we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Мезотерапія

Мезотерапія – це інноваційна процедура, яка використовується для швидкого відновлення шкіри та надання їй здорового вигляду. Сьогодні популярні мезотерапія обличчя та тіла. Мезококтейлі мають у своєму складі різні активні компоненти: вітаміни, лікувальні трави, органічні кислоти та інші. За такий склад їх називають коктейлями краси.

З цим визначенням можна погодитися, оскільки мезотерапія обличчя покращує шкірний метаболізм, оздоровлює тканини та допомагає усунути різноманітні дефекти шкіри обличчя. Усього кілька процедур мезотерапії достатньо для стійкого ефекту.

Показання для проведення мезотерапії

Проведення процедури добре підходить для боротьби зі зморшками на обличчі, повертаючи при цьому пружність та еластичність шкіри. Цей метод застосовується за перших вікових ознак, а також для реабілітації атонічної та сухої шкіри. Мезотерапія обличчя добре справляється з різними дефектами шкіри: недостатнім тонусом, зниженою еластичністю, гіперпігментацією тощо.

Переваги мезотерапії обличчя та тіла

Мезотерапія тіла допомагає досягти потрібної дії за рахунок великої концентрації корисних речовин, переважно в потрібній для даного курсу зоні.

Мезотерапія обличчя дозволяє підбирати певний склад коктейлю персоналізовано для кожного пацієнта, спираючись на бажаний результат та тип шкіри. Вона не передбачає вікових обмежень і зберігає стійкий ефект тривалий час.

Різноманітний склад даних препаратів для мезотерапії пропонує широкий діапазон сприятливого впливу на шкіру:

 • зволоження та омолодження шкіри;
 • зменшення зморшок;
 • підвищення пружності та еластичності шкіри обличчя;
 • відновлення кольору обличчя;
 • усунення пігментації та кіл під очима;
 • насичення клітин шкіри компонентами, важливими для здоров’я та краси.

Як проводиться мезо обличчя

Мезотерапевтичні коктейлі лікар-дерматолог клініки Gold laser обирає під кожного окремого пацієнта індивідуально, оцінюючи стан його шкіри та проблематику. Лікар знезаражує шкіру, далі, при необхідності, наносить анестетик за 20 хвилин до початку ін’єкції та після – вводить препарат у шкіру на глибину 0,4-1,5 мм за допомогою стерильного шприца. Шприц має коротку голку з невеликим діаметром, тим самим не травмуючи шкірний покрив і доставляючи поживні речовини в потрібний шар дерми.

Мезотерапія передбачає велику кількість мікроін’єкцій на відстані 0,5 см один від одного. Так шкіра поступово отримує лікувальні речовини з коктейлю. Після завершення процесу лікар повторно знезаражує шкіру та видає пацієнту рекомендації щодо післяпроцедурного періоду, а також призначає дату наступного сеансу.

Ефект після курсу мезотерапії

Коктейлі для мезотерапії мають багатий склад та містять активні компоненти, такі як гіалуронову кислоту, фосфоліпіди, вітаміни, мінерали та мікроелементи. При ін’єктуванні у шкіру компоненти активно живлять дермальний шар зсередини. Мезотерапія шиї, обличчя, декольте, кистей рук, волосистої частини голови – це найпоширеніші різновиди ін’єкції.

Крім впливу препаратів, ін’єкції мезотерапії сприятливо впливають на шкіру завдяки механічній стимуляції. Незважаючи на те, що голки для мезотерапії дуже тонкі та маленькі, вони все одно створюють мікротравми. Це стимулює організм до активного синтезу регенеруючих речовин, що сприяє омолодженню, поліпшенню кровообігу на ділянках шкіри, де були проведені уколи, та посиленню обміну речовин.

Кількість сеансів мезотерапії визначають індивідуальні потреби пацієнта, але, в середньому, для досягнення бажаних результатів достатньо 4-8 процедур з проміжками в 7-14 днів. Курс мезотерапії від акне може досягати 10 сесій, від випадіння волосся – 15 процедур і більше.

Мезотерапія може бути рекомендована для терапії наступних проблем:

 • Суха чи жирна шкіра.
 • Проблеми з акне та після акне.
 • Знижена пружність шкіри та тонус.
 • Пігментовані кола під очима.
 • Дрібні зморшки.
 • Прояви куперозу.
 • Тьмяний колір шкіри.
 • Ознаки фотостаріння.
 • Ластовиння.
 • Шрами.
 • Пігментні плями.
 • Різні косметичні дефекти.
 • Проблеми із целюлітом.
 • Розтяжки.
 • Випадіння, сухість та ламкість волосся.

Перші позитивні зміни після мезотерапевтичної ін’єкції помітні вже через кілька сеансів, а, завдяки накопичувальному ефекту та постійній активності введених препаратів, з кожним наступним уколом її ефективність зростає. Після завершення повного курсу, щоб підтримувати досягнутий результат, рекомендовано проводити кілька процедур мезотерапії на рік.

Крім того, вона відмінно поєднується з ін’єкційними, лазерними та апаратними методиками. Наприклад, мезо проти акне проводять, чергуючи з плазмотерапією, хімічними пілінгами або фототерапією акне.

Дізнатися вартість мезотерапії тіла, а також докладніше про протипоказання та переваги можна на консультації лікаря-дерматолога у клініці косметології та медицини Gold laser.

Ціна на мезотерапію у Києві

З цінами на мезотерапію ви можете ознайомитись із прайс-листа.

Мезотерапія (Франція)

Обличчя

 

Ціни

Обличчя

Відновлюючий коктейль після хімічного пілінгу або лазерного омолодження

54 євро

Обличчя

Комплекс ліфтинговий (підтяжка овала обличчя)

45 євро

Обличчя

Коктейль ліфтинг+зволоження VIT-AGE

95 євро

Обличчя

Коктейль себорегулюючий

(для жирної та комбінованої шкіри)

42 євро

Обличчя

Коктейль PeptidesComplex (міорелаксант)

95 євро

Обличчя

Коктейль Botulike (проти мімічнихзморшок)

95 євро

Обличчя

Комплекс відбілюючий (депігментуючий)

37 євро

Тіло

Коктейль антіцелюлітний

37 євро

Тіло

Коктейль антіцелюлітний+зменшення об’єму

54 євро

Тіло

Коктейль лімфодринаж

42 євро

Тіло

Аквалікс (ліполітик, 8 мл)

133 євро

Тіло

Коктейль від стрій Stretch Stop Complex

 80 євро

Волосся

Коктейль себорегулюючий

42 євро

Волосся

Коктейль Hair від випадіння+себорегулюючий

67 євро

Волосся

Лікування випадіння, витончення та ламкості волосся

72 євро

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Онлайн запис

Фото до та після

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×