we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Епіляція ніг

Якщо вам необхідно видалити волосся на ногах, то лікарі клініки косметології Gold laser (Київ, Україна) рекомендують вам таку послугу, як лазерна епіляція ніг (гомілки, стегна, коліна, пальці). Перед процедурою ми рекомендуємо вам відвідати нашу клініку та отримати консультацію лікаря-косметолога, необхідну для проведення цієї процедури. Також ви можете ознайомитись з відгуками наших пацієнтів на нашому сайті.

Особливості процедури лазерної епіляції на ногах

Існує кілька особливостей епіляції ніг:

 1. Колір волосся. Якщо у вас темне і чорне волосся на ногах, то кількість сеансів, необхідних для повного позбавлення від зайвого волосся, значно менша, ніж при світлому або рудому волоссі.
 2. Колір шкіри. Власницям світлої шкіри – немає жодних перешкод для виконання лазерної епіляції ніг. Якщо ж у вас смаглява або сильно засмагла шкіра, вам доведеться зробити невелику перерву в інсоляції (відвідуванні солярію, пляжу, поїздці до спекотних країн), близько 2-3 тижнів перед і після лазерної епіляції.

Підготовка до лазерної епіляції ніг

У нашій клініці Goldlaser може бути проведена лазерна епіляція ніг повністю або зонально: на стегнах, гомілках, колінах, пальцях ніг.

Для видалення небажаного волосяного покриву ми використовуємо кілька сучасних лазерів:

 • олександритовий – для пігментованого жорсткого та пушкового волосся та I-III фототипу шкіри;
 • неодимовий – для русявого, світлого та сивого волосся та IV-VI фототипу шкіри;
 • діодний – для темного жорсткого волосся та I-IV фототипу шкіри.

Кожен з них має свою специфіку впливу на волоски та фолікули (цибулини), а також відмінністю між ними є підготовка до процедури. На очній консультації лікар-косметолог оцінить тип волосся та фототип шкіри, виявить наявність чи відсутність протипоказань до процедури епіляції та підбере оптимальний лазерний апарат. Крім цього вам будуть надані рекомендації щодо післяпроцедурного догляду за шкірою.

Якщо видалення волосся з ніг рекомендовано проводити за допомогою олександритового або неодимового лазера, то за 2-3 дні до лазерної епіляції слід голити волосся на ногах і відростити його на 1-2 міліметри. Епіляція на діодному лазері вимагає голити ділянку епіляції безпосередньо перед процедурою за 4-6 годин.

Якщо ж ви проводите шугаринг, депіляцію ніг воском або депілятором, то на час епіляції і за 3-4 тижні до першого сеансу необхідно зробити паузу. Це важливо для того, щоб цибулини волосся не були пошкоджені механічно, а піддавалися руйнуванню виключно лазерною енергією. Так ефективність епіляції буде значно вищою. Голити волосся дозволяється.

Етапи лазерної епіляції у зоні ніг

Процес лазерної епіляції ніг є багатоетапною процедурою, що дає довгостроковий ефект. Етапи епіляції ніг лазером:

 1. Підготовка. Лікар та пацієнт надягають спеціальні захисні окуляри, які забезпечують захист очей від впливу лазерного випромінювання.
 2. Знеболення (за потреби). Щоб забезпечити максимальний комфорт для пацієнта під час процедури, лікар може нанести спеціальний крем-анестетик на зону епіляції. Цей засіб має знеболювальну дію і знімає дискомфорт. Після нанесення крему на шкіру необхідно почекати близько 10-15 хвилин, щоб він повністю увібрався і знизив чутливість шкіри.
 3. Епіляція. Основний етап процедури – це процес епіляції ніг за допомогою лазера. Лікар підбирає лазер, виставляє індивідуальні налаштування апарату згідно з фототипом шкіри та типом волосся пацієнта і приступає до епіляції. Александритова та неодимова епіляції є безконтактними, проводяться по довжині волоска в 1-2 мм, діодна епіляція – контактна, проходить по провідниковому гелю по гладенько поголеній шкірі. Волоски на ногах, що зазнали впливу лазера, нагріваються і руйнуються і випадатимуть протягом 1-2 тижнів після сеансу.
 4. Завершення. Після завершення основного етапу шкіру обробляють антисептиком та регенеруючим кремом. Це допомагає зменшити можливі почервоніння та подразнення після процедури.

Лазерна епіляція ніг займає від 10 до 90 хвилин (залежно від зони корекції).

Скільки процедур лазерної епіляції потрібно для ніг? Для повного усунення небажаного волосяного покриву з ніг потрібно пройти від 4 до 8 сесій лазерної епіляції. Кількість необхідних відвідувань залежить від характеру розподілу волосся, його типу, швидкості росту, гормонального фону пацієнта та інших особливостей організму.

Після завершення курсу процедур ви отримаєте ідеально гладку поверхню ніг.

Протипоказання

Ця процедура не рекомендується людям:

 • з наявністю хронічних захворювань шкіри та крові;
 • при вагітності;
 • при годуванні груддю;
 • з декомпенсованою стадією цукрового діабету;
 • з онкологією;
 • із пошкодженнями шкіри в зоні запланованої епіляції;
 • при гострих вірусних та інфекційних станах;
 • при алергії на сонячну енергію.

Ціни на лазерну епіляцію ніг

Лазерна епіляція ніг у місті Київ від Gold laser – це послуга європейського класу, яка надається та виконується висококваліфікованими лікарями-дерматологами. Крім того, ціни на лазерну епіляцію ніг абсолютно адекватні і відповідають якості та рівню процедур, що надаються.

Частина тіла Вартість
Стегна частково (внутрішня частина/наружна/задня) 1100 грн
Стегна (повністю) 1800 грн
Гомілки 1600 грн
Коліна 500 грн
Ноги (повністю) жіночі 3000 грн
Ноги (повністю) чоловічі 3600 грн
Стопи+пальці 600 грн
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×