we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лазерна коагуляція шийки матки

Лазерна коагуляція шийки матки – найефективніший і надійний метод усунення маткової ерозії. Методика має мінімальний спектр протипоказань і побічних явищ, саме з цієї причини її активно застосовують навіть для лікування жінок, які не народжували.

Високоінтенсивний лазерний промінь безконтактно і безболісно вапоризує (випаровує) і коагулює тканини, уражені ерозією. Також лазер може бути застосований для видалення генітальних папілом, поліпів цервікального каналу, кіст в області шийки матки тощо.Лазерная коагуляция шейки матки киев

Переваги лазерної коагуляції шийки матки

Лазерна коагуляція ерозії шийки матки характеризується рядом вагомих переваг в порівнянні з іншими методиками (класичною, радіохвильовою, кріо, хімічною, електрокоагуляцією):

 1. Висока точність і низький ступінь травматичності. Завдяки використанню в процедурі кольпоскопа, лікар-гінеколог точно направляє промінь на патологічні клітини і сам контролює хід лазерного випаровування. Можливість регулювання потужності і глибини впливу лазерного променя дозволяє повністю видалити патологічний осередок, а також не пошкодити здорові клітини.
 2. Відсутність ускладнень. Крововтрати, утворення рубцевих тканин або звуження цервікального каналу, які супроводжують традиційні методи хірургічного втручання, не властиві для лазерної терапії. Ризик інфікування зведений до мінімуму через безконтактність методу. Все це дозволяє застосовувати лазерні методики для лікування жінок, які ще не народжували.
 3. Відсутність потреби в госпіталізації пацієнтки. Процедура проводиться амбулаторно і займає не більше півгодини. Виконується із застосуванням місцевого знеболювання.
 4. Короткий реабілітаційний період. Завдяки впливу лазера виключно на уражені ерозією осередки, без зачіпання здорових ділянок, епітелізація після процедури є короткочасною. Повне загоєння тканин займає близько 3-4 тижнів.

Показання до проведення лазерної коагуляції шийки матки

Лазерне припікання маткової шийки призначається для лікування наявних у жінки доброякісних або прикордонних патологій шийки матки:

 • ендометріоз;
 • поліпи цервікального каналу;
 • кістозні утворення вагінального сегмента шийки матки;
 • рубцеві пошкодження;
 • дисплазія;
 • лейкоплакія;
 • хронічна форма цервіцита;
 • ектопія шийки матки;
 • епітеліальні ураження.

Протипоказання до лазерної коагуляції шийки матки

Серед протипоказань до процедури слід виділити:

 • онкологічні захворювання;
 • наявність гострої форми запальних процесів;
 • гострі запальні захворювання статевої системи;
 • генералізовані інфекції;
 • вагітність і лактація;
 • порушення згортання крові.

Підготовка до лазерної коагуляції шийки матки

Ерозію шийки матки верифікує лікар-гінеколог на огляді з використанням гінекологічних дзеркал і застосовуючи кольпоскопію. Лазерній обробці шийки матки передує також діагностика мікрофлори піхви. При виявленні патогенних мікроорганізмів пацієнтці може бути призначена місцева антибактеріальна, противірусна, імуномодулююча терапія. Також гінеколог повинен виключити наявність онкологічної патології шляхом проведення цитологічного дослідження.

За підсумком консультації, кольпоскопії, аналізів на мікрофлору, цитології гінеколог приймає рішення щодо введення консервативних або оперативних методів.

Етапи проведення лазерної коагуляції шийки матки

 1. Лазерна вапорізація (коагуляція) шийки матки проводиться в першу фазу (на 7-8 день) менструального циклу під місцевою анестезією або без знеболення. Для виконання процедури використовується спеціальне лазерне обладнання.
 2. Пацієнтка розташовується в гінекологічному кріслі. Лікар обробляє шийку матки спеціальними препаратами, які “проявляють” патологічні вогнища.
 3. Під контролем кольпоскопа лікар лазерним променем впливає на уражені ерозією ділянки. Під впливом високих температур лазера відбувається висічення (вапоризація) ерозійних клітин.

Процедура триває 20-30 хвилин, потім пацієнтка може відправлятися додому. Дана методика ідеально підходить для молодих дівчат, які ще не народжували.

Реабілітаційний (післяопераційний) період після лазерної коагуляції шийки матки

Після лазерної вапоризації пацієнтка може відчувати невеликий дискомфорт внизу живота. Через 7-10 днів можливі помірні кров’янисті виділення зі статевих шляхів.

Відновлення епітелію займає 3-4 тижні. Для швидшої реабілітації гінеколог може призначити спеціальні свічки.

У період першого післяопераційного місяця пацієнтці рекомендовано:

 • утриматися від вживання алкоголю;
 • виключити статеві контакти;
 • відмовитися від теплових процедур (сауни, лазні, солярії), відвідування басейну і серйозних фізичних навантажень.

Через 4-5 тижнів після процедури слід повторити кольпоскопію і цитологічне обстеження з метою оцінити ефективність лазерної коагуляції. Також таким пацієнткам рекомендовані регулярні контрольні огляди у гінеколога з частотою, встановленою лікарем.

Скільки коштує лазерна коагуляція шийки матки?

Вартість послуги складає 2000-4000 грн.. В Києві ціна на дану послугу в нашій клініці оптимальна і в повній мірі відповідає якості.

Переваги лазерної коагуляції шийки матки для дівчат, що не народжували

Лазерна вапорізація шийки матки є малоінвазивним, малотравматичним, безкровним способом терапії патологій шийки матки.

Гінеколог клініки Gold Laser Мініна Ольга Юріївна:

Так як лазер випаровує тільки уражені клітини, а загоєння тканин протікає безболісно і без утворення рубців, то ця гінекологічна процедура може призначатися юним і дівчатам, які ще не народжували.

Переваги вибору клініки Gold Laser

У нашій клініці використовується медичний вуглекислотний СО2 лазер нового покоління. Практичний досвід гінеколога клініки дозволяє виявити і максимально ефективно, дбайливо і швидко видалити патологічні клітини ерозії маткової шийки. Довірте своє здоров’я професіоналам!

Ціна на процедуру “Коагуляція шийки матки лазером” в Києві

Коагуляція шийки матки 2000-4000 грн

 

Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Мініна Ольга Юріївна

  Лікар-гінеколог-акушер першої категорії.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Пластика полових губ (Лабіопластика)
  • Пластика малих статевих губ

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×