we speak english
Меню
Наші послуги

Історія розвитку та застосування процедури мезотерапії

Про мезотерапію люди дізналися нещодавно, якщо бути точним, то це сталося близько 150 років тому. Доктор Паскаль ввів своїй пацієнтці знеболюючий засіб, який в результаті не просто зняв біль, але і вилікував деякі захворювання організму.

Косметологічною процедурою мезотерапія стала в 1952 році. А вже в 1987 році французькі медики вирішили повністю узаконити мезотерапію і включили її в один з розділів сучасної медицини. А ми думали, що мезотерапія – це недавній продукт вчених. Навпаки, це науковий метод, який вивчався багато років і має свою історію застосування.

Мезотерапія

На сьогоднішній день мезотерапія обличчя є досить популярною і поширеною процедурою, якою користується величезна кількість людей. Мезотерапия лицаПринцип даного методу заснований на тому, що вводяться ін’єкції в певні ділянки шкіри.

До складу косметичного засобу, який називають коктейлем, входять такі корисні елементи, як вітаміни, лікувальні екстракти, поживні речовини, гомеопатичні витяжки та багато іншого. Завдяки цій процедурі посилюється кровообіг в організмі та в підшкірному шарі і активуються обмінні процеси, що і допомагає клітинам оновлюватися.

На відміну від звичайних уколів і ліків, мезотерапія має властивості діяти на певну ділянку шкіри, завдяки чому ефективність процедури підвищується. Це звичайно не контурна пластика, але ефект від цієї процедури відчутний.

Нюанси мезотерапії

Варто відзначити, що, якщо поєднувати мезотерапію з іншими методами впливу на шкіру, то можна досягти приголомшливих ефектів. Але існують і деякі нюанси цього лікування. На перший погляд цей метод є абсолютно простою процедурою.

Але є деякі питання, відповіді на які необхідно знати. Наприклад, який склад коктейлю підібрати для певного типу шкіри. Куди його вводити і в якій кількості, а також наскільки глибоко робити ін’єкцію краси і скільки разів необхідно провести процедуру.

Дану процедуру повинен проводити виключно професійний косметолог, який має вищу освіту. Для кожної проблеми і для кожного пацієнта лікар складає індивідуальний коктейль. До його складу входять кілька компонентів. Всі лікарські процедури проводяться за допомогою мезопістолета.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×