we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Пластика полових губ (Лабіопластика)

Інтимна пластика є сукупністю процедур, які дозволяють усунути різні дефекти статевих органів. Сучасні безболісні методики допоможуть жінкам позбавитися психологічного та фізичного дискомфорту, а також повернуть радість сексуального життя.

Пластика статевих губ (лабіопластика) – це метод естетичної корекції великих або малих статевих губ за допомогою одного або кількох видів втручання. За допомогою цієї процедури можна отримати довгоочікуваний візуальний ефект. Лабіопластика може бути проведена як самостійна процедура, так і в поєднанні з іншими методиками, наприклад з інтимним відбілюванням.

Лабіопластика може виконуватися за медичними причинами, такими як відновлення губ після травми або захворювання, а також з естетичних причин, коли пацієнтки хочуть покращити зовнішній вигляд своєї інтимної зони. Процедура може бути проведена під місцевою анестезією або седацією, залежно від складності та тривалості.

Види інтимної пластики

Сучасним жінкам доступний широкий спектр послуг з інтимної пластики. Розглянемо детальніше кожну із них.

Пластика великих статевих губ

Корекція великих статевих губ проводиться у таких випадках:

 • надто великі. Великий розмір зовнішніх статевих губ часто приносить фізичний та психологічний дискомфорт своїм власницям, може спричинити надмірне тертя і просто виглядати не естетично. У такому випадку проводиться ліполіз або ліпосакція з метою прибрати надмірний обсяг;
 • дуже маленькі. При такому дефекті зовнішні губи не стуляються повністю, що також є дискомфортним станом для жінки, а також збільшує ризик приєднання інфекцій, які мають доступ до статевих органів. Зовнішні губи, що втратили свій обсяг із віком або з низки причин, виглядають млявими та не естетичними. Виходом стане надання об’єму і корекція форми великих статевих губ за рахунок введення власного жиру пацієнтки (ліпофілінгу) або філерів, що містять гіалуронову кислоту (контурна пластика).
 • асиметричні. Скоригувати асиметрію можна одним із вищезазначених способів (ліполіз, ліпосакція або ліпофілінг), виходячи з анатомічних можливостей пацієнтки та побажань за кінцевим результатом.

Пластика малих статевих губ

Лабіопластику малих статевих губ зазвичай роблять через психологічний та фізичний дискомфорт, викликаний патологічним збільшенням або асиметрією губ. Збільшеними вважаються малі статеві губи, що виступають за краї великих губ на 0,5-1 і більше см. Збільшення відбувається з віком через розтяг тканин, при гормональних змінах, після деяких захворювань сечостатевої системи, а також можуть бути вродженими. Також актуальна пластика малих статевих губ після пологів.

Якщо малі статеві губи витягнуті і виходять за межі великих статевих губ, це не тільки не дуже естетично, а й негігієнічно. Пацієнтками клінік, що займаються лабіопластикою, стають жінки з психологічними та сексуальними проблемами на цьому ґрунті, якщо існує дискомфорт при занятті спортом, носінні одягу, що облягає, і сексуальному контакті.

Корекція гіпертрофованих малих статевих губ проводиться шляхом резекції надлишкових тканин та моделювання їх країв. При цьому хірург січе слизову геніталій двома способами:

 • V-подібним – усуваються невеликі клаптики зі збереженням природної рельєфності та пігментації;
 • лінійним – видаляються тканини по всій довжині геніталій разом із складчастим рельєфом.

У практиці нашої клініки застосовується як класичне, так і лазерне устаткування. При звичайній операції резекція виконується за допомогою набору скальпелів. Лазерна корекція малих статевих губ передбачає висічення країв за допомогою спеціального лазера, який одночасно коагулює судини (щоб уникнути кровотечі) і надає бактерицидний вплив на операційне поле (ефект стерильності).

Показання для проведення пластики статевих губ (лабіопластики)

Пластика статевих губ показана при:

 • гіпертрофії та асиметрії малих та великих статевих губ;
 • уроджених дефектах статевих губ;
 • набутих через хвороби, травми, хірургічне втручання дефектів статевих губ;
 • сексуальний та фізичний дискомфорт;
 • вікові деформації губ.

Інтимна пластика після пологів проводиться з метою усунути розтягування та асиметрію губ, набуту як наслідок розродження або зміни гормонального фону.

