we speak english
Меню
Наші послуги

Мезотерапія в якості приємного коктейлю для шкіри

Опис процедури

Історія виникнення мезотерапії

Естетична мезотерапія

Проведення процедури

Коктейль для нас завжди буде смачним напоєм. Він готується в результаті змішування смаків і ароматів. Що стосується візиту до лікаря, то в цьому випадку приємного мало. Тому що омолоджуючі процеси і процедури усунення недоліків шкіри велика частина жінок, пов’язує з больовими відчуттями. Для них це випадіння з активного життя але, навіть, незважаючи на це, сучасні технології здатні здивувати кожного.

Наприклад, такий коктейль для шкіри, як мезотерапія буде до смаку вашій шкірі і не викличе негативних відчуттів. Мезотерапію ще називають ін’єкціями краси.

Мезотерапия в клинике Gold laser

Опис процедури

Дана процедура є введенням певної кількості активних речовин:

 • в епідерміс;
 • в дерму;
 • в гіподерму.

Коктейль складає лікар-дерматолог, використовуючи для цього шприц. Активні речовини мають властивість стимулювати метаболізм в клітинах, а також сприяють регенерації тканин. Таким чином, мезотерапія проводить корекцію порушеного стану шкіри і підшкірної жирової клітковини.

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна :

Незважаючи на те, що даний вид процедури передбачає ін’єкцію, пацієнт все одно не відчуває дискомфорту або неприємних відчуттів. Метод мезотерапії призначений для того, щоб розгладжувати навіть найглибші зморшки.

Історія виникнення мезотерапії

Як правило, мезотерапію не вважають новим відкриттям, тому що вона з’явилася дуже давно. Її народження відбулося у Франції, в країні, яка вважається країною краси. Але з перших своїх витоків до естетики і омолодження дана процедура не мала ніякого відношення.

Ця процедура була відкрита випадково французьким медичним працівником. Цього медика звали Мішель Пістор. В результаті введення анестезуючого засобу в область біля вуха, він виявив причинно-наслідковий зв’язок. Він намагався знеболити, а отримав зворотній ефект. Глуха людина стала частково чути.

Таким чином, Мішель Пістор отримав заслужене звання, як відкривача мезотерапії. У 1958 році, Мішель випустив свою статтю, в якій розповідав про нові властивості використовуваного засобу, а також, про різні патологічні стани людини. Уже в 1987 році мезотерапію визнали як окрему галузь медицини, завдяки Французькій медичній академії.

Естетична мезотерапія

Згодом мезотерапія отримала широке використання в естетичній медицині. Це сталося, так як мезотерапія являє собою спосіб введення лікарських засобів, що дозволив використовувати будь-який медичний препарат у вигляді ін’єкції.

Використовуючи дану технологію, людство навчилося вирішувати величезну кількість проблем, які пов’язані зі шкірою. Наприклад, ми навчилися боротися з віковими старінням шкіри, з пігментними плямами, з целюлітом і розтяжками, рубцями і з сухістю шкіри, з прищами і вуграми, з випадінням волосся і зайвою вагою, а крім того, і з судинними захворюваннями. Мезотерапія допомагає не тільки очистити організм, але і поліпшити його загальний стан.

Проведення процедури

За допомогою даної процедури лікарські препарати вводяться невеликими дозами. Це дає можливість уникнути токсичного навантаження на організм. Головна перевага мезотерапії полягає в тому, що ефект від процедури досить тривалий.

У будь-якому випадку, які б процедури не придумали, старіння організму – це динамічний процес, який зупинити не можна ніякими засобами. Таким чином, щоб підтримувати результат мезотерапії, процедуру необхідно проводити, хоча б 1 раз на три місяці.

Джерела:

 1. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”. 
 2. The Scientific World Journal, Mesotherapy: From Historical Notes to Scientific Evidence and Future Prospects.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×