we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота – це пластична операція по видаленню зайвих жирових відкладень. На шкірі живота роблять проколи по кілька міліметрів і викачують з них лізат. За годину Ваша фігура зміниться, і все це без дієт і виснажливих фізичних навантажень. Ліпосакцію однаково часто роблять як чоловікам, так і жінкам.

ПоказанняЛипосакция живота

Операція показана всім, хто не може позбутися від надлишків жиру в області живота, талії і боків або тим, у кого немає часу на традиційні методи схуднення. Найчастіше звертаються:

 • жінки після пологів;
 • чоловіки з пивним животом;
 • люди з ендокринними захворюваннями та порушеннями обміну речовин;
 • спортсмени;
 • медійні особистості: актори, ведучі, громадські діячі.

Окремо виділяють повторну ліпосакцію. Її виконують в разі корекції результату після першої процедури.

Протипоказання

Протипоказання до ліпосакції живота ділять на місцеві та загальні. До перших відносять патологію в області проведення операції:

 • гнійничкові захворювання;
 • активний запальний процес;
 • шкірні хвороби: нейродерміт, екзема, лішай;
 • висип будь-якого походження;
 • поверхневі новоутворення, якщо вони заважають діям хірурга.

До загальних протипоказань до корекції відносять важку супутню патологію: хронічні хвороби, гострі інфекційні захворювання, хвороби системи крові, аутоімунні процеси тощо. Операцію проводять тільки після усунення всіх протипоказань. Лікар також відмовить в проведенні операції вагітним і годуючим матерям.

Лазерна ліпосакція у чоловіків

Ведення малоактивного способу життя та надмірне вживання анаболічних стероїдів чоловіками провокує надлишок жирових відкладень в зоні живота, стегон і грудей, які важко піддаються усуненню. Для видалення цих жирових депозитів вдаються до малоінвазивного хірургічного методу корекції фігури – лазерної ліпосакції.

Підготовка до ліпосакції живота

Живіт – популярна зона для ліпосакції. Перед операцією необхідно:

 1. Відвідати пластичного хірурга. Він виявить протипоказання, розповість подробиці операції та опише, якого ефекту чекати від ліпосакції.
 2. Проконсультуватися у суміжних фахівців: терапевта, анестезіолога, стоматолога, якщо цього зажадає пластичний хірург.
 3. Здати аналізи: кров, сечу, ЕКГ і рентген за показаннями.
 4. Не вживати алкоголь за пару днів до операції, перейти на збалансовану дієту.
 5. Не їсти за 6-8 годин до ліпосакції, якщо потрібен загальний наркоз.
 6. Вранці перед процедурою потрібно обов’язково прийняти душ.

Лазерне обладнання для ліпосакції

Корекцію живота, боків, талії й інших зон по тілу та обличчю в нашій клініці проводять з використанням сучасних лазерних технологій – інноваційного лазера для ліполізу та ліпосакції Cynosure Lipo (США). Параметри його випромінювання дозволяють еффективно прибирати великі об’єми жирових відкладень в короткі терміни та паралельно здійснювати ліфтинг тканин в зоні обробки.

З його допомогою практично безболісно та з мінімальною травматизацією тканин можно зробити фігуру привабливою. В післяпроцедурний реабілітаційний період на тілі залишаються дрібні проколи від конюлі лазера, незначні гематоми та невелика набряклість.

Опис процедури

Ліпосакцію живота, талії та боків зазвичай проводять під місцевою анестезією. За бажанням пацієнта або при наявності протипоказань анестезіолог використовує загальне знеболювання.

До початку процедури хірург виконує ряд маніпуляцій: відзначає на шкірі місця проколів і фотографує ділянки корекції пацієнта. Після цього область операції обробляють антисептичним розчином для попередження розвитку інфекції. Ліпосакцію проводять в декілька етапів:

 1. Проколи шкіри. Їх розмір – 3-5 мм. Залежно від кількості жиру прокол може бути один або декілька. Після операції на шкірі іх практично не видно.
 2. Ліполіз. Хірургічним способом отримують доступ до підшкірної жирової клітковини.
 3. Відкачування. Хірург заводить в прокол канюлю, завдяки якій проводять забір жиру. Якщо зона впливу невелика, то зазвичай обходяться одним лазерним ліполізом без вилучення жиру. Жирові клітини руйнуються під дією лазерного променя і з часом жир виводиться самостійно через лімфу та кров.
 4. Зашивання проколів. На прокол накладають один-два косметичних шви. Вони дають надійне зшивання шкіри, а після їх зняття не залишається шрамів і рубців.
 5. Завершення операції. Бригада чекає, коли закінчиться анестезія (якщо використовували седацію). На проколи накладають асептичну пов’язку. Після операції пацієнт в той же день може відправитися додому.

Тривалість ліпосакції складає 60-90 хвилин. Операція триває довше, якщо поєднувати її з абдомінопластикою – 90-180 хвилин.

Реабілітаційний період: обмеження та доглядЛазерная липосакция живота

Реабілітація після ліпосакції живота триває 3-4 тижні. У цей час потрібно виконувати всі призначення лікаря: носити компресійну білизну, приймати препарати та ходити на огляд. Існують і інші рекомендації на відновний період:

 • не приймати засобів, які впливають на згортання крові;
 • уникати механічних подразнень ділянки ліпосакції;
 • утриматися від фізичних навантажень;
 • не відвідувати баню, сауну, басейн і солярій.

В цей період бажано не вживати алкоголь і не палити. Лікар порадить Вам дієту на час реабілітації.

Результат

Ефект від операції – стрункий і плоский живіт, корекція контурів фігури та виділення рельєфу м’язів в області ліпосакції. Оцінюють результат через 2-3 місяці після маніпуляції – стільки потрібно для повноцінного загоєння всіх тканин і підтягування шкіри після лазерного ліполізу.

Ціни на ліпосакцію живота

Вартість ліпосакції залежить від об’єму жиру та методу, який використовувався в процесі операції. Ви можете зробити всі необхідні процедури в клініці Gold Laser в Києві. Пластична операція – це ціна річного абонемента в спортзал і правильного харчування протягом цього часу. Чи не ліпше вирішити цю проблему миттєво? Приходьте в клініку косметології та пластичної хірургії Gold Laser – отримайте ідеальну фігуру всього за 60 хвилин!

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Ліпосакція живота (від 2-8 зон) 12 400-49 600 грн 10 000-40 000 грн
Ліпомоделювання живота (спортивний живіт, формування талії) 2200 євро 1800 євро
Ліпомоделювання спини, боків, сідниць, стегон 3500 євро 3000 євро
Ліпомоделювання живота + ліпофілінг грудей 3500 євро 3000 євро
Місцева анестезія 2500 грн 2500 грн
Седація 8500-13000 грн 8500-13000 грн

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Відео процедури

 • Лазерная липосакция живота
  • Лазерная липосакция живота
  • Watch Video

Онлайн запис

Фото до та після

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×