we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Мікроструми

Мікроструми – це базова апаратна лікувальна процедура, в основі якої лежить вплив низькочастотного електричного струму наднизької амплітуди на шкіру і підшкірні структури (клітинні мембрани, підшкірно-жирову клітковину, м’язи, лімфатичні і кровоносні судини).

Вчені з США Нордстен і Беккер винайшли мікрострумовий метод в 1958 році. Ними було доведено, що під час будь-якого пошкодження, запалення або іншої патології шкіри відбувається зміна електричного заряду мембрани клітин. Це несприятливо для шкіри людини. Мікрострумова терапія була розроблена саме для вирішення такого роду проблем.Микротоки для лица - изображение 1

Ефективність сучасної мікрострумової терапії для омолодження обличчя визначається впливом струмів низької частоти і сили на м’язи і клітини шкіри. З віком окремі м’язи, що слугують “каркасом” для обличчя, спазмуються, опускаються, розслабляються, інші – навпаки, приходять в гіпотонус. В результаті виникають зажими на лобі, підборідді, опускаються брови, куточки рота, очей, м’язи шиї знаходяться в перенапрузі, спостерігається птоз овалу обличчя.

Під час мікрострумової терапії за рахунок мікродоз електроструму відбувається м’яке скорочення м’язових тканин. Це дозволяє швидко і ефективно відновлювати тонус ослаблених або пошкоджених м’язів. Також терапія мікрострумами сприятливо впливає на стан лімфатичної і кровоносної системи. В результаті використання мікрострумів овал обличчя підтягується, зменшується “друге” підборіддя, розгладжується носогубний трикутник, вирівнюється рельєф чола, погляд стає більш відкритим, зменшується набряклість обличчя, зникають темні кола під очима, поліпшується колір обличчя і зміцнюються судинні стінки.

Мікроструми для обличчя: як це працює і який апарат використовується?

Мікрострумовий апарат посилає слабкий електричний струм амплітудою 10-600 мкА, частотою 0,3-300 Гц і напругою 11-14 B в шкіру, під впливом струму активуються іонні канали та поліпшуються обмінні процеси в тканинах. Стимуляція мікрострумами:

 • позитивно впливає на регенерацію;
 • покращує кровообіг;
 • активізує лімфодренаж і лімфоток, усуває набряклість;
 • нормалізує тонус м’язів обличчя;
 • сприяє насиченню клітин шкіри киснем.

У клініці Gold Laser для мікрострумової стимуляції використовують апарат BT-Nano від Bio-Therapeutic (США). Апарат має зручні і ергономічні маніпули з хромованими електродами і високою токопровідниковою здатністю. У ньому передбачено 5 режимів роботи.

Дерматолог клініки Gold Laser Титова Олеся Віталіївна зазначає:

На відміну від Вt-Nano, апарати для домашнього користування не дають бажаного результату, оскільки вони мають незначну подразнюючу дію на шкіру. Також такі апарати не передбачені для використання в профільних медичних установах і не мають великого функціоналу, на відміну від BT-Nanо від Bio-Therapeutic (США).

На яких ділянках тіла можна проводити процедуру мікроструми?

Мікрострумова терапія для тіла сприяє підтяжці шкіри, лімфодренажу, поліпшенню рельєфів і стимуляції обмінних процесів в клітинах. За допомогою мікрострумів тіла можна скорегувати прояв целюліту на стегнах і сідницях, поліпшити тонус м’язів грудей, підтягнути шкіру на животі і руках. Перед мікрострумовою терапією можна провести діагностику шкіри обличчя і визначити його стан по 12 параметрам.

Микротоки для лица - 1

 

Переваги послуги мікрострумів для обличчя

Серед беззаперечних переваг мікрострумової терапії виділяють:

 • безболісність, абсолютний комфорт;
 • явний, швидкий ефект;
 • пролонгований ефект;
 • одночасний позитивний вплив на епідерміс, дерму і м’язову тканину;
 • сумісність з іншими косметологічними маніпуляціями;
 • вирішує багато косметичних і естетичні проблем.

Вікові обмеження для мікрострумової терапії

Мікроструми не мають обмежень за віком, проте є ряд абсолютних протипоказань з точки зору стану організму.

Показання для процедури мікроструми

Мікроструми для обличчя показані в наступних випадках:

 • для ліфтингу та моделювання овалу обличчя;
 • для поліпшення тонусу шкіри;
 • для вирівнювання неглибоких зморшок;
 • для тонізації м’язів;
 • для терапії купероза;
 • при зневодненої шкірі;
 • при в’янучої шкірі;
 • для лікування підвищеної жирності шкіри, акне, постакне;
 • для видалення застійних процесів: набряки, лімфостаз, “мішки” під очима;
 • при травмах, ударах, розтягненнях;
 • як відновлювальна терапія після перенесених пластичних і косметичних операцій: підтяжка обличчя, блефаропластика, ліпосакція, хімічні пілінги.

