we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Епіляція обличчя

Клініка Gold laser пропонує Вам такі послуги, як лазерна епіляція в Києві та видалення волосся на обличчі, які проводяться за допомогою декількох лазерних систем, в тому числі на італійському неодимовому лазері від IDS.

Лазерна епіляція обличчя підійде як жінкам, так і чоловікам.

Лікарі клініки Gold laser проводять дану процедуру за допомогою найсучаснішого лазерного обладнання. Завдяки чому видалення волосся на обличчі є абсолютно безпечною і комфортною процедурою. Ви особисто переконаєтеся в тому, що результат перевершує всі очікування.

Лазерне видалення волосся на обличчі для жінок

В рамках видалення волосся на обличчі у жінок ми надаємо наступні послуги:

 • лазерна епіляція брів, щоб надати їм бажану форму, яка залишається на довгий час;
 • лазерна епіляція верхньої губи (епіляція вусиків) тощо.

Лазерна епіляція верхньої губи ідеально підійде жінкам, які мають темні і жорсткі волосини в цій області. Таке волосся краще за все піддається дії лазера, що призводить до отримання максимального ефекту від процедури. Для пушкового волосся потрібно трохи більша кількість процедур.

Епіляція волосся на обличчі у чоловіків

Так само послуга з видалення волосся на обличчі користується популярністю і у чоловіків, це:

 • лазерна епіляція верхньої губи табрів;
 • епіляція підборіддя, щік, шиї (в тому числі жорсткого волосся).

Видалення волосся над верхньою губою, на щоках, шиї, а також на підборідді допоможе шкірі чоловіків залишатися гладкою і доглянутою протягом тривалого часу, незалежно від віку.

Крім того, завдяки епіляції волосся в носі та у вухах, будь-який чоловік буде виглядати доглянуто, акуратно, сучасно – буде видно, що він стежить за собою і своєю зовнішністю.

Для чоловіків гоління є довгою процедурою і часто займає багато часу, у багатьох воно викликає подразнення та часто його потрібно повторювати кожен день. Цілком природно, що багато хто хотів би позбутися від такої мороки. Саме в таких випадках Вам буде потрібна лазерна епіляція обличчя.

Процес лазерної епіляції обличчя

Наші лікарі-дерматологи оброблять шкіру після видалення волосся на обличчі спеціальними засобами, що дозволить зняти почервоніння, а також захистити шкіру від дії ультрафіолетових променів. Окремо згадаємо те, що ціна на лазерну епіляцію обличчя повністю відповідає тому результату, який Ви отримаєте після процедури.

Ціна видалення волосся на обличчі та шиї

Послуга Вартість  
Обличчя 1500 грн  
Верхня губа 600 грн  
Підборіддя 600 грн  
Міжбрів’я 500 грн  
Скроні 500 грн  
Скроні та щоки 900 грн  
Потилиця 400 грн  
Лоб 500 грн  
Нос 400 грн  
Вуха 500 грн  
Шия жіноча 600 грн  
Шия чоловіча 800 грн  
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×