we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Кругова підтяжка обличчя

Кругова підтяжка обличчя – широкий спектр пластичних операцій, спрямованих на корекцію вікових змін обличчя та створення чіткого овалу.

Круговая подтяжка лица

Після 35-40 років, коли в силу вступають процеси старіння, шкіра обличчя починає втрачати свою еластичність і тонус, на ній з’являються зморшки, овал обличчя перестає бути гладким і рівним, і стає зрозуміло, що лише простих косметичних процедур вже замало.

Всі вікові зміни відбуваються через природний гравітаційний птоз, або опущення шкіри вниз. Такий стан шкіри обличчя стає помітним і видає вік, навіть якщо людина стежить за собою. Пластика овалу обличчя може бути середньої, верхньої та нижньої зоні обличчя. Яку саме підтяжку робити, порекомендує хірург на очній консультації, виходячи з Ваших показань.

Показання для кругової підтяжки обличчя

Пластика обличчя показана при:

 • в’ялій, атонічній шкірі;
 • птозі м’язів і фасцій;
 • виражених зморшках і заломах;
 • обвисанні нижніх двох третин обличчя;
 • “другому” підборідді;
 • появі “брилів”, “бульдожих” щічок, провисанні щік;
 • опущенні повік;
 • птозі шкіри на шиї;
 • опущенні брів і чола;
 • надлишку шкіри перед вухами тощо.

Протипоказання для фейсліфтингу (підтяжки обличчя)

Серед протипоказань до підтяжки варто виділити:

 • ракові захворювання;
 • цукровий діабет;
 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • схильність до утворення рубців;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • погане згортання крові;
 • інфекційні стани;
 • пороки серця;
 • порушення імунітету;
 • вік молодше 45 років.

Основні методи підтяжки обличчя

 • підтяжка шкіри обличчя та шиї – хірург постійно налаштовує положення тканин, потім фіксує їх і прибирає зайву шкіру (ефект зберігається протягом 8-9 років);
 • корекція шкіри та фасцій м’язів – оболонок, які покривають м’язи (ефект більш тривалий – від 10 до 12 років);
 • пластика шкіри чола – окрема операція, яка допоможе прибрати нависання брів і глибокі зморшки;
 • повна підтяжка шкіри обличчя або ендоскопічний фейсліфтинг – дозволяє коригувати як окремі фрагменти шкіри обличчя, так і зробити повну підтяжку;
 • SMAS-ліфтинг (Superficial Muscular Aponeurotic System) – виконується на рівні апоневрозу м’язів, який виконує роль опори для м’яких тканин і знаходиться глибоко під шкірою;
 • ліпосакція або ліпофілінг окремих зон обличчя;
 • лазерне шліфування, реструктуризація шкіри.

Круговая подтяжка лица

Етапи підготовки до кругової хірургічної підтяжки обличчя

Перед операцією за 2 тижні пацієнту слід відмовитися від нікотину й алкоголю.

Першим етапом на шляху до підтяжки обличчя є консультація з пластичним хірургом. Лікар збирає анамнез, оцінює необхідність корекції обличчя, направляє пацієнта на лабораторні аналізи.

Пацієнт здає весь пакет передопераційних аналізів, ЕКГ та, в разі хороших результатів, може бути прооперований. Кругова підтяжка завжди проходь під загальною анестезією в умовах стаціонару.

Етапи проведення процедури кругової хірургічної підтяжки обличчя

 1. При хірургічній корекції обличчя хірург робить надріз по маркірованим лініям, які попередньо наносить, виходячи з бажаного результату й анатомічних можливостей пацієнта.
 2. Далі лікар відшаровує шкірний покрив на підборідді, скронях, щоках, лобі.
 3. Шкіру перерозподіляють, переміщують жирову тканину і м’язи з метою усунути обвислі ділянки.
 4. Надлишки шкіри відсікають.
 5. Фіксують сполучну тканину та м’язи за допомогою шовного матеріалу. Накладають спеціальну компресійну пов’язку.

Сама операція проходь стаціонарно, триває від 2 до 4 годин, в залежності від складності корекції й анатомічного потенціалу пацієнта. Операційні розрізи хірург виконує за допомогою тонкого хірургічного ножа, завдяки чому сліди малопомітні і більшу частину з них можна приховати під волоссям. Шви знімають не раніше, ніж через 7-10 днів.

 

Реабілітація та відновлення після фейсліфтингу

Період відновлення після хірургічного фейсліфтинга займає в середньому 7-14& днів, і буде залежати від віку пацієнта та стану шкіри. У цей період може підніматися невелика температура, а також пацієнт може відчувати оніміння в прооперованої зоні. Також спостерігаються набряклість, гематоми і больові відчуття. Але ці симптоми швидко проходять і не становлять небезпеки.

Результат фейсліфтингу

Фейсліфтинг – кругова підтяжка обличчя, яка допоможе усунути одночасно всі вікові зміни.

