we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лазерне видалення рубців і шрамів

Рубці та шрами на обличчі та тілі доставляють естетичний дискомфорт. Саме тому процедури по їх видаленню користуються величезною популярністю. Від рубців і шрамів можна з легкістю позбутися за допомогою лазера.

Види лазерного лікування: шліфування та фототермоліз

Основна відмінність між усіма перерахованими процедурами – принцип дії і загальний ефект від лазера. Відверто кажучи, мова тут йде про стимуляцію регенерації (відновлення) і освітлення шкіри, видаленні рубцової тканини. Це відносно нова галузь в світі косметології, яка об’єднує в собі декілька процедур.

Лазерное удаление рубцов и шрамов в Gold Laser фото 1

Шліфування – випаровування ураженого шару епідермісу абляційним або вуглекислотним СО2 лазерами. Після цієї процедури у шкірі прискорюються регенераційні процеси, зростає активність фібробластів та кількість колагену. У деяких випадках при видаленні атрофічних шрамів цю процедуру краще проводити в комплексі з біодеградуючими наповнювачами на основі гіалуронової кислоти (філерами). Таким чином, шрам підніметься до рівня здорової шкіри. При терапії гіпертрофічних та нормотрофічних рубців поряд з лазерним методом корекції можуть бути застосовані ін’єкції ферментів. Працюючи з келоїдними рубцями, дерматологи часто застосовують ін’єкції препарату Дипроспан для розм’якшення рубцевої тканини, а далі – лазерне шліфування.

Період відновлення після лазерного СО2 шліфування становить 1 місяць, проводити лазерне шліфування можна незалежно від сезону, після процедури рекомендується наносити засоби з максимальним SPF-захистом для виключення випадків гіперпігментації.

Фототермоліз – вплив на пошкоджену ділянку точковим імпульсом вуглекислотним або неодимовим лазером. Завдяки такому впливу у шкірі створюються невеликі лікувальні зони, в яких стимулюється вироблення колагену, шрами стають більш еластичними, вирівнюються та розгладжуються. Усього виділяють 2 способи фототермолізу: абляційним та неабляційним лазером. Перший тип застосовують при глибоких пошкодженнях: він проникає углиб на задану довжину, формує відкриту лікувальну зону. Це дозволяє процедурі вважатися більш ефективною, проте термін реабілітації становить близько 5-7 днів. В середньому для повного зникнення рубців потрібно пройти 3-7 процедур. Другий тип є щадним, але не таким ефективним – він підходить для неглибоких і свіжих рубців. Для досягнення бажаного ефекту Вам потрібно буде пройти 4-6 процедур. Неабляційний лазер не здатний пошкодити шкіру – він лише формує опікову ділянку під нею. Зазвичай термін відновлення не перевищує 3 днів. На відміну від шліфування, проводять у будь-який сезон.

Коагуляція судин – злиття надлишкової кількості судин в один у сполучному прошарку епідермісу. Розпізнати, який шрам або рубець зможе піддатися процедурі, просто: їх ви впізнаєте по червоному, фіолетовому або рожевому відтінку. Після проходження корекції вони набувають нормального здорового кольору.

Скільки потрібно сеансів для видалення рубців і шрамів

Число необхідних сеансів лазерного лікування рубців залежить від глибини шраму та обладнання, що використовується. Наприклад, нормотрофічні або гіпертрофічні рубці невеликого розміру можуть зникнути всього за 2-3 процедури (з інтервалом в 1 місяць), тоді як грубі та великі рубці потребують як мінімум 8 процедур (з інтервалом в 2 місяці). За час між процедурами шкіра повністю заживає, що дозволяє лікарю з точністю визначити глибину, що залишилася, і площу ураження для подальшого сеансу.

Якщо говорити про фракційний фототермоліз, тут все залежить не тільки від глибини і розміру шраму, а й від способу впливу: абляційного або неабляційного. Перший тип впливу зможе впоратися з рубцем і за 2 сеанси, і за 6, коли другому може знадобитися і до 10. Але пам’ятайте, в oсновному все залежить від первинного стану шкіри.

Як проводиться лазерне видалення рубців

Обличчя після шліфування може набрякнути, почервоніти, з’являється значний дискомфорт, відчуття печіння. Такі прояви можуть супроводжуватись протягом 2-3 днів, в цьому немає нічого незвичного. Також в деяких випадках зустрічається тимчасова пігментація, бо в шкірі залишилася деяка кількість пігментновмісних клітин. Лущення, сухість і свербіж пройдуть через 7-10 днів.

Після процедури шкірі необхідний ретельний догляд. Важливо застосовувати різні ранозагоювальні та зволожуючі засоби. Протягом усього реабілітаційного періоду забороняється скрабувати шкіру або проводити агресивні косметичні процедури. За необхідності лікар клініки Gold Laser в Києві може призначити Вам протимікробні або противірусні препарати.

Всі ці рекомендації стосуються і того випадку, якщо було проведено лазерне видалення шрамів на обличчі для видалення слідів постакне.

Протипоказання до процедури лазерного видалення шрамів:

 • хвороби серцево-судинної системи;
 • епілепсія;
 • декомпенсований цукровий діабет;
 • вагітність і період годування;
 • низька здатність згущування крові;
 • прийом ретиноїдів і фотосенсибілизиуючих препаратів;
 • гострі запальні та інфекційні стани;
 • період загострення хронічних хвороб;
 • ушкодження шкіри на ділянці впливу.

Докладнішу інформацію Вам надасть лікар-дерматолог клініки Gold Laser під час індивідуальної консультації. Лазерне шліфування шрамів у Києві в Gold Laser проводиться на сучасному обладнанні згідно з протоколами лікування рубцевої тканини, що довели свою ефективність. Саме тому результати наших лікарів вражають!

Ціни на лазерне видалення шрамів

Ціна на видалення рубців на обличчі та тілі за допомогою лазерного шліфування представлена у прайсі

Обличчя, повіки
6 000 грн
Обличчя, шия
8 000 грн
Обличчя, шия, декольте
10 000 грн
Шия
4 000 грн
Область навколо очей (підтяжка верхнього та нижнього повіка)
4 000 грн
Декольте
4 000 грн
Кисті рук
4 000 грн
Стрії (зона 10х10 см)
4 000 грн
Анестезія (крем)
500 грн
Шрам до 4 см 900 грн
Лазерне видалення рубця 10 см 3 000 грн
Лазерное видалення рубця більше 10 см 3 500 грн
Обличчя (CO2 шліфовка+РФ-ліфтинг+плазма) 10 000 грн
Обличчя, шия, декольте (CO2 шліфовка+РФ-ліфтинг+плазма) 15 000 грн

Онлайн запис

Фото до та після

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×