we speak english
Меню
Наші послуги

Методи корекції носослізної борозни

Що таке носослізна борозна

Які причини появи носослізної борозни?

Корекція носослізних борозен за допомогою косметологічних методів

Заповнення філером носослізної борозни

Апаратні способи корекції носослізної борозни

Хірургічні способи корекції носослізної борозни: ліпофілінг та блефаропластика

Що таке носослізна борозна

Носослізна борозна – це дрібна западина, що починається від внутрішнього кута ока і закінчується вилицевою дугою. Чому вона виникає? В основному, поява даного дефекту пов’язана з віковими змінами в організмі, але в деяких людей ця складка може утворитися навіть у молодому віці через індивідуальні особливості шкіри та будову черепа.

Перед тим, як розпочати корекцію цієї естетичної проблеми, рекомендується звернутися до досвідченого лікаря-косметолога. Фахівець проведе огляд, з’ясує причини утворення борозни та підбере оптимальний метод її усунення. Якщо складка не надто глибока, можливо зробити її менш явною за допомогою зміни доглядових засобів, використання масок, що підтягують, та інших засобів. У разі помітної чи глибокої складки може знадобитися косметологічна допомога чи пластична операція.

Які причини появи носослізної борозни?

Фактори, що призводять до появи носослізної борозни:

 • Природні вікові зміни, що супроводжуються зниженням синтезу колагену, еластину та гіалуронової кислоти.
 • Витончення підшкірної клітковини.
 • Деякі патологічні стани організму, які можуть змінити структуру кісток.

Крім того, розвиток цієї естетичної проблеми може бути спровокований такими факторами:

 • Гормональний дисбаланс.
 • Куріння та надмірне вживання алкоголю.
 • Порушення режиму праці та відпочинку, безсоння.
 • Хронічні захворювання внутрішніх органів.
 • Ожиріння.
 • Різкі стрибки ваги.

Корекція носослізних борозен за допомогою косметологічних методів

Поява носослізної борозни обумовлена спеціальними структурними модифікаціями м’язової тканини, тому застосування косметичних засобів на кшталт масок, кремів чи патчів не забезпечить бажаного результату. Ці продукти мають лише поверхневий вплив на шкіру, не торкаючись м’язового каркасу. Для корекції носослізної борозни необхідні кардинальніші підходи, які діляться на хірургічні та косметологічні методи. Лікар-косметолог клініки Goldlaser підбере найкращий спосіб з урахуванням індивідуальних особливостей, таких як виразність западини, стан шкіри пацієнта та наявність обмежень щодо певних препаратів чи методів.

Заповнення філером носослізної борозни

Контурна пластика – це сучасний метод корекції носослізної борозни, при якому гелеподібні препарати, що містять гіалуронову кислоту, підшкірно ін’єкують в область борозни. Ці препарати, які називають філерами, легко моделюються в дермі, що практично виключає ймовірність невдалої корекції. Процедура заповнення носослізної борозни проводиться за допомогою місцевого анестетика для комфорту пацієнта. Конкретний вид філера, його щільність, кількість і глибина ін’єкування визначаються для кожного пацієнта в індивідуальному порядку, що дозволяє досягти найкращого результату. Контурна пластика – безпечна та доступна методика заповнення носослізних борозен, що дозволяє досягти бажаного естетичного результату лише за 1 процедуру. Ефект від неї зберігається на 1-1,5 року.

Апаратні способи корекції носослізної борозни

Голковий RF-ліфтинг – це інноваційний апаратний метод лікування та омолодження шкіри, який заснований на використанні мікроголок та високочастотного струму. RF-ліфтинг надає позитивний вплив на всі шари шкіри та підшкірно-жирову клітковину, одночасно досягаючи кількох цілей одночасно. По-перше, за рахунок термічного впливу радіохвиль, що проникають у шкіру за рахунок введення мікроголок в область носослізної складки, відбувається руйнування старого та активізація синтезу нового колагену та еластину. Самі мікроголки, діаметр яких не більше 1 мм при проникненні в шкіру формують в ній мікротравми. У відповідь на такий вплив організм ще більше активує процеси регенерації, що у свою чергу призводить до посилення синтезу фібробластів, колагену та еластину. Таким чином, після курсу процедур шкіра повертає свою пружність, дрібні та середні зморшки вирівнюються, рельєф стає більш гладеньким, а прояв носослізної борозни зменшується.

