we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Лазерне інтимне відбілювання

У кожної жінки інтимна зона різних відтінків. Навіть якщо ви маєте світлу бліду шкіру, то зона статевих органів може бути більш темного відтінку. У деяких дівчат на делікатній зоні є пігментні плями, що теж виглядає досить неестетично. Але сьогодні проблему зайвої пігментації інтимних областей в сучасній косметології можна вирішити за допомогою “лазерного відбілювання (омолодження) інтимних місць”.

Клініка Gold laser пропонує процедуру інтимного відбілювання, яка проводиться за допомогою лазера. Ця технологія стала справжньою сенсацією в світі краси та естетики.

Як проводиться процедура лазерного відбілювання інтимних зон

Процедура проводиться за допомогою фракційної лазерної шліфовки інтимних зон (промежина, статеві губи, міжсіднична складка, анус). При проведенні процедури використовується лазер європейського виробника SmartXide DOT. Щоб процедура інтимного відбілювання пройшла безболісно і комфортно на шкіру наноситься знеболюючий крем на 15-20 хв. Після того як анестезія подіяла, шкіра інтимних місць обробляється лазером, проводиться фракційна лазерна шліфовка інтимної області включаючи статеві губи і міжсідничну складку.

Процедура триває всього 15 хв. Після процедури спостерігається почервоніння на обробленому лазером місці, яке минає протягом 2-3 днів. З 4-го дня починається легке лущення шкіри, коли шкіра повністю відлущиться, вона матиме більш світлий відтінок. Лазерне відбілювання ануса й інтимної області (омолодження) проводить висококваліфікований лікар-дерматолог з досвідом роботи понад 5 років, тому будь-які ризики, пов’язані з цією процедурою, виключені.

Причини потемніння шкіри в інтимній області

Існує ряд причин, за якими може виникнути необхідність вдатися до процедури по омолодженню інтимних зон:

 • генетична схильність;
 • наслідки після пологів;
 • гормональні зміни;
 • прийом гормональних препаратів;
 • старіння.

Зони проведення і кількість процедур

Процедура може проводитися в наступних зонах:

 • область лобка;
 • область великих статевих губ;
 • міжсіднична складка (анус);
 • біла лінія живота;
 • пахвові області.

Залежно від початкового стану шкіри в інтимній області, ступеня її пігментації і бажаного результату може знадобитися від одного до трьох процедур. Інтервал між процедурами – 1-1,5 місяці. Після процедури слід виключити протягом 7-10 днів сауну, заняття спортом, басейн, прийняття гарячої ванни, використання гелів і кремів для інтимної гігієни, які містять спирт, інтимне життя.

Результати та переваги процедури відбілювання зони бікіні

Незаперечні переваги процедури відбілювання інтимних місць в Gold Laser:

 • Використовується гарячий CO2 лазер – рівномірно випаровує верхній шар.
 • Реабілітаційний період коротший, ніж при відбілюванні за допомогою пілінгу, бо пілінг впливає нерівномірно і деякі ділянки загоюються довше.
 • Для результату достатньо 1 – 3 процедур. На відміну від пілінгу, де необхідно 8 – 10 процедур, Ви заощадите свій час і гроші.

Деякі медичні клініки для відбілювання інтимної зони й ануса використовують ербієвий лазер, який повноцінно не зможе прибрати проблему, адже він відноситься до “холодних” лазерів, діє поверхнево, без оновлення тканини, і не може за рахунок прогріву тканин активувати нові волокна колагену й еластину, які і впливають на ;оновлення.

Однією з переваг нашого “гарячого” лазеру є те, що& під час проведення процедури випаровується шкіра, завдяки цьому запускається процес регенерації нових клітин шкіри, вироблення еластину та колагену, шкіра не тільки світлішає, а й стає більш молодою, згладжуються дрібні зморшки і післяпологові зовнішні рубці (якщо такі є). Через 2 тижні після проведення процедури видно результат. Шкіра стає світлішою, молодшою і більш доглянутою.

Ціна інтимного лазерного омолодження (відбілювання) в Києві

Лазерне інтимне омолодження (відбілювання) 5500 грн
Лазерне інтимне відбілювання між’ягодичної складки 2000 грн

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×