we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лазерне видалення папіломи

Папілома – це дольчате або листовидне утворення, яке виступає над поверхнею шкіри і має з нею один і той же колір. Найчастіше вони розташовуються в місцях підвищеного тертя або пітливості (шия, спина, пахвові западини, пахова область). Розмір цих утворень становить від 1 до 8 мм.

Папіломи викликають не тільки косметичний дискомфорт, але й несуть небезпеку різних ускладнень: кровотечі, запалення та навіть переродження в онкологічний процес. Сучасним та надійним способом їх лікування є лазерне видалення новоутворення.

Причини виникнення

Основна причина появи папілом – це папіломавірус людини. Ним інфіковано до 60% населення планети. Чому ж у когось він призводить до появи папілом, а в когось ні? Все залежить від штаму вірусу та стану імунітету носія. При зниженні резистентності організму інфекція активізується та призводить до появи дольчатоподібних розростань на шкірі. Поява таких утворень по всьому тілу називається папіломатозом.

Підготовка до лазерного видалення папілом

Лазерное удаление папилом в Gold Laser киев фото 1Перед процедурою обов’язковою є консультація дерматолога — він визначить вид утворень на шкірі та підбере спосіб їх видалення. Лікар проведе огляд та визначить наявність будь-яких протипоказань.

Однією з основних переваг лазерного видалення папілом є відсутність як такої підготовки до маніпуляції. Вона проводиться амбулаторно, а пацієнт відразу після неї може розпочати свою повсякденну діяльність.

Опис процедури видалення папілом лазером

Принцип видалення папіломи лазером полягає в його нагріваючій дії. Утворення локально піддається дії високих температур, з допомогою чого відбувається висічення. У процесі маніпуляції лазер не контактує з поверхнею шкіри, завдяки чому забезпечується стерильність рани.

Процес видалення найчастіше відбувається без анестезії. Застосування знеболювальних засобів може знадобитися, на вимогу клієнта або за наявності великих папілом у чутливих місцях (повіки, шия, статеві органи). Метод лазерного видалення підходить для видалення папілом на всіх ділянках шкіри і навіть на слизових оболонках (носа, губ, статевих органів).

До основних переваг методу відносять:

 • високу ефективність. Лазер дозволяє впоратися з папіломами всього за один сеанс;
 • безпека. Ризик виникнення ускладнень практично відсутній;
 • виключення ризику інфікування. Лазер має знезаражуючий ефект як на папілому, так і на навколишні тканини;
 • безболісність. При дискомфорті з боку пацієнта проводиться місцева анестезія;
 • мінімальна травматизація. Лазерне видалення не пошкоджує нижні шари шкіри.

Показання для процедури

Найчастіше показання до видалення папілом чисто косметичні – вони розташовуються на відкритих ділянках тіла, обличчі або статевих органах. Існують інші причини, з яких варто задуматися про проведення цієї процедури:

 1. Існування ризику травмування папіломи. Якщо утворення розташоване в місцях, які піддаються тертю ланцюжками, ременями, застібками та іншими аксесуарами, існує ризик інфікування. Після цього виникає запалення. Загоюються такі утворення найчастіше з появою рубця.
 2. Якщо не стежити за своєю шкірою і вчасно не видаляти папіломи, це може призвести до ще більшого їх поширення.
 3. Завжди існує ризик злоякісного переродження цих утворень – їх усунення перешкоджає розвитку раку шкіри.

Протипоказання

Протипоказань до лазерного видалення не так вже й багато — маніпуляція сама по собі малотравматична. Вам можуть відмовити в операції з таких причин:

 • наявність запальних процесів у зоні папіломи;
 • герпетичні висипання у зоні маніпуляції;
 • виникнення кровотечі з папіломи;
 • шкіра, що недавно загоріла;
 • будь-які гострі та хронічні захворювання у стадії декомпенсації.

Тривалість процедури

Для видалення невеликих папілом (1-3 мм) потрібно трохи більше 5 хвилин. Якщо утворення розрослось до великих розмірів, то фахівцю знадобиться 10-15 хвилин. Для лазерного видалення в чутливих зонах також потрібно більше часу, а до складу процедури входить попередня анестезія.

Видалення папілом – як правило, разова процедура. Але у разі великої кількості новоутворень або папіломатозу може знадобитися кілька сеансів.

