we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Консультація дерматолога

Лікар-дерматолог – це фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою шкірних захворювань. У сферу його діяльності також входять придатки шкіри – нігті, волосся, потові та сальні залози. На відміну від косметолога, який займається вирішенням лише естетичних проблем, в обов’язки дерматовенеролога входить більш широкий спектр захворювань, багато з яких важко протікають і можуть привести до віддалених ускладнень.

Які захворювання лікує дерматолог?

В професійні обов’язки дерматолога входить лікування таких захворювань:

 • висипання на шкірі (акне й юнацькі вугрі);
 • купероз;
 • грибкові захворювання (оніхомікоз);
 • діагностика та лікування доброякісних новоутворень шкіри: невусів, бородавок, папілом, келоїдних рубців.

Консультація дерматолога: привід для звернення

Наявність одного із зазначених симптомів – це привід для того, щоб записатися на консультацію до дерматовенеролога в клініку Gold Laser:

 • поява новоутворень на шкірі: невусів, кондилом, бородавок тощо;
 • поява стрій, розтяжок, рубців;
 • оніхомікоз (ураження нігтів);
 • випадіння волосся, облисіння, алопеція.

Особливості консультації

Фахівці клініки Gold Laser використовують виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Тривалість однієї консультації залежить від характеру захворювання, розташування, необхідності у використанні додаткових методів обстеження. Прийом пацієнтів включає в себе кілька основних етапів:

 1. Збір інформації від клієнта й анамнезу захворювання (історія появи та розвитку симптомів).
 2. Огляд шкірних покривів. Для діагностики деяких хвороб можуть бути використані додаткові методи дослідження (дерматоскопія, гістологія, pH-метрія, себуметрія, оцінка еластичності та мікроциркуляції шкіри).
 3. Клінічний висновок фахівця.

Можете не турбуватися про збереження конфіденційності всього лікувального процесу, адже ми дбаємо про безпеку та добробут наших клієнтів. Саме тому всі історії хвороб захищені від посягань третіх осіб, а їх вміст є лікарською таємницею.

Як записатися на прийом?

Наша клініка працює без перерв і вихідних з 9:00 до 21:00. Ви можете відвідати її в Києві, записавшись на прийом заздалегідь (по телефону, в онлайн чаті або через форму на сайті). Приходьте на прийом до лікаря-дерматолога в клініці Gold Laser – забудьте назавжди про проблеми зі шкірою!

Ціни на консультацію

Послуга Ціна
Консультація 700 грн
Консультація з призначенням 700 грн
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×