we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лікування гіпергідрозу лазером

Однією з серйозних, а головне неприємних проблем, пов’язаних з особливостями організму, є гіпергідроз пахв – зайва пітливість у цій зоні. Справа в тому, що ця неприємність завдає не лише фізичного, а й психологічного дискомфорту.

Ця особливість має також наукову назву – аксілярний гіпергідроз, осмірдоз (присутній неприємний запах), що ще раз доводить серйозність цієї проблеми. Практично всі, хто відчувають симптоми гіпергідрозу, задають те саме питання: “Як з цим боротися?”

Однак, про те, як усунути саме причину, а не маскувати наслідок, знають далеко не всі. Гіпергідроз насправді дуже поширена проблема. Щодня до нас звертаються пацієнти з проханням позбавитися підвищеного потовиділення, неприємних запахів.

Види та методи лікування гіпергідрозу

Лечение повышенного потоотделенияНа сьогоднішній день відомо чимало методів боротьби з пітливістю. Серед інших виділяють терапевтичний метод, найчастіше за допомогою ін’єкцій краси чи антиперспірантів. Хірургічний метод (симпатектомія) передбачає видалення потової залози пахвових западин, за рахунок чого вона перестає продукувати появу поту високої інтенсивності.

Введення ін’єкцій ботулотоксинів у залозу з підвищеним потовим секретом дає тимчасовий результат. У середньому ін’єкції краси діють близько 6-9 місяців, після чого процедура має повторюватися. У косметології ботулінотерапію використовують для терапії гіпергідрозу пахв, стоп, долонь, обличчя, голови, шиї тощо.

Тривалий ефект лікування гіпергідрозу дозволяє досягти симпатектомія. Проте вона має кілька нюансів. Перший – не може бути проведена в будь-яких інших ділянках тіла, крім пахвових зон. Другий: усунувши одну проблему, можна обзавестися новою – компенсаторний гіпергідроз. Іншими словами потіти буде більшість тіла: долоні, стопи, груди, спина.

Гіпергідроз пахв – ефективне лікування в Gold laser

Лечение потливости подмышек

Завдяки сучасному прогресу та розвитку лазерних технологій, надмірне потовиділення в області пахв легко усунути раз та назавжди. Найдієвіший метод на сьогоднішній день – це використання хірургічного неодимового лазера для руйнування потових залоз. Енергія неодимового лазера впливає тільки на шкіру, потові, сальні залози та волосся, відповідно, проникаючи в зону скупчення сальних залоз, імпульси неодимового лазера ушкоджують виключно їх. При цьому імпульс не розсіюється, а є сфокусованим.

Лазерне лікування гіпергідрозу пахв відноситься до методів пластичної хірургії та проводиться в амбулаторних умовах під локальною анестезією. Пластичний хірург вводить оптиволокно під шкіру через мікропрокол і впливає на залози, не торкаючись нервових закінчень, м’язової тканини або шкіри. Лазер руйнує два види потових залоз пахвової ділянки. Це еккрінові, які продукують надлишковий піт без запаху, що на 99% складається з води, і апокринові залози, які рясні на сальний секрет, мають тенденцію до різкого і неприємного запаху. Завдяки лазерній хірургічній корекції гіпергідрозу стійкий ефект помітний практично відразу і зберігається назавжди.

Покази для видалення потових залоз лазером

Показом до терапії пітливості лазером є гіпергідроз пахвових зон.

Як проходить процедура лазерного лікування гіпергідрозу пахв

У клініці Gold Laser для терапії гіпергідрозу в області пахвових западин використовується сучасний неодимовий лазер останнього покоління від компанії IDS (Південна Корея). Операція не потребує загального наркозу, а проводиться під місцевою анестезією.

Процес хірургічного лікування пітливості складається з наступних етапів:

 1. Йодо-крохмальна проба (проба Мінора) для виявлення зон підвищеного потовиділення та інтенсивності. На шкіру пацієнта лікар наносить йодовмісний розчин, коли він висихає – поверхню посипають крохмалем. У місцях найбільшого скупчення потових залоз йод та крохмаль вступають у реакцію, утворюючи на поверхні шкіри темно-сині плями. Найбільш насичені за кольорами ділянки лікар оброблятиме лазером більш інтенсивно.
 2. Після тесту лікар знеболює пахвові зони Лідокаїном.
 3. Використовуючи голку робить мініатюрні проколи розміром 0,5-1 мм у зоні підвищеного потовиділення.
 4. Через ці проколи хірург вводить оптоволокно неодимового лазера підшкірно до залози за допомогою конюлі. Вибираючи відповідні налаштування апарату, лікар обробляє потові залози, не травмуючи при цьому навколишні тканини. Завдяки характеристикам лазерного променя паралельно відбувається стерилізація хірургічного поля та коагуляція (“запаювання”) прилеглих судин. Процедура відбувається без втрати крові, без розрізів на шкірі. Середній час операції складає близько 60 хвилин.

Видалені лазером потові залози виводяться з організму природним лімфатичним шляхом.

Протипоказання до лікування гіпергідрозу лазером

Терапія гіпергідрозу за допомогою медичного неодимового лазера не проводиться пацієнтам з:

 • онкологічними захворюваннями;
 • запаленнями пахвових потових чи сальних залоз;
 • захворюваннями дерматологічного характеру у зоні пахв;
 • ушкодженнями шкіри, ранах, саднах;
 • гострими інфекційними станами;
 • загостренням хронічних захворювань;
 • цукровим діабетом у стадії декомпенсації;
 • захворюваннями крові, порушенням згортання;
 • при вагітності та лактації;
 • молодше 18 років.

Переваги лазерного лікування підвищеного потовиділення

Переваги лазерного лікування гіпергідрозу пахв у нас:

 • можливість амбулаторних процедур із використанням місцевої анестезії;
 • локальне втручання (метод не передбачає надрізів чи зайвих ушкоджень тканин, все здійснюється точково на конкретні зони);
 • відсутність наслідків процедури: набряків, рубців тощо;
 • можливість ведення звичного способу життя відразу після процедури (немає потреби в реабілітації, немає післяопераційного періоду).

Якщо ви шукаєте, де в Києві проводять лікування гіпергідрозу за доступною ціною, – записуйтесь на консультацію до наших спеціалістів і назавжди виріште проблему! Ціна на лікування лазером гіпергідрозу пахв у Києві в клініці Gold Laser представлена в прайсі.

Вартість лікування гіпергідрозу в Києві

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Лазерне лікування гіпергідрозу 350 євро 270 євро

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплаты

Онлайн запис

Фото до та після

 • Проба Мінора До та після лазерного лікування гіпергідрозу

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×