Важливим плюсом RF-ліфтингу є відсутність травматичності, що дозволяє уникнути періоду реабілітації та дає можливість швидко повернутись до повсякденної активності. Рекомендований курс процедур складає 3-5 сеансів з інтервалами 4-6 тижнів.

SMAS-ліфтинг – це апаратна процедура омолодження, призначена для боротьби з віковими змінами. В основі даного методу лежить використання високосфокусованого ультразвуку (HIFU). Застосування ультразвуку має позитивний і зміцнюючий ефект на м’язово-зв’язувальний апарат та сприятливо впливає на стан шкіри. Ця інноваційна процедура має широкий спектр застосування, включаючи корекцію носослізної борозни та покращення якості шкіри під очима.

Ультразвук стимулює м’язи та зв’язки, прогріває дерму та підшкірні жирові відкладення. В результаті відбувається активація процесів регенерації в шкірі, запускається синтез колагену та еластину, покращується стан тканинної текстури, зморшки та носослізна борозна стають менш помітними.

Важливою перевагою SMAS-ліфтингу є подібний ефект із результатами пластичної хірургії, швидка реабілітація, а також відсутність неприємних відчуттів під час та після процедури. Маніпуляцію рекомендують проводити раз на 2-3 роки.

Мікрострумова терапія є безпечною і високоефективною методикою, яка сприяє нормалізації процесів на рівні тканин і клітин. Під час процедури на область носослізної борозни спрямована дуже слабка струмова дія, повністю позбавлена хворобливих або неприємних відчуттів.

Мікрострумова терапія активізує клітинні процеси, сприяючи посиленню обміну речовин та стимуляції оновлення клітин, що призводить до кращого живлення клітин та виведення шлаків та токсинів зі шкіри. Така дія дозволяє досягти регенерації шкіри, підвищити її пружність і покращити текстуру.

Важливим аспектом мікрострумової терапії є її безпека та практично відсутність побічних ефектів. Процедура не потребує спеціальної підготовки. Середня тривалість курсу становить 5-10 сеансів кожні 3-5 днів.

Хірургічні способи корекції носослізної борозни: ліпофілінг та блефаропластика

У боротьбі з яскраво вираженою борозною косметологічні процедури можуть виявитися тимчасовими і не завжди здатні дати бажаний результат. У таких випадках пластична хірургія у клініці Голд Лазер пропонує дві ефективні методики.

Ліпофілінг – це нетравматична операція з використанням власного жиру пацієнта, заздалегідь витягнутого з жирових депо – ділянок з найбільшим скупченням підшкірної клітковини. Оброблений біоматеріал вводиться в область корекції, ефективно заповнюючи простір та згладжуючи складку. При цьому ліпофілінг не викликає негативних наслідків у вигляді алергічних реакцій, оскільки використовується власний жир і його ефективність зберігається протягом кількох років.

Ще однією показовою методикою є блефаропластика – повноцінна операція з пластики повік. Цей метод особливо ефективний при виражених ознаках старіння, коли, крім носослізної борозни, присутні дрібні та великі зморшки, а також опущення верхніх чи нижніх повік. Завдяки операції коригуються розтягнуті тканини, проводиться перерозподіл жирової клітковини і повноцінна омолоджуюча корекція області навколо очей. Такий підхід дозволяє досягти помітного поліпшення естетичного виду області навколо очей та обличчя загалом.

У клініці Goldlaser приймають косметологи та пластичні хірурги вищої кваліфікації, які знають як прибрати носослізну борозну швидко, ефективно та безпечно для вашого здоров’я.

Джерела:

 1. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”.
 2. S. Weinkle “Injection Techniques for Revolumization of the Perioral Region with Hyaluronic Acid”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×