we speak english
Меню
Наші послуги

Як позбутися від волосся на обличчі

Причини зростання волосся на обличчі

Переваги лазерної епіляції

Маленькі волоски на шкірі, це не тільки нормальне явище, це ще й ознака того, що Ваша шкіра здорова. У тому випадку, якщо волоски стають довгими і товстими, темними і густими, значить, у Вас з’явилися проблеми.

Процедуру усунення небажаного волосся на обличчі необхідно робити акуратно і обережно, щоб запобігти ускладненням. Для цього необхідно дотримуватися всіх рекомендацій по видаленню волосся від лікаря клініки лазерної косметології.

Причини зростання волосся на обличчі

Удаление волос на лице Якщо на обличчі з’являються маленькі і тоненькі волосини, їх не рекомендується видаляти. Бувають випадки, коли на обличчі ростуть поодинокі волоски, від яких можна позбутися за допомогою косметичного пінцета. Це нормальне явище. Але, якщо на обличчі росте досить довге і густе волосся, то від нього потрібно обов’язково позбавлятися. Ненормальний ріст волосся на жіночому обличчі, сигналізує про те, що в організмі є проблеми, наприклад гормональні порушення. Вони можуть спричинити:

 • порушення щитовидної залози;
 • порушення надниркових залоз;
 • порушення яєчників.

Це перша причина, яка повинна підштовхнути людину задуматися про своє здоров’я, а вже потім – думати про зовнішню красу.

Брюнетки не повинні турбуватися в разі появи вусиків над верхньою губою. В цьому випадку, їм лише потрібно записатися в клініку для процедури видалення небажаного волосся на обличчі.

Переваги лазерної епіляції

Якщо волосся стало жорстким і темним, необхідно записатися на прийом до клініки лазерної косметології та пластичної хірургії до лікаря-дерматолога на консультацію. Ви повинні пам’ятати, що використання бритви для видалення небажаного волосся тільки подвоїть Вашу проблему. Волосся буде рости швидше, густіше і жорсткіше. Найбільш популярною процедурою для видалення світлого пушкового волосся є воскова депіляція. Її можна використовувати і в домашніх умовах.

Дерматолог клініки Gold Laser Ілієва Анна Олегівна зазначає:

Віск для такої процедури продається в будь-якому косметичному магазині в великому асортименті. Легким рухом руки і тоненькою смужкою з воском Ви можете позбутися від небажаного волосся в домашніх умовах на деякий період часу.

Звичайно, процедура супроводжується больовими відчуттями і позбавляє від небажаного волосся максимум на 2 тижні. Якщо волосся темне і жорстке, Ви можете вдатися до лазерної епіляції, наприклад, діодним або олександритовим лазером, що допомогає позбутися від волосся на тривалий період.

Джерела:

 1. Williams R, Havoonjian H, Isagholian K “A Clinical Study of Hair Removal Using the Long‐pulsed Laser”.

 2. Arlene S. Rogachefsky,  Kenneth Becker,  Glen Weiss, David J. Goldberg “Evaluation of a Long-Pulsed Nd:YAG Laser at Different Parameters: An Analysis of Both Fluence and Pulse Duration”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×