we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Фотоомолодження

Раніше повернути шкірі молодість вважалося нереальним. Сьогодні ж у розпорядженні сучасних жінок безліч можливостей поліпшення стану шкіри. Одним із рішень у боротьбі з проблемами шкіри вважається фотоомолодження. Про цей чудовий спосіб омолодження стало відомо кілька років тому. Серед усіх існуючих методик оздоровлення та омолодження шкіри фотоомолодження є найефективнішим та найперспективнішим. В результаті процедури оновлюється структура шкіри, пори звужуються, минають дрібні судинні сіточки, шкіра стає свіжою та гладенькою.

Як метод корекції вікових змін обличчя, фотоомолодження обличчя має лікувальний вплив. За допомогою цього методу можна назавжди позбутися фотостаріння, куперозу, розширених капілярів, пігментних плям. Жоден інший метод не здатний дати такий результат.

Фотоомолодження можна проводити не тільки на обличчі, а й на шиї, руках, зоні декольте. Перевагою цього революційного методу над іншими методами є те, що вона не має побічних ефектів.

Особливості процедури фотоомолодження

Фотоомоложение кожи лазером в КиевеПроцедура є методом впливу світла на шкіру. Здійснюється вона за допомогою сучасного лазерного апарату – IDS. Клініка косметології та медицини Gold laser використовує останню модель цього апарату – 2021 року. Будучи найпотужнішим і найефективнішим апаратом не тільки для фотоомолодження, але також і для фотоепіляції, апарат фірми IDS дає результат вже через кілька сеансів.

Перед початком процедури лікар наносить на проблемну зону спеціальний охолоджуючий гель, після чого переходить до обробки шкіри. Під час процедури, що триває близько 40 хвилин, відчувається легке поколювання. Після закінчення сеансу в деяких випадках на шкірі з’являються почервоніння, які зникають через 1,5 – 2 години. Курс лікування включає від 3 до 5 сесій. Обов’язковою умовою є дотримання перерви між сеансами від 1 до 4 тижнів (залежно від процедури, що проводиться, і бажаного результату).

Як проходить процедура фотоомолодження обличчя

Процедура фотоомолодження обличчя включає кілька етапів:

 1. Консультація із лікарем. Лікар-косметолог клініки Gold Laser збере анамнез, оцінить стан шкіри пацієнта і дізнається про його цілі та очікування від процедури. Якщо пацієнт не має протипоказань до фотоомолодження і йому показано цю лікувальну процедуру, фахівець розповість про підготовку до сеансу, спосіб проведення, про те, як працює світло зі шкірою і як відбувається відновлення, а також зорієнтує скільки потрібно процедур для видимого та пролонгованого результату.
 2. Підготовка. Перед сеансом пацієнту важливо уникати сонячної засмаги, щоб запобігти післяпроцедурній пігментації.
 3. Процедура фотоомолодження. Сама процедура починається з очищення шкіри від забруднень та макіяжу, далі лікар наносить провідниковий гель на зону обробки, закриває очі пацієнта спеціальними захисними окулярами та проводить фотоомолодження світлом. Сеанс триває близько півгодини.
 4. Реабілітація. Під час та після процедури може відчуватися невелике тепло, печіння та спостерігатися почервоніння шкіри на ділянці обробки. Також має місце ризик незначної набряклості тканин. Усі ці ознаки самостійно зникають через 1-2 години. Після фотоомолодження лікар дає пацієнтові рекомендації щодо догляду за шкірою в цей період. Відновлення відбувається швидко і комфортно, на шкірі не видно слідів маніпуляції. Макіяж можна наносити наступного дня. Уникати активної інсоляції слід 2 тижні після сеансу і весь курс фотоомолодження важливо використовувати сонцезахисні засоби.

Перші результати фотоомолодження можуть бути помітні після 1-2 сеансів, а остаточні – через кілька тижнів, коли буде закінчено курс процедур. Щоб оцінити ефективність фотоомолодження, лікар робить фото ДО та ПІСЛЯ процедури. Омолодження світлом проводиться на обличчі, шиї, декольте та ділянках тіла. Шкіра після фотоомолодження стає більш пружною, зменшується видимість зморшок, судинних утворень та пігментних плям. При проблемі акне пацієнти спостерігають зниження запального процесу та кількості вугрів, нормалізацію діяльності сальних залоз та скорочення пір. Проводячи фотоомолодження від постакне, пацієнти відзначають покращення рельєфу слідів від акне (рубців), освітлення післязапальної пігментації.

Для досягнення найкращих результатів може знадобитися від 4 до 8 сеансів фотоомолодження.

Протипоказання до лазерного фотоомолодження

Фотоомолодження протипоказане людям:

 • які мають келоїдну хворобу;
 • із гострими формами лихоманки;
 • з онкологічними захворюваннями;
 • які мають алергію на світ;
 • з цукровим діабетом;
 • з кардіостимулятором;
 • вагітним і жінкам, що годують.

На відміну від інших методів, фотоомолодження підходить практично всім людям, які стикаються з проблемами шкіри. Звернувшись до клініки Gold laser у місті Київ, для Вас буде складено індивідуальну програму з урахуванням усіх побажань. Доступна вартість процедури фотоомолодження та висока кваліфікація лікарів допоможуть Вам позбутися проблем, пов’язаних зі шкірою, раз і назавжди. Технологія фотоомолодження – це технологія 21 століття.

Ціни на фотоомолодження у Києві

 Фотоомоложение

Лицо
2500 грн
Спина (верхняя часть)
4000 грн
Зона 10 x 10 см
2500 грн
Акне 1 вспышка (1 воспалительный элемент)
 600 грн
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×