we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лазерне видалення розтяжок

Розтяжки (стрії) – це дефект шкірного покриву, що представляє собою атрофічний рубець великої площі, позбавлений волосяних фолікулів, сальних і потових залоз. Тканина розтяжок характеризується низькою пружністю в порівнянні зі здоровою шкірою. Стрії мають вигляд вузьких хвилястих смуг з борознами. Свіжі розтяжки червоно-фіолетового відтінку, “дорослі” – світлі. Локалізуються на тілі: на животі, стегнах, сідницях, спині і на грудях.

Причини появи розтяжок

Розтяжки є внутрішнім розривом тканини, в результаті якого на поверхні шкіри і на рівні дерми залишаються рубці. Розрив тканин може бути спровокований рядом причин, а саме:

 • вагітністю та схудненням після пологів;
 • змінами ваги;
 • надмірною сухістю шкіри;
 • генетичною схильністю;
 • порушенням гормонального фону;
 • низьким рівнем колагену й еластину в організмі.

При низькій еластичності шкіри волокна колагену й еластину зазнають ряд змін: стоншуються, сильно подовжуються і локально надриваються. Тому будь-який провокуючий фактор викликає атрофію тканин – появу розтяжок (стрій).

Лазерне видалення розтяжок

Лазерне видалення розтяжок, в тому числі і післяпологових, – процедура, під час якої лазерний промінь вибірково діє на ділянку дефектної тканини і “випаровує” її верхній шар. Це дає можливість повністю оновити епідерміс, а також за рахунок “виборчого” (фракційного) впливу простимулювати синтез нового колагену й еластину в шкірі на ділянці проведення. Глибина проникнення лазерного променя при видаленні розтяжок підбирається індивідуально, виходячи з локалізації розтяжок, їх вираженості та давності.

Особливості видалення розтяжок лазером

Видалення стрій в нашій клініці проводиться лазером Fractional CO2 Smaxel. Він являє собою вуглекислотний фракційний лазер, що працює за принципом селективного фототермолізу. Лазерний промінь розділений на безліч фракцій – мікропроменів, які при проникненні в шкіру утворюють мікротермальні лікувальні зони, товщиною в кілька десятків мікрон – мікроранки. Клітини починають інтенсивну реконструкцію поверхні рани, активно діляться, синтезують новий колаген та еластин.

Таким чином пошкоджені тканини заміщуються новими волокнами, формується оновлений клітинний каркас. Процедура лазерної шліфовки розтяжок характеризується мінімальною травматизацією шкіри та нетривалим реабілітаційним періодом поряд з високою ефективністю.

Показання до проведення процедури

Спосіб шліфування розтяжок лазером показаний при наявності дефекту будь-якої давнини, вираженості та природи. Лазер ефективний на будь-якій зоні впливу. Параметри роботи лазерного апарату підбираються, виходячи зі стану атрофованої тканини і локалізації стрій.

Протипоказання до лазерної шліфовки розтяжок

Серед абсолютних протипоказань до шліфування розтяжок лазером виділяють:

 • Епілепсію, гемофілію;
 • онкологічні захворювання;
 • гострі вірусні та інфекційні процеси;
 • прийом антикоагулянтів;
 • декомпенсовану стадію цукрового діабету;
 • вагітність, період лактації.

Як проводиться процедура лазерного видалення розтяжок?

Лазерна терапія розтяжок передбачає попередню консультацію пацієнта з лікарем-дерматологом. Лікар розробляє індивідуальну схему лікування розтяжок лазером. Сама лазерна процедура передбачає наступні етапи:

 • Обробку ділянки дезинфікуючим засобом;
 • нанесення місцевої анестезії на 20-30 хвилин під плівку;
 • безпосередньо саму процедуру шліфування лазером. Промінь прямує уздовж смуг розтяжок, глибина та інтенсивність визначається лікарем. Тривалість процедури становить 30-40 хвилин, в залежності від площі уражених ділянок;
 • обробку шкіри протизапальним регенеруючим засобом.

Кількість процедур залежить від вираженості дефекту та бажаного результату. Більш давні розтяжки вимагають більш тривалого курсу. В середньому, шліфування розтяжок проводиться 3-8 разів з інтервалом не менше 1 місяця.

Після процедури спостерігається набряклість і почервоніння на зонах впливу лазером, до 4-5 днів формуються скоринки, які відшаровуються самостійно. Ефект від корекції розтяжок можна оцінювати через тиждень після першого сеансу.

Переваги лазерного видалення розтяжок

Серед основних переваг лазерного видалення розтяжок можна виділити:

 • Можливість проводити шліфовку на будь-яких ділянках шкірного покриву;
 • висока результативність – ефект помітний вже після першого сеансу;
 • процедура не супроводжена сильними больовими відчуттями, є можливість нанесення аплікаційної анестезії;
 • відсутність ризику кровотеч, інфікування;
 • мінімальна травматизація тканин і, як наслідок, короткий відновлювальний період;
 • немає необхідності відступати від звичного режиму життя;
 • стійкий і тривалий ефект;
 • відсутність необхідності в спеціальному післяпроцедурному догляді.

У клініці Gold laser в Києві лікування розтяжок проводять досвідчені лікарі-дерматологи на сучасному високоефективному лазерному апараті SmaXel Fractional CO2. Фахівці клініки стежать за всіма інноваціями в сфері естетичної косметології та використовують останні еффективні параметри лікування розтяжок.

Результат лазерного видалення розтяжок

Лазерне видалення стрій дає позитивну динаміку вже з першої процедури. Повний курс процедур дозволить змешити давні та глибокі розтяжки на 80-90%. Поряд з позбавленням від шкірного дефекту, відбувається вирівнювання поверхневого шкірного покриву, на більш глибоких рівнях дерми запускається процес неоколагенезу (синтез колагену й еластину). Це дозволяє повернути втрачену пружність, еластичність в зоні обробки та нормалізувати всі характерні процеси в тканинах.

Прибрати розтяжки швидко та безболісно можливо, звернувшись за допомогою до лікарів клініки Gold laser. Для наочності результату пропонуємо Вам ознайомитися з фотографіями до та після шліфування стрій лазером.

Ціни на видалення розтяжок лазером в Києві

Ціна лазерного видалення розтяжок в нашій клініці оптимальна та демократична. При цьому ми можемо говорити про високий та стійкий терапевтичний ефект.

 
Стрії (зона 10х10 см) 4000 грн
Анестезія (крем)
500 грн

Результат лазерного видалення ростяжок


Лазерное интимное отбеливание

Фракционное лазерное удаление растяжек

Лазерная Шлифовка Лица - DOT Therapy в клинике Gold Laser

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×