we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Консультація трихолога

Волосся й його стан дозволяють побічно судити про те, що відбувається в організмі людини. Випадіння, поява лупи і волосяного покриву в небажаних місцях можуть стати першими сигналами про серйозні проблеми в організмі. Крім того, гарне та густе волосся – це естетична складова зовнішнього вигляду кожної людини. Якщо Ви помітили, що воно втратило колишнє здоров’я, а звичайні маски та шампуні не допомагають, то Вам необхідна консультація трихолога.

Хто такий трихолог і коли до нього звертатися?

Трихолог – це лікар, який займається проблемами діагностики та лікування патологій волосся та волосистої частини голови.

Консультація такого лікаря може знадобитися якщо волосся:

 • стало випадати;
 • стало тьмяними, ламкими, січеться;
 • росте дуже повільно;
 • швидко стає жирним і вимагає повторного миття через пару годин;
 • виглядає погано через лупу;
 • активно росте в небажаних місцях.

Також тривожними симптомами вважаються сильне свербіння в області волосистої частини голови, поява виразок, ранок і висипу.

Чому лікування волосся самостійно не дає ефекту?

На перших порах багато пацієнтів намагаються самостійно впоратися з даними проблемами. Для цього активно застосовуються спеціальні шампуні, маски, сироватки. Але найчастіше вони не дають бажаного ефекту. Це пов’язано з тим, що причина патології волосся прихована набагато глибше.

Найбільш поширеними причинами даних проблем є:

 • стрес;
 • зловживання алкогольними напоями та тютюнопалінням;
 • сувора дієта, яка веде до нестачі вітамінів і мінералів в організмі;
 • порушення обміну речовин;
 • ендокринологічні розлади;
 • гормональний дисбаланс;
 • генетична схильність.

Таким чином, проблеми з волоссям можуть бути лише симптомом хвороби. Щоб повернути волоссю здоров’я, потрібно виявити й усунути справжню причину хвороби.

Як проходить консультація трихолога в Києві в клініці Goldlaser?

Прийом у трихолога проходить по стандартному алгоритму:

 1. Збір анамнезу – лікар повинен розпитати про скарги і провести ретельне опитування пацієнта про те, що сталося в його житті за останній рік. Це дозволить виявити можливу причину захворювання й усунути її.
 2. Огляд – обстеження включає в себе огляд покриву голови та трихоскопію, що є обстеженням волосся під великим збільшенням за допомогою спеціального пристрою.
 3. Діагностика – обстеження повинно проходити комплексно, необхідно зробити аналіз крові, сечі, дослідження гормонального фону. Може знадобитися консультація суміжних спеціалістів – дерматолога, імунолога, ендокринолога тощо. Ретельне, всебічне обстеження дозволить виявити справжню причину патології.
 4. Постановка діагнозу – після отримання результатів аналізів встановлюється діагноз.
 5. Призначення лікування – терапія підбирається суто індивідуально, залежно від причини, важкості перебігу хвороби. Це можуть бути спеціальні медичні шампуні, мазі або фізіопроцедури. Якщо пацієнт звернувся із запущеною формою алопеції, трихолог може призначити пересадку волосся.

Лікування трихологічних захворювань може бути досить тривалим.

Переваги трихології у клініці Goldlaser

Чому слід записатися до трихолога у Києві в клініку Goldlaser? По-перше, у нас працюють висококваліфіковані, досвідчені трихологи, що мають безліч успішних кейсів у напрямі терапії волосся та шкіри голови. По-друге, ми проводимо апаратну діагностику волосся та шкіри голови, використовуючи сучасне обладнання. По-третє, наші лікарі використовують комплексний підхід, призначаючи медикаментозне, косметичне та трихологічне лікування.

Серед професійних процедур для лікування проблем з волоссям ми пропонуємо плазмотерапію волосся, мезотерапію, LED-терапію та операцію з пересадки волосся. На очній консультації доктор-трихолог Goldlaser проведе оцінку стану волосся та підбере найефективніші процедури для профілактики або усунення патологічного стану.

Ціна консультації трихолога в Києві

Фахівці клініки Gold Laser мають в своєму арсеналі найсучасніші та найефективніші методики діагностики та терапії. Вони успішно справляються з більшістю захворювань волосистої частини голови. Запишіться на прийом прямо зараз – не залишайтеся з проблемою один на один. Щоб дізнатися ціну консультації трихолога та скільки може коштувати лікування, зателефонуйте за телефонами, які вказані на сторінках нашого сайту.

Консультація трихолога + діагностика волосся 700 грн
LED терапія для волосся 500 грн
Плазмотерапія волосистої частини голови 3000 грн
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×