we speak english
Меню
Наші послуги

Лазерне фракційна шліфування шрамів, рубців і швів

Боротьба з рубцями і шрамами

Лазерна обробка розтяжок

Призначення і заборони щодо застосування

Шрами і рубці – це прошарок тканин, що утворюється по краях шкіри після загоєння механічних або інших пошкоджень шкіри (постакне – це сліди висипу від вугрів). Така тканина трохи відмінна за своїм складом від решти шкіри, тому шрами і рубці зовні виділяються на загальному тлі.

Боротьба з рубцями і шрамами

Під час лазерного видалення шрамів, сполучна тканина в рубцях і шрамах руйнується, клітини шкіри отримують поштовх до поділу. В результаті цього зменшується розмір шраму, і він стає практично не помітний.

На ефекті процесу шліфування може позначитися стан рубця. У деяких випадках для потрібного ефекту вистачає 5-ти процедур. Часом доводиться повторювати процедуру до 15 разів, а є шрами, які вивести в принципі неможливо (шліфування його згладжує і зводить його видимість до мінімуму).

Лазерна обробка розтяжок

Лечение растяжек в Киеве

Розтяжки по суті є мікроскопічними шрамами. Утворюються вони при розтягуванні шкіри. Суть їх така, що ніякі сучасні косметологічні процедури не можуть усунути їх повністю.

Фракційне шліфування розтяжок лазером дозволяє отримати дуже позитивні результати для кращого вигляду шкірного покриву.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Ілієва Анна Олегівна зазначає:

Дія в цьому випадку така ж, як і зі звичайними шрамами – руйнування сполучної тканини з подальшою її заміною новою шкірою.

Призначення і заборони щодо застосування

Призначається лазерне шліфування, якщо є дефекти шкіри, які можна виправити, і для видалення старого шкірного покриву. Найчастіше цю процедуру призначають як доповнення до деяких пластичних операцій:

 • ліпосакція;
 • абдомінопластика;
 • збільшення грудей.

Заборони на виконання шліфування, як правило, обумовлені індивідуальністю організму або станом ділянки проблемної шкіри.

Повністю виключається проведення лазерної шліфовки при запальних процесах або дерматиті. Так само шліфування не бажано проводити під час прийому деяких медикаментів (з деякими препаратами, що лікують акне).

Повністю зробити висновки про небажаність проведення процедури шліфування можна тільки після кваліфікованої консультації лікаря-дерматолога.

Джерела:

 1. Journal of drugs in dermatology. Fractional Laser Skin Resurfacing.
 2. Arif Aslam, Tina S. Alster. Evolution of Laser Skin Resurfacing: From Scanning toFractional Technology.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×