we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Ліпофілінг грудей

Ліпофілінгом називають процес пересадки власної жирової тканини пацієнта з однієї частини тіла, де жиру більше, в іншу. На грудях проводять таку операцію з метою збільшення та зміни її форми.

Показання до ліпофілінга грудей

Операція ліпофілінга грудей необхідна в разі:

 • відновлення молочної залози після видалення пухлини;
 • зміни форми грудей при появі асиметрії;
 • підтяжки після годування грудьми.

Справа в тому, що пересаджена жирова тканина приживається на новому місці в кількості 70% від всієї тканини, а решта розсмоктується. Для повного приживання навіть власної тканини потрібна потужна мережа кровоносних судин, яка буде живити нову тканину.

Ін’єкції жиру, який отриманий методом ліпосакції, вводять не в железисту тканину молочної залози, а в простір між м’язами або між шкірою та м’язами.

Протипоказання до операції Липофилинг груди в Киеве

Серед основних протипоказань, які необхідно враховувати, можна виділити наступні:

 • наявність гострих і хронічних захворювань в стадії загострення;
 • наявні захворювання шкіри та підшкірних захворювань;
 • порушення роботи ендокринної системи і викликані цим захворювання, які можуть порушити трофіку тканин (цукровий діабет, тиреотоксикоз);
 • наявність початкових стадій раку грудей;
 • період менструації.

Підготовка до ліпофілінга

При підготовці до процедури ліпофілінга важливо:

 • отримати дозвіл пластичного хірурга на втручання;
 • пройти консультацію з маммологом;
 • здати необхідні аналізи, ЕКГ, пройти УЗД молочних залоз.

Також пацієнтці важливо дотримуватися здорового способу життя перед операцією: виключити алкоголь, нікотин, жирні та гострі продукти, припинити прийом антибіотиків.

Процедура не є травматичною, тому реабілітація не тривала.

Переваги ліпофілінгу грудей

Ліпофілінг є популярною методикою по збільшенню і корекції грудей, його затребуваність обумовлена низкою переваг:

 • помітний ефект вже в день процедури;
 • мінімальна травматизація тканин;
 • повна приживлюваність введеного біоматеріалу;
 • збереження чутливості сосків і здатності жінки до лактації;
 • без рубців, шрамів, ущільнень та інших наслідків;
 • поєднує в собі ліпофілінг та ліпосакцію за ціною ліпофілінга.

Етапи ліпофілінга грудей

Операцію ліпофілінга грудей в Києві робляють в кілька етапів. Метою операції є збереження максимальної кількості живих клітин, які пересаджують з місць, де є зайві жирові відкладення, в груди.

1-й етап – ліпосакція жирової тканини з ділянок тіла пацієнтки, де їх більше, ніж потрібно (стегна, живіт, сідниці). Ліпосакція здійснюється за допомогою спеціальної трубки з заокругленим кінцем, а розрізи на шкірі не перевищують 2-3 мм, що дозволяє зберегти цілісність кровоносної та нервової системи. Щоб зберегти максимальну кількість живих клітин, ліпосакцію робляють водострумним методом.

2-й етап – обробка та очищення отриманого матеріалу за запатентованою технологією, яка не має аналогів. Цю процедуру проводять за допомогою методу відстоювання, промивання або центрифугування. Це дозволяє очистити жирову тканину від мертвих клітин, домішок крові, лікарських речовин. Жирова тканина після очищення піддається обробці спеціальним складом для кращої приживлюваності. Вона змішується з власною плазмою, збагаченою тромбоцитами.

3-й етап – імплантація отриманого матеріалу. Техніка введення нагадує заповнення бджолиних сот. Жирову тканину при цьому вводять невеликими стовпчиками в зону грудей.

Період відновлення після липофилинга грудей

Невеликі розрізи і місця введення жирової тканини закривають пластиром. Операція проводиться під загальним наркозом, тому першу добу пацієнтка залишається в стаціонарі під наглядом лікаря. Для контролю результату і відновлення пацієнтки хірург призначає огляди на 7-10 день.

Важливою перевагою процедури є нетривалі реабілітація – близько 1 місяця. Перші дні пацієнтка відчуває набряклість молочних залоз, легкий дискомфорт, можуть з’явитися невеликі гематоми. У перший місяць дуже важливо носити компресійний ліф, не перенапружуватися фізично, відмовитися від спорту, не спати на животі.

Через великий відсоток жиру, який не приживається, почали застосовувати техніку збагачення жирової тканини стовбуровими клітинами, що значно підвищило відсоток приживання тканин. Ліпофілінг грудей можна поєднувати з іншими видами пластичної хірургії на грудях (введення імплантатів). Операція є абсолютно безпечною для здоров’я жінки. При необхідності ліпофілінг грудей можна повторити.

Поширені питання:

Скільки триває ефект ліпофілінгу грудей?

Відповідь: Ліпофілінг грудей зберігається на 5-7 років за умови, що пацієнтка знаходиться в одній вазі. При сильному схудненні зона грудей також може зменшитися. Повторювати процедуру можна по бажанню через 3-5 років.

З якого віку можна робити ліпофілінг грудей?

Відповідь: Процедура безпечна для здоров’я пацієнток через використання власного очищенного жиру, тому її можна проводити з 18 років, якщо є показання.

Які ризики має ліпофілінг грудей?

Відповідь: Ліпофілінг має лише один “ризик” – швидке виведення пересадженої жирової тканини через активну роботу лімфатичної системи.

Де можна зробити ліпофілінг грудей в Києві?

Відповідь: Операцію по збільшенню молочних залоз власним жиром можна провести в клініці Голд Лазер. У нас працюють хірурги з досвідом в маммопластиці більше 12 років.

Скільки коштує ліпофілінг грудей в Києві?

Відповідь: Вартість ліфпофілінга грудей в Голд Лазер складає 2000-2500 євро (ціна залежить від категорії лікаря).

Ціна ліпофілінга грудей в Києві

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Ліпофілінг грудей 2500 євро 2000 євро
Загальний наркоз 14500-18500 грн 14500-18500 грн

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×