 1. Кругова підтяжка обличчя може прибрати основну проблему – “подвійне підборіддя”. Цей дефект може з’явитися внаслідок відкладення в ньому жиру, а також може бути викликаний спадковими або генетичними причинами.
 2. Фейсліфтінг допоможе прибрати провисання й опущення м’яких тканин обличчя, до яких відносяться шкіра щік і носогубні складки. Форма та величина складок не має значення, адже методика операції дозволяє прибрати навіть найвираженіші та глибокі зморшки. Методом фейсліфтинга можна прибрати провисання тканин повік і м’яких тканин щік. У деяких випадках ми застосовуємо ліпофілінг (формування контурів за допомогою заповнення їх власним жиром), який є ін’єкційним хірургічним методом, спрямованим на усунення старих зморшок і відновлення відсутнього об’єму. Ін’єкції при цій методиці проводяться під шкіру, а результат зберігається на все життя.
 3. Також можна прибрати провисання шкіри в зовнішніх куточках очей, а також шкіру брів і чола. Цю процедуру може виконати досвідчений пластичний хірург шляхом натягу м’яких тканин обличчя, футлярів мімічних м’язів, шкіри в області скронь і щік. Таким чином, шкірі повертається колишня пружність, а очі при цьому отримують колишній молодий погляд.

Пластичний хірург клініки Gold Laser  Гіндич Ольга Андріївна:

Першу оцінку ефективності операції можна давати через 1 месяць, коли гематоми та набряки минуть, а сліди від розрізів поступово регенеруються. Кінечний результат помітен через 3-6 місяців та зберігається мінімум на 10-15 років при правильному догляді за шкірою.

Коли можна робити фейсліфтинг обличчя

Спеціалісти рекомендують проводити пластику обличчя після 45-50 років, коли частина косметологічних процедур може перестати бути ефективною. Як правило, саме в цьому віці тканини стають більш в’ялими, м’язи втрачають свій тонус, а резерви шкіри наближаються до мінімуму. Змоделювати заново м’язовий каркас і усунути надлишки провисаючої шкіри допоможе ретідектомія (підтяжка обличчя). Процедура однаково показана як для жінок, так і для чоловіків.

Для того, щоб оцінити стан шкіри і спрогнозувати її майбутні зміни, пацієнти клініки Gold laser можуть записатися на сучасну, багатоступеневу інтелектуальну діагностику обличчя на апараті Zemits Skin Analysis System.

Пластика обличчя вимагає високої кваліфікації хірурга і його команди, а також відповідальної роботи анестезіолога. Пластика може спричинити собою негативні наслідки тільки через непрофесіоналізм або відсутність досвіду лікарів. А також, якщо пацієнт недобросовісно поставився до післяопераційного періоду.

Ціни на підтяжку обличчя в Києві

Кругова підтяжка обличчя в Києві виконується кращими фахівцями клініки Gold laser. При цьому зберігається доступна вартість процедури.

Скільки коштує пластика обличчя визначається на очній консультації з хірургом і залежить від зони корекції, складності втручання, типу операції і бажаного результату. На консультації з лікарем також визначають тип наркозу, що також впливає на ціноутворення. Ми пропонуємо своїм пацієнтам доступні ціни на ряду з високою якістю!

 

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Підтяжка нижньої третини обличчя 2500 євро 2500 євро
Підтяжка нижньої третини обличчя + підборіддя 2800 євро 2800 євро
Підтяжка нижньої третини обличчя + підборіддя + шия 3500 євро 3500 євро
Підтяжка брів, скроневі зони з ліпофілінгом 1700 євро
Підтяжка шиї 1500-1700 євро
Підтяжка лба 1500-2000 євро
Підтяжка брів шляхом видалення шкіри 800 євро 800 євро
Хейлопластика (булхорн) 1000 євро
Протезування підборіддя (вартість імпланту не включено, 300-500 євро) 1000 євро 1000 євро
Лазерний ліполіз підборіддя 260 євро 200 євро
Лазерна ліпосакція підборіддя 390 євро 300 євро
Місцева анестезиія 2500 грн 2500 грн
Седація 6000-10500 грн 6000-10500 грн
Загалиний наркоз 12000-16000 грн 12000-16000 грн

* оплата проводитьсяв грн по курсу на момент сплати

Команда клініки Голд Лазер (Київ) допомогла понад тисячі чоловіків і жінок отримати молоде і свіже обличчя. Наші пластичні хірурги щорічно підвищують свої професійні навички і беруться за випадки будь-якої складності. З позитивними результатами нашої роботи Ви можете ознайомитися по фото до та після.

Поширені запитання:

Як часто можна робити підтяжку обличчя?

Відповідь: Фейсліфтінг проводять один раз в житті. Але, бувають рідкісні винятки. Наприклад, коли процедуру повторюють через 10-15 років, якщо того вимагає зовнішній вигляд пацієнта.

Які процедури покращують овал обличчя?

Відповідь: Поліпшити овал обличчя можна за допомогою хірургічної підтяжки, ультразвукового SMAS-ліфтингу, РФ-ліфтингу, армування нитками, ліпосакції.

Скільки тримається ліфтинг обличчя?

Відповідь: Близько 10-15 років.

Чим небезпечна підтяжка обличчя?

Відповідь: Операція має абсолютні та відносні протипоказання, при яких її не варто проводити, інакше є ризик погіршення здоров’я та інших негативних наслідків. Також завжди існує ризик лікарської помилки.

Рідектомія, підтяжка обличчя і фейсліфтінг – це одне і теж?

Відповідь: Так, це різні назви однієї операції.

Джерела:

 1. Stanford University School of Medicine
 2. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”. 
Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Петах Андрій Васильович

  Головний лікар

  Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кругова підтяжка обличчя
 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×