 3000 євро
Мініабдомінопластика 1500 євро 1500 євро
Усунення діастазу прямих м’язів живота (класний спосіб) 1500 євро 1500 євро
Усунення діастазу прямих м’язів живота (ендоскопічний спосіб) 3500 євро 3500 євро
Загальний наркоз 14500-18500 грн 14500-18500 грн

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Питання-Відповідь

Через скільки часу можна вагітніти?

Фахівці рекомендують не вагітніти щонайменше один-два роки.

Коли можна робити абдомінопластику після кесарева?

Після хірургічного розродження (кесарів розтин) слід відкласти абдомінопластику на 1-2 роки.

Кому показана абдомінопластика?

Абдомінопластика показана при надмірній шкірно-жировій складці на животі, наявності серйозних рубцевих змін на передній стінці живота, при розтягуванні (діастазі) м’язів живота у жінок після пологів та у чоловіків.

Скільки годин триває абдомінопластика?

Залежно від складності корекції та обсягу втручання абдомінопластика може тривати від 1 до 4 годин.

Що краще абдомінопластика чи ліпосакція?

Ліпосакція спрямована на видалення жирового прошарку на животі, у той час як під час абдомінопластики усувається розбіжність черевних м’язів, висікається шкірно-жировий фартух і рубцева тканина, іноді переноситься пупок у нове положення.
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×