we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Епіляція пахв

Відомий ще з давніх часів вислів про те, що все природне не може бути потворним, перестає бути актуальним у наш час. Цілком природно, що у кожної людини є волосся в зоні пахв, однак це зовсім не входить в сучасні поняття краси. До того ж, епіляція пахв переслідує не тільки естетичні цілі, але також і гігієнічні.

Пахви з великою кількістю волосся є причиною виникнення неприємного запаху. Пов’язано це з тим, що на кінчиках волосся збираються потові виділення. Внаслідок рослинності в цій зоні ніякі з дезодорантів, покликаних боротися з неприємним запахом, не впораються з ним.

Лазерна епіляція пахв в клініці Gold laser

Однак вихід з цієї ситуації є! Клініка косметології та медицини Gold laser пропонує Вам таку послугу, як лазерна епіляція пахв в Києві. Дана процедура є актуальною як для жінок, так і для представників сильної статі. Цілком природно, що ніхто не хоче опинитися заручником неприємного запаху, який буде сковувати рухи та створювати дискомфорт.

Звичайно, гладкості шкіри в області пахв можна домогтися різними способами. Ви можете використовувати бритву або епілятор. Однак при таких методах Ви не зможете забути про проблему волосся в зоні пахв надовго. До того ж, частота необхідності гоління буде тільки збільшуватися. З іншого боку, за допомогою лазерної епіляції пахв в клініці Gold laser, Ви надовго позбудетеся від небажаного волосся, не зазнавши при цьому дискомфорту.

Особливості процедури – довгостроковий результат

Клініка косметології та медицини Gold laser надає Вам послуги тільки найдосвідченіших і висококваліфікованих лікарів. З їх допомогою проблема зайвого волосся в області пахв стане абсолютно неактуальною для Вас. Серед процедур лазерної епіляції надаються такі:

 • фотоепіляція;
 • лазерна епіляція діодними лазером;
 • лазерна епіляція неодимовим лазером;
 • лазерна епіляція олександритовим лазером.

Справа в тому, що лазерна епіляція пахв повністю знижує активність і можливість зростання волосяних цибулин. Після видалення волосся лазером термін відновлення цибулин триває до 5 років. Крім того, навіть якщо по закінченню цього терміну волосся знову починає зростати, воно рідшає і стає м’якшим і тоншим. В середньому, за статистикою, повне видалення волосся в області пахв за допомогою лазерної епіляції пахв може тривати від 5 до 7 сеансів з інтервалом в місяць між кожним.

Лікарі клініки Gold laser проводять послугу епіляції пахв в Києві з дотриманням деяких умов. Довжина волосся повинна бути невеликою і не перевищувати 2-3 міліметри. Також, протягом 4-5 днів після лазерної епіляції зона пахв не повинна піддаватися впливу прямих сонячних променів. Ще одним позитивним ефектом даної послуги є те, що після процедури оброблена область захищена від появи подразнень, характерних для гоління волосся.

Ви можете бути впевнені, що лікарі клініки Gold laser забезпечать Вам максимальну безпеку і ефективність проведення процедури лазерної епіляції пахв.

Ціна епиляції пахв в Києві

Зона Вартість
Пахвові зони
800
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×