we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Видалення зморшок

Клініка косметології та медицини Gold laser в Києві пропонує своїм клієнтам, серед цілого ряду інших послуг, ін’єкції краси. Процедура проводитися кращими лікарями, а ціна на уколи краси цілком доступна.

Ін’єкції краси на сьогоднішній день – найбільш відомий спосіб нехірургічного омолодження, який активно практикується в сучасній косметології. При введенні препарату в шкіру відбувається тимчасове блокування м’язів, мімічні рухи обмежуються. І як результат – чим менше мімічних рухів – тим менше зморшок.

Розгладження зморшок за допомогою ін’єкцій краси

Ін’єкція краси – препарат, вироблений американською фірмою Allergan. Препарат є сильним міорелаксантом, який став результатом очищення ботуліністічного нейротоксина. Ця речовина має лікувальну дію, значно омолоджує й оновлює структуру шкіри. В результаті – зморшки розгладжуються, і шкіра стає більш пружною і помітно молодшою.

Препарат використовується для ліквідації мімічних зморшок в області чола, спинки носа, підборіддя, шиї та зони декольте. Ін’єкції краси відмінно справляються з таким захворюванням, як підвищене потовиділення. Ефект після ін’єкцій триває 5-8 місяців, після чого препарат успішно виводиться з місць введення.

Також ін’єкції краси застосовується для ін’єкцій над верхньою губою виключно для позбавлення від мімічних зморшок і невеликої корекції форми губ. Багато хто помилково вважає, що ін’єкції в губи вводять для збільшення їх об’єму. Через 1-2 тижні після введення препарату в зону над губами, Ви помітите чудовий результат – під час посмішки зморшки не псують обличчя, а шкіра виглядає гладенькою та шовковистою.

Протипоказання

Є кілька протипоказань до застосування ін’єкцій краси:

 • запальні процеси в обраних зонах;
 • м’язова слабкість;
 • вагітність;
 • онкологічні захворювання;
 • хвороби крові;
 • епілепсія.

Як діють ін’єкції краси

Ін’єкції краси послаблюють або паралізують певні м’язи шляхом блокування певних нервів. М’язи, в які введено препарат, настільки розслаблюються, що не можуть стискатися, але кров продовжує циркулювати, як і раніше. Розслаблення м’язів викликає розгладження зморшок, відновлення еластичності та пружності шкіри.

Процедура введення препарату абсолютно безболісна та немає необхідності використовувати анестезію. Ін’єкції краси вводяться за допомогою спеціальної тонкої голки в м’язи обраної зони, що викликає лише незначні незручності. Для повного ефекту, як правило, потрібно від трьох до семи днів і краще не вживати алкоголь як мінімум за 1-2 дні до початку лікування.

Аспірин і протизапальні препарати слід припинити приймати за 3-4 дні до проведення ін’єкцій, щоб знизити ризик виникнення синців. Також не рекомендується після уколів краси нахиляти голову вниз або робити масаж, протягом 5-7 днів не займатися спортом та не відвідувати баню/сауну, це може посилити кровообіг і прискорити розсмоктування препарату.

Процедура розгладження мімічних зморшок

Сеанс проводиться в комфортних умовах косметологічного кабінету клініки Gold laser в Києві за доступною ціною. Пацієнт розміщується в сидячому або напівлежачому положенні, лікар спочатку очищає та дезінфікує ділянку обличчя, потім проводить уколи краси. Ін’єкції можуть проводитися як внутрішньом’язово, так і підшкірно. Це залежить від оброблюваної зони. Процедура триває всього 10-15 хвилин. Після введення препарату на 2-3 години може з’явитися невелика набряклість або почервоніння в області, де проводилася процедура.

Результат ін’єкцій краси

В результаті проведення процедури ін’єкцій краси Ви отримуєте:

 • ефект вже через 3-4 дні;
 • тривалість ефекту 5-8 місяців;
 • зникнення горизонтальних зморшок в області чола;
 • відсутність вертикальних зморшок між бровами;
 • розгладження дрібних зморшок біля зовнішнього кута очей (“гусячі лапки”);
 • повна відсутність побічних ефектів.

Ціна видалення мімічних зморшок в Києві

Послуга

Ціни

Лоб (у жінок)

120 євро

Лоб (у чоловіків)

180 євро

Міжбрів’я (у жінок)

90 євро

Міжбрів’я (у чоловіків)

125 євро

Лоб та міжбрів’я (у жінок)

200 євро

Лоб та міжбрів’я (у чоловіків)

240 євро

Навколо очей «гусячі лапки» (у жінок)

90 євро

Навколо очей «гусячі лапки» (у чоловіків)

120 євро

Кісетні зморшки

90 євро

Нос “заячі лапки”

70 євро

Шия (платізма у жінок)

220 євро

Шия (платізма у чоловіків)

250 євро

Масетер (у жінок)

185 євро

Масетер (у чоловіків)

220 євро

Корекція (1 од.)

1,6 євро

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплаты

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×