we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Хімічний пілінг

Вас турбують розширені пори на шкірі обличчя, пігментні плями, зморшки, вугри чи сліди постакне? Цю проблему можна вирішити завдяки сучасній та ефективній процедурі хімічного пілінгу.

Хімічний пілінг являє собою нанесення органічних кислот на поверхню шкіри з метою відлущування ороговілих клітин епідермісу, видалення продуктів розпаду, надлишкового сального жиру, а також дефектних клітин.

Розчини кислот прискорюють процес оновлення тканин, стимулюють біосинтез колагену та еластину, усувають пігментні плями, зморшки, вугри, шрами та розтяжки. Завдяки широкому вибору кислот косметологи клініки Gold laser можуть підібрати оптимальний склад, виходячи з типу шкіри обличчя пацієнта та проблематики. Також є окремі види пілінгів для шкіри навколо очей, шиї, декольте, кистів рук, стегон, спини.

Види хімічного пілінгу для обличчя

Препарати для хімічного пілінгу мають різний ступінь проникнення. Враховуючи цей факт, було складено класифікацію пілінгів для обличчя, які вирішують різні косметичні проблеми:

 • поверхневий пілінг – препарати на основі гліколевої, саліцилової або мигдальної кислот. Призначений для видалення незначних дефектів з поверхневого шару шкіри: дрібна зморшкувата сітка, запальні процеси, вугри, чорні крапки, неглибока і яскраво не виражена пігментація. Вирівнює рельєф шкіри та освітлює її. Проходить або з мінімальним лущенням або взагалі без нього.
 • серединний – препарати з комбінованим складом, які проникають нижче рівня епідермісу та активізують вироблення колагену та еластину на рівні клітин. Ідеальний варіант у боротьбі з мімічними зморшками, глибокою пігментацією, шрамами постакне тощо. Такі хімічні пілінги мають більш тривалу реабілітацію порівняно з поверхневими: шкіра лущиться та оновлюється протягом 7-14 днів.
 • глибокий хімічний пілінг – пілінгові розчини на основі трихлороцтової або піровиноградної кислот. Застосовується для повного омолодження шкіри обличчя, ліквідації пігментації. Такі пілінги проводять в умовах стаціонару під наркозом, оскільки пошкодження шкіри кислотами значне (аж до сосочкового шару дерми) і потребує спостереження фахівця. Реабілітація до повного загоєння займає 2-3 місяці. Сучасні клініки відмовилися від такого травматичного варіанта омолодження, замінивши його на інші, більш безпечні та щадні процедури.

Підбір хімічного пілінгу здійснюється на основі консультації та огляду лікарем-дерматологом клініки Gold Laser.

Існує розроблена та лабораторно протестована лінійка препаратів для хімічного пілінгу рук, шкіри навколо очей та інших областей шкіри, які найбільше зазнають несприятливого впливу зовнішніх факторів.

Переваги хімічного пілінгу

Хім пілінг має ряд переваг, а саме:

 • Легко контрольована глибина впливу лікарем за рахунок підбору оптимального типу та концентрації кислот.
 • Мінімальний ризик алергічних реакцій, оскільки кислоти у складі пілінгу також містяться в організмі людини.
 • Доступна ціна в порівнянні з іншими видами пілінгу.
 • Широкий вибір кислот та концентрації кислот для усунення безлічі проблем зі шкірою: гліколева, молочна, мигдальна, піровиноградна, саліцилова, трихлороцтова, фенол.

Як проходить процедура хімічний пілінг обличчя

Процедура хімічного пілінгу обличчя займає менше півгодини. Спеціальним аплікатором склад пілінгу наноситься на ретельно очищену шкіру обличчя. У момент появи “фроста” дія пілінгу нейтралізується спеціальним розчином. Далі лікар наносить заспокійливу маску та крем за типом шкіри.

Наступні кілька днів після процедури на шкірі може утворитися еритема (почервоніння), лущення шкіри може тривати 3-7 днів залежно від обраного типу пілінгу та його інтенсивності. Після завершення відновного періоду пацієнт спостерігає свіжу, оновлену, пружну шкіру без дефектів.

Процедура хімічного пілінгу є курсовою і проводиться не менше 3-6 разів. Поверхневі пілінги необхідно проводити раз на 7-14 днів. Число повторень – 3-10, виходячи з проблеми, з якою звернувся пацієнт. Говорячи про серединні пілінги, їх проводять, як правило, не більше 3 разів із проміжками в 1-2 місяці. Такі курси можна повторювати раз на 1-2 роки, якщо є потреба.

Реабілітація після хімічного пілінгу

Для досягнення максимального терапевтичного ефекту від процедури хімічного пілінгу пацієнту важливо дотримуватись деяких нескладних рекомендацій у період відновлення:

 • не мочити шкіру першу добу;
 • не відвідувати сауни, лазні, басейни 10-14 днів;
 • не використовувати спиртовмісні засоби перші 7-14 днів;
 • наносити спеціальні зволожуючі креми без олій на шкіру;
 • обов’язково захищати шкіру від прямих сонячних променів за допомогою сонцезахисних засобів SPF 30+ весь курс пілінгів, не відвідувати солярій.

Протипоказання

Фахівці клініки лазерної косметології та пластичної хірургії Gold Laser порекомендують Вам схему подальшого догляду за шкірою, щоб уникнути зайвого почервоніння і лущення шкіри. Однак не слід вдаватися до цієї процедури, якщо у Вас є якесь із наступних протипоказань:

 • алергія на будь-яку речовину у складі хімічного пілінгу;
 • герпес;
 • відкриті рани у зоні проведення пілінгу;
 • онкозахворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • ГРВІ;
 • схильність до рубцювання шкіри.

Ціна на хімічний пілінг у Києві

Ціна на хімічні пілінги включає первинну консультацію у дерматолога і залежить від використовуваного пілінгу і кількості процедур.

Відео послуги

Химические пилинги ENERPEEL (Италия)

GA – 40

Гликолевый 40% (гликолевая кислота 40%,pH 0,9)

1500 грн

GA

Гликолевый 70% (гликолевая кислота 70%,pH 0,05)

1500 грн

PA

Пировиноградный (пировиноградная кислота 50%, pH 0,05)

1500 грн

MA

Миндальный (миндальная кислота 40%, pH 1,6)

1500 грн

SA

Салициловый (салициловая кислота 30%, pH 1,6)

1500 грн

JR

Срединный (салициловая кислота 15%,молочная кислота 20%, резорцин 14%)

1500 грн

TCA – LP

Срединный с обезболиванием (трихлоруксусная кислота 25%, pH 0,15)

1500 грн

TCA strong

Срединный-strong (трихлоруксусная кислота 40%, pH 0,01)

1500 грн

Neck

Пировиноградный (пировиноградная кислота 35%, молочная кислота 10%,pH 0,50)

1500 грн

Hands

Пилинг для кистей рук (трихлоруксусная кислота 20%, молочная кислота 10%,pH 0,10)

1500 грн

EL

Пилинг для контура глаз (курс 4 процедуры) (трихлоруксусная кислота 3,75%, молочная кислота 15%, pH 0,9)

1500 грн

PRX-t33

Внесезонный срединный пилинг (трихлоруксусная кислота 33%, перекись водорода, коевая кислота)

100 евро

Онлайн запис

Фото до та після

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×