Протипоказання процедури мікроструми

Процедура протипоказана при:

 • вагітності та в період грудного вигодовування;
 • діагностованому злоякісному процесі;
 • проблемах з серцево-судинною системою;
 • при встановленому кардіостимуляторі;
 • при тромбозі;
 • при загостренні інфекційних і хронічних станів.

Якого ефекту можна досягти після процедури мікроструми?

Микротоки для лица - изображение 2

Ефект і користь мікрострумів обличчя можна виділити за такими напрямками:

 1. Лімфодренажний ефект – виведення рідини з тканин для позбавлення від набряків, усунення застійних явищ.
 2. Ліфтинг-ефект – підтягнута, пружна шкіра і рівний рельєф.
 3. Ефект міостімуляциі і позбавлення від мімічних зморшок. Електричний струм впливає на м’язи обличчя і сприяє усуненню мімічних зморшок.
 4. Зміцнення судин.

Скільки необхідно сеансів мікрострумами для видимого результату?

Мікрострумова терапія (мікроструми) має накопичувальний ефект і відноситься до ряду курсових маніпуляцій. Виходячи з віку і анатомічних показників шкіри кожного окремого пацієнта, дерматологи клініки Gold Laser визначають тривалість курсу мікрострумів.

До 30 років: 3-4 процедури в рік з метою профілактики і лікування перших видимих вікових змін шкіри.

30-40 років: 5-6 процедур з інтервалами в 1 тиждень для корекції неглибоких зморшок, тонізації м’язів обличчя і усунення темних кіл в околоорбітальній зоні.

40-50 років: 8-12 процедур з інтервалами в 3-4 дні для догляду за атонічною, позбавленою тонусу шкірою з признаками фото- і хроностаріння, для стимуляції м’язів обличчя. Курс рекомендовано повторювати двічі на рік.

Після 50 років: 12-15 сеансів з інтервалами в 2-3 дні для тонізації м’язів обличчя, усунення “брилів”, нависання повік, для поліпшення загального імунітету шкірного покриву, корекції ознак фото- і хроностаріння. Рекомендований курс – 2 рази на рік з підтримуючими сеансами 1 раз на місяць.

Підготовка до проведення послуги мікроструми для обличчя

Перед проведенням процедури лікар-дерматолог повинен упевнитися, що у пацієнта немає протипоказань і що мікроструми показані в даному випадку.

Етапи проведення сеансу мікрострумів для обличчя

Мікрострумова терапія має наступну послідовність проведення:

 1. Очищення шкіри від слідів макіяжу та інших забруднень.
 2. Нанесення провідникового гелю для кращого проникнення під шкіру малих струмів.
 3. Вибір параметрів мікрострумової апарату і проведення процедури. Дерматолог водить по обличчю пацієнта спеціальними електроди апарату згідно масажних ліній, починаючи від лоба і закінчуючи областю підборіддя.
 4. Нанесення маски по типу шкіри. Час витримки близько 15 хвилин.
 5. Нанесення крему за типом шкіри.

Залежно від показань сеанс мікрострумової терапії може тривати до 40 хвилин.

Ціни. Скільки коштує процедура мікроструми в Києві?

Ціна на мікрострумову терапію в Києві в клініці Gold Laser представлена в прайсі:

Обличчя
600 грн
Обличчя+шия 750 грн
Обличчя+шия+декольте 900 грн

Чому важливо вибрати правильну клініку для послуги мікроструми?

Незважаючи на те, що мікрострумова терапія є абсолютно комфортною і безпечною процедурою, яка допомагає позбутися від безлічі проблем зі шкірою обличчя практично в будь-якому віці, слід пам’ятати, що її важливо проводити в косметологічній клініці, де працюють досвідчені лікарі-дерматологи. Якісна і відповідальна робота дерматолога на кращому медичному обладнанні – це не тільки гарантія якісного результату, але і попередження будь-яких побічних явищ.

Питання – відповідь

✅ Мікроструми в Києві ціна за 1 сеанс?

Ціна за 1 сеанс мікрострумів Київ в Голд Лазер для зони обличчя 600 грн, обличчя та шиї 750 грн, обличчя, шиї та декольте 900 грн.

✅ Чи є відмінність процедури мікроструми в домашніх умовах і в клініці?

Звичайно, в клініці використовують професійний медичний мікрострумовий апарат, який забезпечує більш сильний вплив і, як наслідок, кращий результат. Також дерматологи працюють згідно протоколу процедур, пройшовши профільне навчання.

✅ Скільки триває ефект після сеансу мікроструми для обличчя?

Ефект від першого сеансу мікрострумів зберігається близько 5 днів, стійкого результату можна досягти після курсу з 4-15 сеансів (залежно від віку та проблематики шкіри).

✅ Мікроструми для обличчя: протипоказання й обмеження?

Процедура не проводиться пацієнтам з онкологічними захворюваннями, порушеннями серцево-судинної системи, при тромбозі, якщо встановлено кардіостимулятор, під час вагітності та лактації, при загостренні інфекційних і хронічних станів. У стадії загострення акне процедуру проводити заборонено, бо она може погіршити стан.

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×