we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Плазмотерапія волосся

 

Пишна шевелюра з густого і здорового волосся завжди була, є і буде окрасою будь-якої людини, як необхідний атрибут краси. Як правило, з віком волосся випадає, стає ламким і рідким, і ми вдаємося до всіляких методів, щоб зберегти колишню красу і здоров’я волосся. Одним із сучасних і найуспішніших методів лікування є метод плазмотерапії волосся.

Плазмотерапія: що це і в чому перевага?

Плазмотерапия волос киевПлазмотерапія – це введення власної збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта під шкіру за допомогою ін’єкцій. Плазму отримують з венозної крові, яку центрифугують у спеціальній центрифузі.

Цей метод є незамінним в тому випадку, якщо збережені свої власні волосяні фолікули і є ріст волосся. Причому волосся може бути хворим і пошкодженим, але головним чинником лікування є наявність волосяних цибулин.

Дослідження волосяних фолікулів дозволили зробити дивовижне відкриття про те, що провідна роль у їх зростанні та розвитку належить тромбоцитам. Тромбоцити – це специфічні білки, які є факторами росту, тобто стимулюють ріст і розвиток пошкоджених клітин. Ключова та провідна роль в ефекті плазмотерапіі належить саме тромбоцитам плазми, які впроваджуються в тканини голови.

При такому методі діючою речовиною виступає своя власна плазма людини, яка є потужним засобом для боротьби з алопецією. Плазмотерапія сприяє зміцненню й оздоровленню слабкого та хворого волосся, роблячи його шовковистим і міцними. При цьому шкіра голови очищується, нормалізується робота сальних залоз голови, і гине грибкова інфекція.

Показання та протипоказання до процедури

Показаннями до процедури є:

 • випадіння волосся з будь-якої причини, незалежно від ступеня облисіння;
 • погіршення якості волосся: ламкість, витончення, сповільнене зростання;
 • себорейний дерматит;
 • підготовчий або реабілітаційний етап при трансплантації волосся.

Плазмотерапія з кожним роком набирає все більшої популярності. Вона вкрай затребувана серед чоловіків, оскільки для багатьох представників сильної статі питання порідіння волосся є дуже актуальним. Ефективність методики для чоловіків і жінок підтверджують численні відгуки наших пацієнтів.

Протипоказань до процедури дещо більше:

 • інфекційні захворювання та хронічна інтоксикація;
 • гострі та хронічні захворювання в стадії загострення;
 • період вагітності та годування груддю;
 • злоякісні новоутворення.

Плазмотерапия киевПеред процедурою не рекомендується приймати препарати, які можуть порушити згортання крові і діяльність тромбоцитів. Обстеження перед введенням плазми включає в себе дослідження крові на наявність можливої інфекції.

Этапы проведения плазмотерапии волос

Збагачена тромбоцитами плазма виходить з власного донорського матеріалу пацієнта – крові. Після забору венозної крові її двічі центрифугують, після чого кров розділяється на еритроцитарну масу і власне плазму крові. Отриману плазму обробляють спеціальним фізичним або хімічним методом, після чого вводять в проблемні зони шкіри голови.

З точки зору безпеки метод підходить абсолютно всім віковим категоріям людей, і дає хороший терапевтичний ефект як чоловікам, так і жінкам. Так як в цьому випадку донорський матеріал свій, то можна виключити алергічні реакції та перенесення можливої інфекції (ВІЛ, гепатит).

Результаты плазмотерапии волос

Після введення плазми крові вvпроблемні зони, випадіння волосся сповільнюється вже на 2-3 день, повністю припиняється після другої процедури, а тривалість терапевтичного ефекту становить 1 рік. Для отримання більш тривалого ефекту необхідно провести не менш 3-4 сеансів терапії.

Тривалість процедури не перевищує 30 хвилин, а сама процедура є безболісною і не залишає слідів на голові. Перед плазмоліфтингом треба обстежитися у трихолога та з’ясувати наявність слабких і хворих, але живих волосяних цибулин.

Ціна плазмотерапії волосся в клініці Gold Laser (Киев) представлена в прайсі.

Поширені питання:

Як часто можна робити плазмотерапію волосся?

Відповідь: Плазмоліфтинг волосся проводиться раз на 10-21 день, згідно з  с рекомендаціями лікаря-трихолога.

Як довго зберігається результат після плазмотерапії волосся?

Відповідь: Ефект від курса процедур зберігається приблизно рік. Потім рекомендовано проводити один підтримуючий сеанс на рік.

Як проходить підготовка до плазмотерапії волосся?

Відповідь: Пацієнту варто виключити жирну, гостру, солону їжу, алкоголь та каву за добу до процедури. Напередодні вимити голову. Фарбування волосся під час курсу плазмотерапії варто уникати.

Як зрозуміти скільки процедур потрібно зробити при випадінні волосся?

Відповідь: Кількість сеансів назначає трихолог, виходячи з проблеми, з якою звернувся пацієнт, та спираючись на діагностичні результати. В середньому, при випадінні необхідно провести 5-10 сеансів плазмоліфтингу волосся.

Ціна плазмотерапії волосся в Києві

Плазмотерапія волосся
3000 грн
Консультація трихолога + комп’ютерна діагностика волосся 700 грн

 

 

 

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×