we speak english
Меню
Наші послуги

Переваги та результат фотоепіляції

Особливості процедури

Устаткування для фотоепіляції

Поширені міфи про фотоепіляцію

Протипоказання

Підготовка до процедури

Фотоепіляція є сучасною і досить поширеною послугою. Що стосується ефективного видалення волосся в будь-якій зоні обличчя та тіла, то вона абсолютно безпечна. Медициною фотоепіляція застосовується вже тривалий період часу. Даний метод науковий і абсолютно безпечний для людини. Метод фотоепіляції використовується для того, щоб видаляти небажане волосся на гомілках, стегнах, пахвах і в паховій області.

Крім цього, дана процедура використовується для видалення волосся на обличчі. В процесі фотоепіляції відбувається вплив на волосяні фолікули.

Для цього використовується спеціальна лампа, яка випускає імпульсивний потік світла. Волос містить пігмент, який поглинається світлом певного спектру. В результаті, волосяний фолікул нагрівається і руйнується. Як правило, відмирання волоса відбувається не відразу після процедури, а через деякий час (близько 7-ми днів).

Особливості процедури

Шкіра, яка знаходиться навколо фолікулу, не відчує впливу на нього. Це відбувається тому, що шкіра не настільки сприйнятлива, як волосся, крім того, вплив триває кілька мілісекунд.

Тим більше, що обладнання, яке використовується для фотоепіляції, має оптимальні значення під певний тип шкіри. Індивідуальність даного підходу дає можливість провести процедуру дійсно ефективно і безболісно.

Устаткування для фотоепіляції

Устаткування, яке використовується для фотоепіляції, може бути використано для:

 • фотоомолодження;
 • видалення пігментації;
 • лікування акне;
 • фотовидалення судинних зірочок на обличчі.

Сучасне обладнання має можливість, за допомогою світла лікувати судинні сітки, виводити пігментні плями, крім цього, проводити фотоепіляцію волосся на високому рівні, що стосується будь-якої ділянки тіла. Обладнання оснащене вбудованими програмами, таким чином, виставляються необхідні значення для кожного пацієнта.

Для фотоепіляції використовується такий світловий спектр, який своїми властивостями дуже близький до сонячного світла. Справа тільки в тому, що вироблений обладнанням світловий діапазон не настільки шкідливий, як сонячне світло.

Поширені міфи про фотоепіляцію

Основна частина жінок впевнена, що фотоепіляція досить болюча процедура і не дуже безпечна для шкіри. Але це не так.

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна зазначає::

По-перше, больових відчуттів практично не буває, ви відчуєте лише невелике поколювання та тепло. По-друге, обладнання не випромінює шкідливого випромінювання. Більш того, дане обладнання може проводити лікування раку шкіри на певній стадії.

Протипоказання

Звичайно, як і будь-яка процедура, фотоепіляція має певні протипоказання.

Наприклад, фотоепіляцію не можна проводити, якщо:

 • є шкірні захворювання;
 • існує гіперчутливість до світла;
 • на оброблюваній ділянці є варикоз.

Крім цього, епіляція протипоказана людям, які страждають на цукровий діабет.

Підготовка до процедури

До початку процедури, лікар-дерматолог клініки лазерної косметології Gold laser проведе вичерпну консультацію і задасть всі необхідні запитання.

Підготовчий процес передбачає виконання обов’язкових умов, наприклад, до процедури необхідно видаляти волосся тільки бритвою за 3-4 дні. Крім того, за 7 днів перед самою процедурою не можна приймати сонячні ванни.

Всі рекомендації надасть лікар, який буде проводити консультацію, а потім, і саму процедуру. До та після процедури на оброблювану ділянку наносяться спеціальні косметичні засоби по догляду за шкірою. Перший результат з’явиться вже після першого сеансу.

Джерела:

 1. Williams R, Havoonjian H, Isagholian K “A Clinical Study of Hair Removal Using the Long‐pulsed Laser”.

 2. Arlene S. Rogachefsky,  Kenneth Becker,  Glen Weiss, David J. Goldberg “Evaluation of a Long-Pulsed Nd:YAG Laser at Different Parameters: An Analysis of Both Fluence and Pulse Duration”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×