we speak english
Меню
Наші послуги

Омолодження світлом

Принцип процедури

Проблеми, які вирішуються фотоомолодженням, і його типи

Процес проходження фотоомолодження

Фотоомолодження – процес лікування шкіри, при якому використовується світло, що впливає на шкіру та не має побічних наслідків. У зв’язку з чим цей метод в косметології вважається вкрай перспективним для деяких процедур.

Коррекция возрастных изменений методом фотоомоложения

 Омолодження світлом – відмінний метод для вирішення проблем, до яких можна віднести пігментацію, судинні зірочки і сітки, вікові зміни обличчя, збільшені пори, в’ялість відкритих частин шкіри і її землистий колір.

Кваліфіковані фахівці нашої клініки проконсультують Вас про всі можливості фотоомолодження. Параметри впливу і тривалість процедур підбираються індивідуально. Слід пам’ятати, що результат фотоомолодження може перевершити всі очікування.

Основне, що Ви повинні знати перед сеансом – це те, що фотоомолодження абсолютно не викликає болю, повністю безпечно і не вимагає зміни життєвого розпорядку при проходженні сеансів, так як шкіра швидко приймає кращій вид без реабілітації.

Принцип процедури

Завдання, що стоїть перед лікарем, – змусити працювати природні процеси в шкірі по самостійному усуненню наявних проблем. Нездоровий колір обличчя, в’ялість, пігментні плями – ознаки того, що щось розладналося. А перші зморшки є ознакою старіння. Повернути процеси в зворотну сторону допоможе фотоомолодження.

Його дія полягає в наступному: випромінювання з певним світловим спектром спрямовується на потрібну ділянку, потрапляє на шкіру і поглинається нею, що сприяє виробленню колагену і еластину, від яких залежить стан шкіри. Під дією світла і тепла в правильних пропорціях, Ваша шкіра знову запускає процес неоколагенеза, руйнується пігмент, зменшуються або зникають судинні зірочки. Ефект проявляється відразу без реабілітаційного періоду: пропадають темні плями на обличчі, шкіра набуває молодого, красивого і здорового вигляду.

Дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна зазначає:

Цей метод має не тільки косметичний, але й медичний ефект, позбавляючи пацієнта від деяких захворювань. Через те, що шкірні проблеми властиві майже всім віковим категоріям, фотоомолодження є повністю безпечною процедурою.

Проблеми, які вирішуються фотоомолодженням, і його типи

Метод дозволяє швидко і результативно вплинути на такі зовнішні недоліки, як “гусячі лапки”, різні висипання, акне, розширені пори, пігментація і “судинні зірочки”. Результат зберігається надовго і, головне, шкіра потім сама підтримує досягнутий результат.

Метод має 3 типи дії на шкіру:

 1. Ангіоми або “судинні” зірочки. В цьому випадку фото імпульси світла діють на розширені капіляри, які є причиною “сіточки”, впливають на оксигемоглобін, призводять до “склеювання” судинних сіточок, за рахунок чого їх відразу стає не видно. Шкіра набуває рівного і сяючого кольору;
 2. Пігментні плями. Світло діє на пігмент меланін. Тут більш глибокий вплив. Пляма спочатку поглинає світло, а потім, руйнується і зникає;
 3. Видалення зморшок і темних кіл навколо очей – використовуються прогріваючі властивості світла. У нагрітої області стимулюється вироблення колагену і еластину. В результаті процедури виходить рівна, підтягнута шкіра приємного кольору.

Процес проходження фотоомолодження

Глибину, силу й інші характеристики світлового потоку визначає досвідчений і кваліфікований лікар. У нашій клініці Вам допоможуть професіонали, які працюють з найсучаснішими технологіями, і запропонують скористатися новітніми апаратами для фотоомолодження.

Джерела:

 1. Б’єррінг П., Христіансе К., Тройліус А., Дірікс К. “Фотоомоложення обличчя з використанням інтенсивного імпульсного світлового випромінювання (ІІСВ) в двох різних діапазонах довжин хвиль”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×