Реабілітаційний період після лазерного видалення папілом

Процедура є амбулаторною, тому ви зможете повернутися до своєї звичної діяльності одразу після видалення. Візит до лікаря може знадобитися у разі появи наступних симптомів:

 • поява набряку навколишніх тканин;
 • біль та набухання у проекції рани;
 • поява гнію з рани.

На відновлювальний період зазвичай призначаються спеціальні креми та мазі, які сприяють загоєнню та перешкоджають проникненню інфекції. Існують певні рекомендації, яких варто дотримуватись після лазерного видалення:

 • не допускати попадання води на поверхню рани – 1 добу;
 • уникати потрапляння прямих сонячних променів на ділянку, що гоїться (у зв’язку з цим варто відмовитися від походу до солярію або звичайного загоряння на пляжі) – від 4 тижнів;
 • не відвідувати лазні, сауни та басейни – тривалий контакт з водою та парою подразнює шкіру та може погіршити процес загоєння;
 • не допускати переохолодження (утримайтеся від прийому холодного душу, а також тепліше одягайтеся).

Корочка (струп), що утворюється при загоєнні, повинна відпасти самостійно. Спроба видалення може призвести до появи шрамів або рубців.

Устаткування для видалення папілом у Goldlaser

CO2 fractional laser SMAXEL – це сучасний апарат, який спеціалісти нашої клініки використовують для деструкції шкірних новоутворень. Він однаково ефективно проявляє себе при видаленні як поверхневих, так і глибших папілом, родимок, бородавок та інших доброякісних утворень.

За рахунок варіативності налаштувань лікар-дерматолог підбирає параметри (глибину, інтенсивність та діаметр променя) індивідуально під кожного пацієнта, оцінюючи тип новоутворення, його локалізацію, тип шкіри, розмір та глибину залягання. Видалення папілом на повіках, в інтимних та інших особливо делікатних ділянках на CO2 fractional laser SMAXEL відбувається швидко, дбайливо та “ювелірно”. Також лазер не залишає рубців та шрамів, а реабілітація після процедури деструкції займає в середньому 1-2 тижні.

За рахунок того, що лазерний промінь має бактерицидні властивості, а сама процедура є безконтактною, ймовірність зараження тканин пацієнта зведена до нуля. Процедура в 90% випадків не передбачає анестезії, оскільки є короткостроковою (загалом кілька хвилин) і не викликає сильного болю. За один сеанс можна позбутися від 20-30, а іноді і більшої кількості дрібних папілом.

Результати

Результат маніпуляції – повноцінне видалення новоутворень лише за одну процедуру безпечним лазерним методом. При цьому людина не відчуває біль, а ризик розвитку ускладнень вкрай малий. Головна перевага методу полягає у відсутності шрамів – шкіра після видалення виглядає без змін.

Ціна на лазерне видалення папілом у Києві у Goldlaser

Вартість лазерного видалення папілом залежить від загальної кількості папілом, їх розміру та локалізації на тілі. При розташуванні новоутворень на чутливих ділянках окрему статтю витрат може становити анестезія. Не варто затягувати з лікуванням, оскільки видалення папілом, які дали ускладнення (запалення, кровотеча), коштує набагато дорожче.

Хочете позбавитися неестетичних утворень на тілі? Чи переживаєте, що одна із папілом може ускладнитися? Приходьте до клініки Gold Laser у Києві. Ми швидко та ефективно видалимо папіломи за допомогою інноваційної лазерної методики!

Новоутворення 1-2 мм
850 грн
Гранули Фордайса 1-2 мм
850 грн
Новоутворення 3-4 мм 950  грн
Новоутворення 5-6 мм (або на поваках, геніталіях) 1350  грн
Новоутворення на чоловічих геніталіях від 1600 грн
Новоутворення 7-8 мм 1600  грн
Новоутворення 9-10 мм 1800  грн 
Новоутворення 10-15 мм 2200 грн
Новоутворення 15-20 мм 2700 грн
Новоутворення 20-25 мм 3500 грн
До однієї години (більше 10 штук) 5500  грн
Новоутворення на геніталіях, 1 година роботи  8000 грн
Гранулы Фордайса від 10 шт., 1 година роботи 5500  грн
Гранулы Фордайса на геніталіях від 10 шт., 1 година роботи 8000 грн
Анестезія ін’єкційна 500 грн
Гістологія новоутворення (1 шт) 1300 грн
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×