we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Ліпоскульптурування

Ліпомоделювання тіла: що це?

Завдяки стрімкому розвитку пластичної хірургії на сьогоднішній день немає нічого неможливого. Ще кілька десятиліть тому навіть не йшлося про збільшення окремих ділянок тіла, а через роки світ знав лише про ендопротезування (встановлення імплантів у зону грудей та сідниць). Сьогодні людству доступна й інша методика корекції тіла – ліпоскульптурування.

Ліпоскульптурування (ліпомоделювання) поєднує в собі передові технології та естетичний погляд на тіло. Процедура ліпоскульптурування одночасно поєднує у собі дві методики: ліпосакцію та ліпофілінг. Корекція тіла відбувається за рахунок забору власної жирової тканини пацієнта (ліпосакції) з ділянок тіла з її надлишком (живот, стегна тощо) і подальшого введення в ділянки запланованої корекції (ліпофілінг, наприклад, груди, сідниці). Такий перерозподіл жирової тканини дозволяє досягти схуднення в одній зоні та збільшити обсяг іншої зони з його недоліком. Операція малоінвазивна та не потребує тривалої реабілітації.

Популярними сьогодні зонами для ліпоскульптурування є сідниці, живіт, руки, груди, талія, обличчя.

Крім того, під час ліпоскульптури можна створювати атлетичний силует, вимальовуючи кубики преса і окреслювати контури м’язів.

Говорячи про корекцію живота, може бути застосована абдомінопластика, яка, крім втручання в жирову тканину та підтяжки шкіри, найчастіше передбачає зшивання м’язів черевної порожнини, які “розійшлися”. Така операція має і естетичний, і лікувальний ефект.

Де зробити ліпомоделювання фігури в Києві та які методи існують

Аналізуючи безліч доступних методик для ліпоскульптурування, пластичні хірурги клініки Gold Laser (Київ) дійшли висновку, що найбільш ефективними, безпечними та атравматичними є лазерна та ультразвукова. Саме ці способи ліпоскульптурування ми пропонуємо нашим пацієнтам для набуття бажаних контурів тіла.

 • Ультразвукова – видалення жирової тканини відбувається з використанням найтоншого (2-3 мм) ультразвукового зонда.
 • Лазерна – руйнація жирових клітин досягається за рахунок впливу лазерного променя, який проникає до цільових клітин через канюлю діаметром всього 2-3 мм.

Обидві методики ефективно видаляють жир, не залишають таких негативних наслідків, як горби, сприяють одночасній підтяжці шкіри. Через малий діаметр канюлі та зонда на шкірі не залишається жодних слідів, розрізи відсутні, як і пошкодження нецільових клітин, судин та нервових закінчень.

Ліпомоделювання тіла відбувається у кілька етапів:

 1. Розмітка донорської зони та промальовування оновлених контурів.
 2. Забір жирової тканини (ліпосакція) за допомогою лазерного або ультразвукового апарату з донорських ділянок із достатньою кількістю жирових клітин.
 3. Очищення жирової емульсії від клітин крові, волокон сполучної тканини, міжклітинної рідини за допомогою центрифугування та фільтрації.
 4. Пересадка підготовлених жирових клітин в зону запланованої корекції через кілька мікропроколів на тілі, в які вводять канюлі та ін’єктують жирову емульсію. Методом фактурного скульптурування хірург формує округлість, виділяє м’язи, підкреслює природні контури.
 5. Накладення компресійної пов’язки/білизни.

Операція ліпоскульптурування проводиться під загальним наркозом або під седацією (залежно від типу втручання та зони корекції).

Актуальна ціна на ліпоскульптурування тіла у Києві

Ціни на подібну естетичну корекцію формуються індивідуально під пацієнта і залежать від ряду факторів: рівня медичної клініки, устаткування, що використовується, кваліфікації пластичного хірурга, кількості коригованих зон, складності втручання. Дізнатись скільки коштує операція можна за результатами очної консультації з пластичним хірургом клініки Голд Лазер у Києві. Лікар оцінить показання до ліпокорекції, проведе прорахунок майбутнього обсягу втручання, виявить протипоказання та прорахує вартість ліпоскульптурування.

У Goldlaser одні з найдоступніших цін по всій Україні, при цьому ми використовуємо найновіше та найкраще медичне обладнання для ліпомоделювання. Відгуки наших пацієнтів говорять про високу якість сервісу та результативність послуг.

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Ліпофілінг тіла (1 зона) 290 євро 220 євро
Ліпофілінг сідниць 2000 євро 2000 євро
Ліпофілінг кистів рук 590 євро 450 євро
Ліпомоделювання живота (спортивний живіт, формування талії) 2200 євро 1800 євро
Ліпомоделювання спини, боків, сідниць, стегон 3500 євро 3000 євро
Ліпомоделювання живота + ліпофілінг грудей 3500 євро 3000 євро

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×