we speak english
Меню
Наші послуги

Як зупинити облисіння

Облисіння зустрічається у 40% населення чоловічої статі, у жінок – набагато рідше. Методів боротьби з цією проблемою існує безліч – від народних засобів і до клінічної терапії, але незалежно від методів важливо вчасно звернутися до фахівця.

Якщо ви помітили сильне випадіння волосся без вагомих на те причин, якщо виявили прогалини в лобовій частині або на тім’ячку, якщо волосся стало тонше, або почав з’являтися “пушок” – це сигнал, що терміново пора вживати рішучих заходів і починати лікування облисіння.

Способи лікування облисіння

У клініці Gold laser у вас є можливість вибрати один з двох способів лікування облисіння, а саме:

 1. Пересадка волосся – метод, при якому Ваше власне волосся пересаджують на місце алопеції (випадіння). Процедура пересадки волосся копітка, вимагає часу і терпіння, але результат пересадки волосся вас обов’язково задовольнить.
 2. Плазмотерапія – спосіб боротьби з облисінням, при якому з вашого матеріалу, а саме венозної крові формують плазму, збагачену тромбоцитами. Цей матеріал вводиться в проблемні зони голови. Вже на другу-третю добу після плазмотерапіі алопеція сповільнюється. Для досягнення хорошого результату необхідно три-чотири процедури плазмотерапії.

 

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×