we speak english
Меню
Наші послуги

Як впоратися з птозом сідниць за допомогою сучасних методів косметології та пластичної хірургії

Що таке птоз сідниць

Причини птозу сідниць

Як позбутися проблеми опущення сідниць у домашніх умовах

Як прибрати птоз сідниць у клініці Goldlaser

Естетика сідниць на сьогоднішній день змушує як жінок, так і чоловіків не лише викладатись у спортзалі, а й звертатися до клініки косметології, щоб довести цю зону до ідеалу. У цій статті ми поговоримо про проблему птозу сідниць, його причини та про те, як на нього можна вплинути.

Що таке птоз сідниць

Птоз сідниць – це стан, при якому сідниці стають опущеними або обвислими. Опущені сідниці можуть негативно впливати на форму і пропорції задньої частини тіла, надаючи їй втомленого або менш підтягнутого вигляду. Говорячи про птоз сідниць, ми маємо на увазі опущення м’язів і провисання м’яких тканин.

Причини птозу сідниць

Птоз сідниць може бути результатом різних факторів, таких як старіння, втрата пружності шкіри, втрата м’язового тонусу, генетичні особливості, стрімке схуднення або тривалий вплив гравітації. Також його можуть прискорити нездорові звички, хронічний стрес, малорухливий спосіб життя та неправильне харчування.

Як позбутися проблеми опущення сідниць у домашніх умовах

Існують способи самостійної корекції проявів птозу.

 • Коригуюча компресійна білизна. Колготки, шорти, боді, комбінезони з правильним ступенем компресії допомагають підтримувати тканини та м’язи в анатомічно правильному положенні, однак такий спосіб не є панацеєю, оскільки після зняття білизни сідниці займають своє опущене положення.
 • Вправи. Вправи при птозі сідниць сприяють зміцненню м’язового каркаса, підтягують шкіру, зменшують прояв целюліту, призводять до втрати надмірної ваги. Однак, спорт не дасть 100% бажаного результату, якщо птоз сідниць викликаний генетичною схильністю, гормональними та віковими змінами в організмі. Якщо в людини є травми опорно-рухового апарату, ряд фізичних вправ протипоказаний.
 • Масаж. Деякі масажні методики, виконані професіоналом, допоможуть покращити стан шкіри в області сідниць, прибрати целюліт та застійні явища, а також підвищити тонус м’язів. Однак при явному птозі тканин та м’язів масаж буде неефективним.

Вищезгадані способи можуть позитивно проявити себе при помірному птозі, коли сіднична складка не доходить до серединної лінії стегна. Якщо ж має місце явне опущення складки, слід звернутися за допомогою професіоналів пластичної хірургії.

Як прибрати птоз сідниць у клініці Goldlaser

Сьогодні ми не говоритимемо про процедуру контурної пластики для вирішення проблеми опущення сідниць, хоча її все ще застосовують багато косметологічних клінік. Такий спосіб вимагає введення величезної кількості філерів і не може дати підтримку тканинам, а тим більше сідницям. При цьому ціна на контурну пластику сідниць (через велику витрату препарату) висока.

Звернемося до ефективніших з погляду кінцевого результату процедур.

Ліпоскульптурування

Ліпоскульптурування (ліпомоделювання) передбачає одночасне виконання двох коригувальних методик – ліпосакції та ліпофілінгу. Корекція області сідниць виконується поетапно і починається з ліпосакції зайвої жирової тканини (якщо вона є в сідницях) для подальшого її очищення, фільтрації та введення в ділянки, що вимагають збільшення об’єму (ліпофілінг).

Якщо ж на сідницях немає надлишку жиру, а потрібно збільшити обсяг або змінити форму зони з метою надання їй пружності, то жир вилучають із тих ділянок тіла, де він є в достатній кількості (наприклад, стегна, живіт).

Такий перерозподіл жирової тканини дозволяє скоригувати птоз попи локально або по всій зоні, збільшити її розмір, усунути асиметрію та інші дефекти швидко та результативно.

Операція малоінвазивна, проходить без розрізів, післяопераційних шрамів та рубців. Під час втручання використовується конюля діаметром 2-3 мм і у разі вилучення донорських жирових клітин та при введенні очищеної жирової емульсії на етапі ліпофілінгу. Процедура проводиться під седацією – легкою формою наркозу. Ефект зберігається загалом на 7-15 років.

Глютеопластика

Глютелопластика – це операція з корекції сідниць за допомогою імплантів. Завдяки широкому вибору силіконових імплантів, їх форми та розміру, хірург може виправити опущення сідниць, одночасно змінивши форму, обсяг та контури даної зони.

Лікар допоможе обрати відповідний імплантат, враховуючи індивідуальні побажання пацієнта та його анатомічні особливості. Процедура виконується під загальною анестезією, хірург вводить протез через невеликі надрізи в ділянці сідниць, потім розміщує імплантати всередині м’яза або під м’язом для досягнення бажаної форми та підтягнутості. Ця операція більш складна, ніж ліпомоделювання, з точки зору виконання наркоза і реабілітації. Її доцільно проводити при тяжкому ступені опущення тканин і м’язів, також одночасно можна комбінувати з підтяжкою.

Наші пацієнти на етапі консультації з пластичним хірургом клініки Goldlaser у Києві обговорюють свої побажання, хірург міт з можливими ризиками та обмеженнями, а також лікар і пацієнт спільно обирають спосіб усунення птозу. Після втручання хірург надає всі інструкції з післяопераційного догляду, включаючи носіння компресійного бандажу, а також дає рекомендації щодо обмежень активності та догляду за швами.

Джерела:

 1. Gonzalez, R. Etiology, Definition, і Classification of Gluteal Ptosis. 2006.
 2. De Meyere B, Mir-Mir S, Peñas J, Camenisch CC, Heden P. Stabilized hyaluronic acid gel для volume restoration and contouring of buttocks: 24-month efficacy and safety. Aesthetic Plast Surg. 2014 року.
 3. FDA Approval.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×