we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся – процедура, в процесі якої під шкіру за допомогою ін’єкцій вводяться препарати, необхідні для посилення росту волосся та покращення їх якості. У складі коктейлів для мезотерапії волосся вітаміни, мінерали, амінокислоти, колаген, еластин, компоненти, що посилюють кровообіг.

Що таке мезотерапія волосся

Саме мезотерапія волосся може боротися з випадінням, лупою, себореєю, передчасною сивиною, стригучим лишаєм, ламкістю, січенням тощо. Після мезо процедури покращується зовнішній вигляд волосся, вони стають міцнішими, об’ємнішими та більш слухняними.

Мезококтейль для волосся, що вводиться під шкіру, складається як з натуральних, так і синтетичних компонентів. Серед натуральних складових – мінерали (йод, кальцій, марганець, мідь, цинк, залізо, селен, калій), екстракти рослин та речовини тваринного походження (еластин та колаген). З синтетичних — гіалуронова кислота, стовбурові клітини, вітаміни тощо.

Уколи для росту волосся забезпечують доставку активних речовин безпосередньо до волосяних фолікулів та клітин шкіри голови, тому дають більш явний та швидкий ефект, ніж застосування зовнішніх топічних засобів. Швидкий терапевтичний ефект мезотерапії волосся досягається за рахунок подвійної дії: фармакологічної та рефлекторної.

Процедура практично безболісна – для ін’єкцій у волосисту частину голови використовується тонка голка, тому ймовірність травм дуже мала. Побічні ефекти можуть виникнути або через недосвідченість лікаря (що виключено при зверненні до нашої клініки), або через недотримання пацієнтом рекомендацій косметолога.

Мезотерапія волосся дуже схожа на плазмотерапію. Але перша має перевагу – відсутність вікових обмежень: плазмотерапія підходить лише пацієнтам віком від 16 років, а мезотерапія – пацієнтам після 18 років.

Особливості та протипоказання для процедури мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся проводиться за такими показаннями:

 • Випадіння волосся;
 • лупа;
 • себорея;
 • сухість шкіри голови;
 • ослаблене, ламке та посічене волосся;
 • стригучий лишай;
 • сивина.

Щоб результат тримався досить довго, необхідний курс із 8-10 процедур мезотерапії волосся. Перші 4 виконуються раз на тиждень, а решта – раз на 2 тижні. Далі процедуру можна проводити раз на місяць, якщо хочете, щоб результат був ще тривалішим.

Протипоказання до мезотерапії волосся:

 • вагітність та годування груддю;
 • менструальний період;
 • епілепсія, порушення психічного здоров’я;
 • зниження імунітету;
 • захворювання крові;
 • період після операції.

Як проходить мезотерапія для волосся у клініці Goldlaser у Києві

Мезотерапія для зростання волосся та вирішення низки трихологічних проблем проводиться після очної консультації з трихологом клініки Goldlaser. Лікар виявить показання та протипоказання до мезотерапії волосся та підбере оптимальний мезо склад. Ін’єкційне введення мезотерапевтичних коктейлів починається із знежирення шкіри голови пацієнта. Далі лікар, використовуючи тонку голку, обробляє тім’яну, потиличну та скроневу зони, особливу увагу приділяючи проблемним ділянкам. Глибину та частоту ін’єкцій лікар визначає самостійно, щоб препарат досяг цибулин. Після – проводить антисептичну обробку шкіри голови та дає рекомендації пацієнту.

Мезотерапія від жирності волосся, випадіння, ламкості та інших патологічних станів волосся та волосистої частини шкіри голови у клініці лазерної косметології та пластичної хірургії Goldlaser проводиться найкращими лікарями з використанням провідних ін’єкційних препаратів.

Велика різноманітність процедур, бездоганний сервіс, зручний для користування сайтом — все це і багато інших переваг ви знайдете у нас, у клініці Gold laser. Тут працюють тільки спеціалісти зі стажем, тому можете бути впевнені, що вам нададуть косметологічні та медичні послуги найвищої якості.

Зручний інтерфейс нашого сайту допоможе вам швидко ознайомитися з цінами на всі послуги, зв’язатися з лікарем або консультантом за телефоном або онлайн та зробити попередній запис на прийом. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом та запишіться на прийом вже сьогодні!

Ціни на мезотерапію волосся в Києві

Мезотерапія FL (Франція)

Волосся

Коктейль себорегулюючий

42 євро

Волосся

Коктейль Hair від випадіння+ себорегулюючий

67 євро

Волосся

Meso Genesis лікування випадіння, витончення та ламкості волосся

145 євро

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×