Протипоказання до пластики інтимних зон

Як і будь-яка інша хірургічна процедура, лабіопластика може мати деякі ризики та ускладнення. Можливими ускладненнями можуть бути кровотеча, інфекція, неправильне загоєння рани, алергічні реакції на анестезію або матеріали для шиття тощо. Тому важливо обговорити всі аспекти процедури з кваліфікованим хірургом та дотримуватися всіх рекомендацій щодо догляду після операції. Пацієнтці буде відмовлено в операції, якщо є такі протипоказання:

 • тяжкі хвороби серця (порок, перенесені інфаркти);
 • вік до 18 років;
 • венеричні захворювання;
 • онкологічне захворювання;
 • погана згортання крові;
 • запальні процеси жіночої репродуктивної системи;
 • інфекційні та вірусні стани;
 • вагітність, лактація;
 • порушення психіки;
 • декомпенсована форма цукрового діабету.

Крім того, кожна пацієнтка перед операцією здає ряд аналізів, на підставі результатів яких лікар робить висновок про доцільність та ризик проведення будь-якого виду інтимної пластики.

Як проходить процедура лазерної пластики статевих губ

Операція з корекції статевих губ проходить поетапно і включає доопераційну підготовку та післяопераційний догляд:

 1. Консультація оперуючого хірурга, збирання анамнезу, виявлення протипоказань, направлення на лабораторну діагностику.
 2. Лабораторна діагностика стану здоров’я пацієнтки.
 3. Вибір типу наркозу (місцевий або седація) та типу корекції.
 4. Проведення операції амбулаторно за заздалегідь виробленим планом.
 5. Відпочинок у комфортній палаті 2-3 години.
 6. Післяопераційний огляд згідно з графіком оглядів хірурга.

Найважливішою умовою інтимної пластики для хірурга, що оперує, є врахувати всі нюанси анатомічної будови органу пацієнтки і зберегти природність і фізіологічну роль статевих губ, при цьому досягти бажаного пацієнткою естетичного результату.

Процедура хірургічного втручання відбувається під місцевою або внутрішньовенною анестезією (седація). Тривалість операції вбирається у 1-1.5 години.

Кожен із видів лабіопластики відноситься до нескладних операцій, пацієнтку виписують із клініки того ж дня, затримавши на 2-3 години, щоб проконтролювати самопочуття та візуально оцінити результат.

Реабілітація після інтимної пластики статевих губ

Період відновлення короткий, не перевищує 1-2 тижні, залежно від типу корекції. У цей час проходить післяопераційна припухлість, гематоми, почервоніння, гояться проколи від канюлі (у разі ліполізу, ліпосакції або ліпофілінгу великих губ), регенерується шкіра в місцях висічення надлишків клаптевої тканини малих губ.

2-4 тижні після лабіопластики хірурги настійно рекомендують дотримуватися вказівок:

 • ретельно та дбайливо обробляти зону корекції антисептичними та регенеруючими засобами;
 • не займатися сексом;
 • не займатися спортом;
 • не засмагати і не плавати у водоймах, басейнах, не приймати ванну;
 • не використовувати гігієнічні тампони;
 • не носити занадто тісну нижню білизну.

Остаточний візуальний результат оперативної лабіопластики можна оцінювати через 1-3 місяці після повного відновлення тканин.

Ціна на лабіопластику у Києві в клініці Goldlaser

Клініка лазерної косметології та пластичної хірургії Gold Laser проводить інтимну пластику сучасними методами за світовими стандартами. Через індивідуальні особливості кожної жінки, вартість інтимної пластики варіюється і становить від 410 до 710 євро.

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Питання-Відповідь

Скільки відновлюватись після інтимної пластики?

Період відновлення залежить від типу корекції та в середньому триває 1-2 тижні. Остаточний результат можна оцінювати через 1-2 місяці.

Які проблеми вирішує інтимна пластика?

Асиметрія, дефекти та деформації великих та малих статевих губ, сексуальний дискомфорт.

Як лабіопластика впливає на статеве життя?

З психологічної точки зору вона підвищує впевненість у собі, оскільки зовнішній вигляд інтимної зони стає більш привабливим, з фізичної – допомагає позбутися дискомфорту та болю під час сексу, викликаних дефектами статевих губ.

Скільки часу триває лабіопластика?

Тривалість операції варіюється від 1 до 2 годин, залежно від методу корекції.

Коли видно результат??

Результат видно відразу після операції, проте оцінити його цілком можливо через 4-8 тижнів, коли зникнуть всі сліди втручання та регенеруються тканини.

Название процедуры
Стоимость
Пластика больших половых губ (липофилинг) одна/две стороны 270/ 350 евро
Лазерная пластика малых половых губ (иссечение) одна/две стороны
360-470/ 550-1300 евро
Клиторопластика
8000 грн
Гименопластика 1/2 категория
500/700 евро
Несостоятельность мышц тазового дна (наркоз оплачивается отдельно)
420 евро
Местная анестезия 2500 грн
Седация 6000-10500 грн

 

Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків
 • Мініна Ольга Юріївна

  Лікар-гінеколог-акушер першої категорії.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Пластика полових губ (Лабіопластика)
  • Пластика малих статевих губ

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×