we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Корекція соска та ареоли

Деформації соска можуть бути як вродженими, так і набутими і доставляти багато неприємних відчуттів жінці, особливо в інтимному житті. Звичайно, навіть найкрасивіші за формою груди будуть виглядати неестетично з великою ареолою та неакуратними сосками. Операція по корекції соска й ареоли може виконуватися в комплексі з іншими видами пластичної хірургії, а також як окрема операція.

З медичної точки зору наявність деформацій або зміна розмірів соска й ареоли не є проблемою для здоров’я, але кожна жінка вирішує сама, робити їй таку операцію чи ні, адже ці дефекти можуть доставляти психоемоційні розлади.

Показання та підготовка до проходження процедури

Перед операцією необхідно пройти повне обстеження та здати аналізи, а також отримати консультацію онколога й анестезіолога. За тиждень до операції необхідно припинити прийом алкоголю й інших речовин, здатних викликати розрідження крові (аспірин, гормони).

Коррекция соска и ареолы

Показання до операції такі:

 • занадто велика ареола навколо соска;
 • наявність асиметрії та деформації соска;
 • наявність гіпертрофованого або втягнутого соска;
 • наявність широкого або довгого соска;
 • відсутність соска й ареоли.

Особливості операцій з корекції соска й ареоли

Корекція сосків й ареоли буває різною залежно від їх стану:

 1. Суть операції з корекції ареоли зводиться до розрізу навколо неї та видаленню зайвої пігментованої шкіри, не зачіпаючи при цьому молочні протоки залози. Якщо жінка в майбутньому вирішить народжувати, то проблем з годуванням дитини не буде.
 2. Якщо у жінки є сильно втягнутий сосок, то це обумовлено короткими молочними протоками. Суть операції при цьому полягає в тому, що лікар звільняє від тяжів молочні протоки за допомогою невеликих розрізів розміром 2-3 мм. Жінкам, які хочуть ще народжувати в майбутньому, не доведеться турбуватися – після такої операції вони зможуть годувати грудьми.
 3. Занадто великий сосок забирається методом клиновидного висічення, і при цьому стає неможливим годувати дитину в майбутньому. Але найчастіше причиною такого соска став тривалий або багаторазовий період годування груддю.
 4. Якщо у жінок відсутній сосок і ареола, то проводиться реконструктивна пластична операція, в ході якої зі шкіри грудей формується новий сосок, а для формування ареоли беруться ділянки пігментованої шкіри з промежини або з ділянки ареоли здорових грудей. В крайньому випадку, робиться татуаж ареоли в післяопераційному періоді. До таких видів операції вдаються в разі ампутації грудей через виникнення ракової пухлини.

Післяопераційний період і результат корекції

 

Ускладнення після операції не являють собою небезпеку та проявляються лише у вигляді невеликих саден і тріщин. Можливе зниження чутливості соска і ареоли, але з часом вона відновлюється.

Всі види корекції соска й ареоли є простими операціями, які не потребують від жінки тривалого перебування в стаціонарі і в день операції вона може піти додому.

Якщо жінка буде відчувати біль або печіння в місці операції, то можна приймати знеболюючі препарати. Шви знімаються через 4-5 днів після операції, а в разі накладення матеріалу що розсмоктується, не знімаються.

Ціна корекції соска та ареоли в Києві

 

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Корекція соска та ареоли (одна сторона) 350 євро 270 євро
Седація 6000-10500 грн 6000-10500 грн

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×