we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лазерне лікування пігментних плям

Наявність пігментних плям на шкірі людини часто приносить дискомфорт. Такі плями можуть виникнути через накопичення величезної кількості меланіну у верхніх шарах шкіри. Надмірне скупчення меланіну на поверхні шкіри призводить до того, що окремі її ділянки забарвлюються в коричневий колір.

Причинами утворення пігментних плям можуть бути також гормональні порушення, вікові зміни, отруєння, захворювання, надлишковий загар тощо.

Незважаючи на те, що пігментні плями можуть з’явитися в будь-якому віці, основною категорією людей, які найбільш часто страждають гіперпігментацією, є жінки після 35 років. Пов’язано це з тим, що з часом рівень меланоцитів в шкірі починає поступово зростати, що призводить до утворення пігментних плям. Так само, дуже часто, пігментні плями на обличчі та на тілі з’являються після тривалого перебування на сонці або зловживанням інсоляції в солярії.

Видалення пігментних плям лазером

Клініка косметології та медицини Gold laser в місті Київ допоможе Вам позбутися від пігментації раз і назавжди. Ваша шкіра набуде колишньої краси та привабливості.

Клініка Gold laser здійснює видалення пігментних плям на обличчі лазером у людей всіх вікових категорій.

Найсучаснішою та найрезультативнішою методикою позбавлення від плям на обличчі є лазерне видалення або лазерний фототермоліз.

Видалення пігментних плям на обличчі реалізується за технологією DOT, тобто дермального оптичного термоліза, що дозволяє побачити помітний результат вже після 2-3 процедур. Лазерна терапія не пошкоджує шкіру і не викликає болю. Проводиться дана процедура без анестезії. Про шрами та рубці також не варто переживати. По завершенню сеансу пацієнти можуть відразу ж без реабілітації повернутися до звичного способу життя, не хвилючись за ускладнення.

В процесі лазерної терапії відбувається оновлення клітин шкіри, а також починається процес вироблення нового колагену. Видалення пігментних плям методом лазерного фототермолізу повертає шкірі обличчя та тіла молодість і рівний колір.

Для кожного пацієнта окремо розробляється індивідуальна програма, в якій кількість сеансів залежить від ступеня ураження шкіри. Максимальний ефект при використанні даного методу може бути досягнутий після проведення від 1 до 3 сеансів лазерної терапії.

Лазерна технологія видалення пігментних плям вважається найбільш дієвим способом позбавлення від пігментації на шкірі. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт від цієї проблеми, не бійтеся довіритись лазерній корекції.

Ціна лікування пігментних плям в Києві

 
Видалення пігментації до 4 см
800 грн
Видалення пігментації від 4 до 10 см
3000 грн
Видалення пігментації більше 10 см
3500 грн
Анестезія (крем)
500 грн

Лазерное интимное отбеливание

Онлайн запис

Фото до та після

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×