we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лазерне видалення розтяжок

Розтяжки (стрії) — це дефект шкірного покриву, що є атрофічним рубцем великої площі, позбавлений волосяних фолікулів, сальних і потових залоз. Тканина розтяжок характеризується низькою пружністю порівняно зі здоровою шкірою. Стрії мають вигляд вузьких хвилястих смуг із борознами. Свіжі розтяжки червоно–фіолетового відтінку, «дорослі» — світлі. Локалізуються на тілі: на животі, стегнах, сідницях, спині та на грудях.

Причини появи розтяжок

Розтяжки є внутрішнім розривом тканин, в результаті якого на поверхні шкіри і на рівні дерми залишаються рубці. Розрив тканин може бути спровокований низкою причин, а саме:

 • Вагітністю та схудненням після пологів;
 • коливаннями ваги;
 • надмірною сухістю шкіри;
 • генетичною схильністю;
 • порушенням гормонального фону;
 • низьким рівнем колагену та еластину в організмі.

При низькій еластичності шкіри волокна колагену й еластину зазнають ряду змін: стоншуються, сильно подовжуються та локально надриваються. Тому будь–який провокуючий фактор викликає атрофію тканин – поява розтяжок (стрій).

Лазерне видалення розтяжок

Лазерне видалення розтяжок, у тому числі післяпологових — процедура, під час якої лазерний промінь вибірково діє на ділянку дефектної тканини і «випаровує» її верхній шар. Це дає можливість повністю оновити епідерміс, а також за рахунок «вибіркового» (фракційного) впливу, простимулювати синтез нового колагену та еластину в шкірі на ділянці проведення. Глибина проникнення лазерного променя при видаленні розтяжок підбирається індивідуально, виходячи з локалізації розтяжок, їх виразності та давності, а також типу обладнання, що використовується.

У клініці Gold Laser для терапії розтяжок застосовується Fractional CO2 Smaxel та ербієвий лазери.

Особливості видалення розтяжок лазером Fractional CO2 Smaxel

Fractional CO2 Smaxel є вуглекислотним фракційним лазером, що працює за принципом селективного фототермолізу. Довжина хвилі 10600 нм. Лазерний промінь розділений на безліч фракцій — мікропроменів, які при проникненні в шкіру на 1–4 мм утворюють мікротермальні лікувальні зони завтовшки кілька десятків мікрон — мікроранки. Клітини розпочинають інтенсивну реконструкцію ранової поверхні, активно діляться, синтезують новий колаген та еластин. Таким чином, пошкоджені тканини заміщаються новими волокнами і формується оновлений клітинний каркас.

Процедура особливо ефективна щодо глибоких та застарілих розтяжок. Проводиться під місцевою анестезією. Після сеансу пацієнт спостерігає набряклість, еритему, ранова поверхня може виділяти сукровицю. Через 7–14 днів ці симптоми зникають самостійно. Також СО2 лазер має бактерицидний ефект, коагулює судини та скорочує шкіру.

Особливості видалення розтяжок ербієвим лазером

Ербієвий лазер є твердотілим і впливає поверхнево на тканину. Глибина його проникнення не перевищує 1 мм, тому його використовують для терапії молодих та неглибоких стрій. Лазерний промінь подається на розтяжку короткими та потужними імпульсами, що попереджає перегрів та пошкодження навколишніх тканин. Імпульс поглинається клітинною рідиною, відбувається миттєве випаровування поверхневого шару шкіри, оновлення клітин та синтез колагену.

Процедура лазерного шліфування розтяжок на ербієвому лазері характеризується мінімальною травматизацією шкіри та нетривалим реабілітаційним періодом (3–5 днів) поряд з високою ефективністю. Може проводитись без анестезії. Перевагою лазера є дбайливе лікування розтяжок на сухій, тонкій та чутливій шкірі. Також він має асептичні властивості і не порушує бар’єрну функцію шкіри.

