we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Ліпофілінг тіла

Ліпофілінг тіла – це метод, що дозволяє відкоригувати контури обличчя або тіла за допомогою пересадки власного жиру з однієї зони в іншу. Операція складається з двох етапів: перший – вилучення жирової тканини з організму, другий – введення жирових клітин в місця коректовування.

Липофилинг тела в клинике Gold laser

 

Показання та протипоказання

Ліпофілінг тіла – це, як і ліпосакція, пластична операція, здатна відкоригувати гомілки, збільшити сідниці або, наприклад, груди, а також губи, вилиці, заповнити носогубні складки. Операція триває близько години, а пацієнта виписують додому через кілька годин після закінчення. Перед ліпофілінгом обличчя та тіла Вам не потрібно буде здавати тест на алергію – жир не є алергенним, бо береться з організму пацієнта. Забір і введення жиру здійснюється за допомогою маленьких проколів на шкірі, тому рубців не залишиться. Відновлення після процедури – протягом 1-2 тижнів, фізичні навантаження дозволені через 3 тижні. На тілі можуть з’являтися синці, але вони пройдуть – це природна реакція організму. Остаточний результат можна спостерігати через 3-4 місяці – до цього моменту може розсмоктатися 10-30% жиру. Незважаючи на нешкідливість жиру, у цієї процедури є і свої протипоказання: цукровий діабет, атеросклероз, захворювання внутрішніх органів, порушення згортання крові. Ліпофілінг тіла рекомендовано робити пацієнтам старше 18 років.

Ефект операції, догляд після неї

Результати після операції зберігаються досить довго. Але в більшості випадків перенесений жир розсмоктується, і для продовження результату потрібно проводити повторний ліпофілінг тіла. Важливими чинниками під час реабілітації є не тільки виконання призначень лікаря після процедури, а й вік пацієнта, шкідливі звички, приймання ліків тощо. Важливо, щоб ці чинники не впливали негативно на кровообіг. Побічними ефектами є:

 • синці;
 • набряклість;
 • свербіж в місцях забору та введення;
 • погіршення самопочуття;
 • можливість інфекції.

Клініка Gold laser – довіртеся професіоналам!

Клініка косметології та медицини Gold laser завжди до Ваших послуг. Звернувшись до нас, Ви можете не хвилюватися про якість послуг – всі процедури проводять виключно кваліфіковані фахівці на новітньому обладнанні. У нас Ви можете записатися на консультацію і проведення, як косметологічних послуг, так і пластичних операцій, наприклад, ринопластики. Зручний інтерфейс нашого сайту допоможе Вам довідатися про ціни на всі послуги, а також зв’язатися з персоналом і оформити запис на процедуру. Лікар може Вас проконсультувати як онлайн, так і по телефону. Запишіться на консультацію вже зараз!

Вартість ліпофілінгу тіла в Києві

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Ліпофілінг тіла (1 зона) 290 євро 220 євро
Ліпофілінг сідниць 2000 євро 2000 євро
Ліпофілінг кистей рук 590 євро 450 євро
Ліпомоделювання живота (спортивний живот, формування талії) 2200 євро 1800 євро
Ліпомоделювання спини, боків, сідниць, бедер 3500 євро 3000 євро
Ліпомоделювання живота + ліпофілінг грудей 3500 євро 3000 євро

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×