we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Епіляція верхньої губи

Посилене зростання волосся в області верхньої губи — дуже делікатна проблема, від якої страждають багато дівчат. У деяких випадках це є варіантом конституційних особливостей, а в інших – результатом важких гормональних захворювань. Обидві ситуації потребують відповідної косметичної корекції. Лазерна епіляція є сучасним дієвим та безпечним методом, який допомагає усунути небажаний покрив над губою та в інших областях (лазерна епіляція пахв, бікіні, спини, ніг тощо).

Чим пояснюється популярність процедури лазерної епіляції верхньої губи?

На сьогоднішній день все більше людей вдаються саме до лазерної епіляції. Це стало можливим завдяки наступним незаперечним перевагам:

 • швидкість проведення процедури;
 • безболісність та комфорт у процесі епіляції;
 • метод не передбачає контакту зі шкірою (відсутня ймовірність її пошкодження та інфікування);
 • стійкий та ефективний результат.

Лазерна епіляція має попит у чоловіків і жінок різного віку. Наша клініка має все необхідне обладнання та кваліфікованих фахівців для проведення даної процедури.

Показання для процедури

Основне показання для лазерного видалення – бажання прибрати неестетичний волосяний покрив над губою. Причина зростання волосся у цій зоні може бути особливістю конституції (наприклад, у представників деяких національностей) або симптомом гормональних захворювань (гірсутизм, патологія надниркових залоз, яєчників, порушення генетичного характеру).

Процедура лазерного видалення волосся над верхньою губою популярна і серед чоловіків, особливо тих, хто має гнійничкові захворювання. Їм категорично не підходить гоління, оскільки під час нього інфекція поширюється по всьому обличчю, а видалити волосся якісно неможливо. Одним із способів вирішення проблеми є лазерна епіляція вусів.

Протипоказання

Процедура епіляції має певні протипоказання:

 • схильність до появи пігментних плям та рубців;
 • захворювання шкіри (нейродерміт, екзема, червоний плоский лишай);
 • родимки в районі епіляції;
 • підвищена чутливість шкіри до надмірного світла;
 • алергічні висипання на ділянці виконання процедури;
 • висип бактеріального, вірусного (герпес) чи грибкового походження.

Якщо захворювання, яке спричинило відмову спеціаліста, можна вилікувати або купірувати, то ви можете звернутися до нашого фахівця з лазерної медицини відразу після усунення симптомів.

Підготовка до лазерної епіляції верхньої губи

Основна вимога, яку важливо дотримуватися до сеансу, — не допустити загострення хронічних захворювань, щоб уникнути ускладнень у процесі процедури або у відновлювальний період. Крім цього, існують інші рекомендації:

 1. Уникати засмаги за два тижні до епіляції лазером. Незалежно від фототипу вашої шкіри поява пігментних плям може стати причиною відмови фахівцем.
 2. Почати лікування хронічних захворювань шкіри заздалегідь (прийом противірусних від герпесу або антибактеріальних препаратів при гнійних захворюваннях).
 3. Перед процедурою краще не накладати макіяж, тому що він все одно буде змитий, а його залишки можуть стати причиною подразнення при маніпуляції.

На консультації у дерматокосметолога вам обов’язково визначать фототип – індивідуальну особливість, яка вказує на кількість меланіну у шкірі та волосяних фолікулах. Залежно від цього обирається глибина та інтенсивність впливу лазера, який руйнує волоски та фолікули.

Опис процедури епіляції вусиків лазером

Епіляція волосся над верхньою губою включає кілька основних етапів:

 1. Підготовчий. Передбачає консультацію у дерматокосметолога для визначення фототипу шкіри та коригування виду лазерного впливу.
 2. Анестезія. Цей етап не обов’язковий і залежить виключно від бажання пацієнта. При необхідності використовується спеціальний знеболюючий крем з діючою речовиною – лідокаїном.
 3. Проведення епіляції. Перед сеансом лікар та пацієнт надягають спеціальні захисні окуляри. Суть процедури полягає у проведенні лазера над поверхнею шкіри. Все, що пацієнт при цьому відчуває – це тепло та легке поколювання.
 4. Нанесення заспокійливого засобу, що знімає подразнення та має протизапальний ефект.

Який механізм дії лазера на волосся? Меланін поглинає теплову енергію, за рахунок чого нагрівається стрижень та цибулина волосся. Вони згоряють, а судина, що живить, при цьому міцно закупорюється. Ефект на шкіру при цьому виявляється мінімальним – вона лише поглинає теплову енергію, яка утворюється при видаленні волосся.

Тривалість процедури

Лазерне видалення волосся верхньої губи займає до 10 хвилин. Процедура може зайняти більше часу при нанесенні знеболювального крему (при необхідності) та його вбиранні в шкіру, а також якщо обрано інші зони для епіляції.

Реабілітаційний період: обмеження та догляд

Головна умова для успішного перебігу реабілітаційного періоду – ретельне виконання всіх призначень лікаря. До рекомендаціям варто віднести:

 • Уникайте надмірної засмаги протягом двох тижнів. Зменште час перебування на сонці — не відвідуйте пляжі та солярії. Використовуйте сонцезахисний крем, якщо вас чекає довге перебування на вулиці.
 • Зробіть паузу у прийомі противірусних чи антибактеріальних препаратів на 3-4 дні після сеансу епіляції.

Результати лазерної епіляції зони над верхньою губою

Ефект стає видно через 2-3 тижні після сеансу. Вросле волосся зникає після першої процедури епіляції. Для повноцінного видалення всього волосся над верхньою губою та інших ділянках обличчя може знадобитися від 5 до 10 процедур. Число залежить від кількості та типу волосся в області епіляції. Епіляція зони бікіні, пахв або ніг займає в середньому 4-8 сеансів через жорсткішу структуру волосся, яка краще піддається видаленню лазером.

Якщо ви страждаєте від гормональних розладів, то сеанси до косметолога слід поєднувати з відповідним лікуванням. Перерва після першої процедури становить 4 тижні, після другої – 5 тижнів, а після третьої – 6 тижнів.

Ціни на лазерну епіляцію верхньої губи

Вартість залежить від кількості процедур і від того, чи було проведено анестезію. У таблиці представлені ціни на цю процедуру у нашій клініці Gold Laser.

Епиляція верхньої губи 600 грн

Gold Laser – одна з клінік естетичної та косметичної медицини у місті Київ. Найсучасніше обладнання, інноваційні методики, досвідчені фахівці з хірургії, дерматології та косметології – все це ми радо пропонуємо нашим клієнтам. Приходьте до лікарів нашої клініки – так ви зможете раз і назавжди забути про проблему небажаного волосся на обличчі та тілі!

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×