we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Епіляція бікіні

Шкіра в зоні бікіні – найніжніша на всьому жіночому тілі. Виходячи з цього, постійне травмування цієї області, використанням лез для гоління або депіляторів, викликає масу негативних наслідків. Це і подразнення, яке виникає після гоління, і велика кількість врослих волосків, і постійне запалення і почервоніння цієї ділянки шкіри.

Тому епіляція зони бікіні актуальна як ніколи, і лазерна косметологія набирає популярності щодня.

Способи видалення волосся у зоні бікіні

Гоління лезом або звичайними депіляторами не дозволяють досягти бажаного ефекту. Найчастіше, вже наступного дня, на поверхні шкіри видно кінчики дрібних і жорстких волосків, які завдають деяких незручностей при русі, а також досить сильно колються.

Стає очевидним, що необхідної чистоти та тривалої відсутності волосся в області бікіні – не домогтися за допомогою гоління. У таких випадках на допомогу приходить така процедура, як глибока лазерна епіляція зони бікіні. По всьому світу все більше і більше жінок віддають перевагу саме їй, маючи прямі покази.

Лазерна епіляція – глибоке бікіні

Дана епіляція зони бікіні і лобка полягає в тому, що кожна волосинка піддається впливу світлового імпульсного потоку, який створюється спеціальним для епіляції лазером. Його енергія абсолютно безпечна для верхнього шару шкіри (епідермісу) і впливає лише на волосяні цибулини та волосяні стрижні, які містять пігмент меланін.

Внаслідок того, що меланін має своє забарвлення, він поглинає світло лазера і відбувається повне згоряння волосся і руйнування його цибулини. Така глибока епіляція також руйнує клітини, які беруть участь у зростанні волосся.

Як підготуватися до лазерної епіляції глибоке бікіні

Клініка Gold laser у Києві з радістю надає вам подібні послуги глибокої епіляції бікіні. Наші лікарі гарантують комфортну та безпечну процедуру лазерної епіляції. Для епіляції бікіні ми використовуємо три типи лазерів: олександритовий, діодний та неодимовий. Вони розроблені для впливу на різні типи волосся та фототипи шкіри, відрізняються своєю специфікою та підготовкою до сеансу епіляції.

Якщо у вас пігментоване жорстке або тонке волосся, то вам може бути призначена епіляція на олександритовому лазері. У такому випадку довжина волосків у зоні бікіні на момент епіляції повинна становити 2-3 мм, оскільки лазер безконтактний та вплив здійснюється як на стрижень волосся, так і на цибулину.

При світлому, сивому або русявому волосі краще підійде епіляція неодимовим лазером. Підготовка до епіляції аналогічна александритовому способу, тобто довжина волосків має бути 2-3 мм.

Діодна епіляція показана для видалення темного, жорсткого волосся. Вона контактна та проводиться по провідниковому гелю. Пацієнту важливо гладенько поголити ділянку бікіні за 4-6 годин до сеансу.

Крім того, за бажанням клієнта, перед початком процедури ми можемо нанести спеціальний знеболюючий крем, який знизить болючі відчуття в цій зоні, але в більшості випадків цього не потрібно, оскільки в наших лазерах останнього покоління є вбудована система охолодження шкіри під час процедури.

Різновиди лазерної епіляції

Процедура лазерної епіляції у клініці Gold laser може бути двох видів:

 • перший вид – це епіляція неглибокого бікіні, а саме внутрішньої частини стегон та ділянок, що виходять за область трусиків;
 • другий вид – це тотальне бікіні: лобок, межсіднична складка, сідниці та статеві губи, тобто абсолютно всі ділянки інтимної зони.

Як проходить лазерна епіляція у зоні глибокого бікіні

Як роблять лазерну епіляцію глибоке бікіні у клініці Goldlaser?