Показання до проведення процедури

Спосіб шліфування розтяжок лазером показаний за наявності дефекту будь–якої давності, виразності та природи. Лазер ефективний в будь-якій зоні впливу. Тип обладнання та параметри роботи підбираються, виходячи зі стану атрофованої тканини та локалізації стрій.

Протипоказання до лазерного шліфування розтяжок

Серед абсолютних протипоказань до шліфування розтяжок лазером виділяють:

 • Епілепсію, гемофілію;
 • онкологічне захворювання;
 • гострі вірусні та інфекційні процеси;
 • прийом антикоагулянтів;
 • декомпенсовану стадію цукрового діабету;
 • вагітність, період лактації.

Як проводиться процедура лазерного видалення розтяжок?

Лазерна терапія розтяжок передбачає попередню консультацію пацієнта із лікарем–дерматологом. Лікар розробляє індивідуальну схему лікування розтяжок лазером. Сама лазерна процедура передбачає такі етапи:

 • Обробку ділянки дезінфікуючим засобом;
 • нанесення місцевої анестезії на 20–30 хвилин під плівку (за потреби);
 • безпосередньо саму процедуру шліфування лазером. Промінь прямує вздовж смуг розтяжок, глибина та інтенсивність визначається лікарем. Тривалість процедури становить 30–40 хвилин, залежно від площі уражених ділянок;
 • обробку шкіри протизапальним регенеруючим засобом.

Після сеансу лікар видає пацієнтові рекомендації щодо догляду за зоною корекції.

Кількість процедур залежить від вираженості дефекту, типу лазера та бажаного результату. Давніші розтяжки вимагають більш тривалого курсу. У середньому шліфування розтяжок проводиться 3–8 разів з інтервалами не менше 1 місяця.

Після процедури спостерігається набряклість та почервоніння на зонах впливу лазером, формуються скоринки, які відшаровуються самостійно. Ефект від корекції розтяжок можна оцінювати через 1–2 тижні після сеансу.

Переваги лазерного видалення розтяжок

Серед основних переваг лазерного видалення розтяжок можна виділити:

 • Можливість проводити шліфування на будь–яких ділянках шкірного покриву;
 • висока результативність – ефект помітний вже після першого сеансу;
 • процедура не супроводжується сильними больовими відчуттями, є можливість нанесення аплікаційної анестезії;
 • відсутність ризику кровотеч, інфікування;
 • мінімальна травматизація тканин та, як наслідок, короткий відновлювальний період;
 • немає потреби відступати від звичного режиму життя;
 • стійкий та тривалий ефект;
 • відсутність необхідності у спеціальному післяпроцедурному догляді.

У клініці Gold Laser у Києві лікування розтяжок проводять досвідчені лікарі–дерматологи на сучасному високоефективному лазерному обладнанні. Фахівці клініки стежать за всіма інноваціями у сфері естетичної косметології та використовують найрезультативніші схеми видалення.

Результат лазерного видалення розтяжок

Лазерне видалення стрій дає позитивну динаміку вже з першої процедури. Повний курс шліфувань дозволить скоротити давні та глибокі розтяжки на 80-90%. Поряд із позбавленням від шкірного дефекту відбувається вирівнювання поверхневого шкірного покриву, на глибших рівнях дерми шліфування запускає процес неоколагенезу (синтез колагену та еластину). Це дозволяє зоні обробки повернути втрачену пружність, еластичність та нормалізувати всі характерні процеси у тканинах.

Прибрати розтяжки швидко і безболісно можливо, звернувшись за допомогою до лікарів клініки Gold Laser. Для наочності результату пропонуємо Вам ознайомитися з фотографіями до та після шліфування стрій лазером.

Ціни на видалення розтяжок лазером у Києві

Ціна лазерного видалення розтяжок у нашій клініці демократична та оптимальна. При цьому ми можемо говорити про високий та стійкий терапевтичний ефект.

 
Стрії (зона 10х10 см) 4000 грн
Анестезія (крем)
500 грн

Результат лазерного видалення розтяжок

Лазерное интимное отбеливание

Фракционное лазерное удаление растяжек

Лазерная Шлифовка Лица - DOT Therapy в клинике Gold Laser

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×