we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Консультація дерматокосметолога

Дерматокосметолог займається вирішенням естетичних проблем людини. На сьогоднішній день косметологія – це напрямок, який стрімко розвивається. В процесі своєї роботи лікарі-косметологи використовують безліч фізичних, хімічних і біологічних методик, які надають комплексний ефект на шкіру й її придатки (нігті, волосся).

Чим займається дерматокосметолог?

В обов’язки спеціаліста входять:

 • консультація пацієнтів з приводу естетичних проблем зі шкірою, волоссям або нігтями;
 • комплексне обстеження з метою виявлення патології;
 • вміння вибрати правильну методику лікування та застосувати її на практиці;
 • консультування пацієнта стосовно способів догляду за шкірою, профілактичних заходів тощо.

У клініці Gold Laser Ви можете розраховувати на професійну консультацію від наших дерматокосметологів. Персонал клініки – це кваліфіковані лікарі-дерматовенерологи, які пройшли додаткову спеціалізацію за курсом косметології. Наш штат також включає фахівців з лазерних і ін’єкційних методик, що значно розширює можливі шляхи вирішення естетичних проблем і надає відмінну альтернативу хірургічному лікуванню.

З яких питань може проконсультувати дерматокосметолог?

Вам буде корисна допомога лікаря-дерматокосметолога, якщо:

 • на шкірі з’явилися зморшки, вона стала грубою та сухою;
 • у Вас є висипання по типу акне або вугрів;
 • Ви хочете позбутися від целюліту без застосування хірургічних методик;
 • Вас не влаштовують контури вашого обличчя або розмір губ;
 • Ви хочете, щоб Ваші шрами, рубці, розтяжки стали менш помітними або назавжди позбутися від них;
 • шкіра візуально постаріла і втратила пружність.

Як проходить консультація?

Тривалість і особливості консультації залежать від мети Вашого візиту. Якщо Ви вперше прийшли на прийом, дерматокосметолог опитає Вас про проблеми зі шкірою, дізнається, які косметологічні засоби Ви застосовуєте зараз, а також використовували до цього. Наступна частина консультації – це огляд, в процесі якого фахівець об’єктивно оцінює стан шкірного покриву, наявність висипань, шрамів, рубців, різних новоутворень тощо. Для уточнення діагнозу лікар може застосовувати:

 1. Пальпацію. При цьому косметолог торкається шкіри пацієнта, перевіряючи її еластичність, вологість і пружність. Також оцінюється больова реакціята чутливість.
 2. Дерматоскопію. За допомогою спеціального приладу – дерматоскопа (збільшувальне скло, поєднане з джерелом світла), фахівець оглядає проблемні ділянки під великим збільшенням.
 3. Себуметрію. Цей тест потрібен для оцінки стану сальних залоз (перевірка жирності шкіри).
 4. Тест на десквамацію (лущення). Методика оцінює кількість епідермісу (поверхневий шар шкіри), який відшаровується протягом певного часу.
 5. рН-метрію, яка дозволяє оцінити кислотність шкірних покривів.

У процесі обстеження можуть бути використані і інші методики – все залежить від характеру проблеми, з якою пацієнт звернувся в клініку.

Ціни на консультацію

Лікар Ціна
Дерматокосметолог 700 грн

Ви можете задати всі Ваші запитання нашим фахівцям. Ми піклуємося про збереження лікарської таємниці. Саме тому всі консультації в клініці Gold Laser є конфіденційними – ми не розголошуємо імен і причини звернення наших клієнтів третім особам. Звертайтеся за консультацією до дерматокосметолога в Gold Laser в Києві – збережіть молодість і красу Вашої шкіри завдяки досвіду наших фахівців і сучасному обладнанню клініки!

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×