Процедура лазерної епіляції глибокого бікіні проводиться з особливою увагою до деталей та комфорту пацієнта. Ось як відбувається цей процес:

 • Підготовка та консультація. Перед початком процедури пацієнт обов’язково проходить консультацію з лікарем-косметологом Голд Лазеру. На цьому етапі обговорюються очікування пацієнта, особливості його шкіри та медична історія. Лікар також може провести тестовий спалах лазером на невеликій ділянці шкіри, щоб оцінити реакцію шкіри та волосся та визначити найкращі параметри лазерної енергії.
 • Підготовка шкіри. Важливим етапом є підготовка шкіри до процедури. Перед початком сеансу довжина волосся повинна відповідати типу лазера: для діодного – волосся має бути виголено напередодні сеансу, для неодимового та олександритового – за 1-2 дні, щоб довжина волосків становила близько 2-3 мм.
 • Захист очей та шкіри. Щоб уникнути пошкодження очей, лікар і пацієнт надягають захисні окуляри. Після цього область бікіні можна обробити спеціальним кремом-анестетиком, якщо у пацієнта чутлива шкіра та низький больовий поріг. Анестетик допомагає охолодити шкіру та знизити дискомфортні відчуття. Найчастіше анестезія не потрібна, оскільки наші лазери оснащені системою охолодження. Це допомагає знизити дискомфорт та мінімізувати можливі побічні ефекти.
 • Процес епіляції. Лікар налаштовує лазер на певні параметри, враховуючи тип шкіри та волосся. Лазерне випромінювання прямує на оброблювану область, де воно поглинається меланіном у волосках. Тепло, що генерується лазером, руйнує волосяний фолікул, перешкоджаючи подальшому зростанню волосся.
 • Завершення та видача рекомендацій. Після завершення сеансу фахівець може нанести заспокійливий крем на оброблену область. Пацієнту будуть надані рекомендації щодо догляду за шкірою після процедури, щоб уникнути почервоніння або подразнення.

Скільки триває лазерна епіляція глибокого бікіні? Без анестезії сеанс займає близько 20-30 хвилин, з анестезією – близько 50.

Скільки потрібно сеансів епіляції бікіні лазером

Внаслідок того, що дія лазера поширюється тільки на волосся на стадії зростання, одного сеансу буде недостатньо. За одну процедуру відбувається видалення 20-40% волосяних фолікул. Тому за місяць потрібно повторити процедуру ще раз. Згідно з нашою статистикою, повне видалення волосся у зоні бікіні відбувається за 5-7 сеансів.

На результативність процедури впливає те, чи дотримується пацієнт до- та післяпроцедурних рекомендацій фахівця. Лазерна епіляція бікіні може завдати шкоди, якщо пацієнт:

 • промовчав про наявність протипоказань: онкологія, цукровий діабет, вагітність, лактація, алергія на світло, гостра форма інфекційних або вірусних захворювань;
 • засмагав за 2 тижні до та 2 тижні після процедури, тим самим підвищивши ризик появи опіків та пігментації;
 • протирав шкіру спиртовмісними засобами менше, ніж за 3 дні до та 3 дні після сеансу.

Також небезпека епіляції може бути з боку фахівця. Якщо лікар не дотримується гігієнічних правил, то високий ризик інфекцій. Якщо він обрав неправильні налаштування лазера, може виникнути ймовірність опіків або небажаної пігментації.

Щоб мінімізувати ці ризики, важливо обирати кваліфікованих фахівців та дотримуватися їх рекомендацій.

Якщо ви вирішили пройти лазерну епіляцію зони бікіні, то клініка Gold laser у місті Київ (Україна) – це ідеальний вибір. Наші висококваліфіковані лікарі проведуть вам якісну та безболісну епіляцію у зоні бікіні, що підтверджують відгуки наших пацієнтів за багато років.

Після першої процедури ви побачите позитивний результат. Після 3-4 процедури волоски стануть більш рідкими, а також повністю змінять свою структуру, тобто знебарвляться і стануть тоншими, а після повного курсу процедур перестануть рости.

Ціна лазерної епіляції зони бікіні

Послуга  Вартість
Бікіні жіноче глибоке
1500 грн
Бікіні жіноче частково
1100 грн
Сідниці частково
900 грн
Сідниці жіночі
1200 грн
Сідниці чоловічі
1500 грн
Бікіні чоловіче глибоке
3000 грн
Бікіні чоловіче частково
2700 грн
Лобкова зона (чоловіча)
1500 грн
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×