we speak english
Меню
Наші послуги

Олександритовий лазер і інші види обладнання для лазерної епіляції

Яке обладнання використовується для лазерної епіляції

Особливості олександритового лазера

Особливості діодного лазера

Принцип роботи лазерів

Який лазер краще для епіляції: діодний або олександритовий

Устаткування, яке використовується для лазерної епіляції, з кожним роком модернізується і вдосконалюється. Це дає можливість робити косметичну процедуру видалення волосся більш комфортною та ефективною.

Яке обладнання використовується для лазерної епіляції

Эпиляция александритовым лазером в Gold laser На сьогоднішній день в більшості салонів краси Ви побачите епіляцію:

  • на діодному лазері;
  • на олександритовому лазерів;
  • на неодимовому лазері.

Як же вибрати, який лазер для епіляції більш ефективний і безпечний? У даній статті ми порівняємо олександритовий і діодний лазери.

Особливості олександритового лазера

В середньому, довжина хвилі діодного лазера становить 810 нм, а довжина хвилі олександритового лазера 755 нм. Якщо збільшити довжину хвилі, в результаті, збільшиться і енергія, що поглинається, яка знаходиться в сусідніх волоссі і тканинах. Крім того, це призведе до того, що знизиться показник поглинання енергії пигментном меланіном. Пігмент являє собою речовину, яка міститься в шкірі і в волоссі і відповідає за колір (чим більше меланіну у волоссі і шкірі, тим вони темніші).

Якщо не брати до уваги той факт, що збільшення довжини хвилі призводить до того, що показники поглинання енергії збільшуються в сусідніх тканинах, то основним недоліком діодних лазерів епіляції є низька пікова потужність. Це стосується сучасних моделей лазерів на етапі розвитку по сьогоднішній день. Як правило, пікова потужність сучасного обладнання від провідних виробників не перевищує показник 500 Вт.

Чим відрізняється діодний лазер від олександритового

Що стосується діодного лазера, то для нього це досить велика потужність, чого скажеш про олександритовий лазер для епіляції. Він здатний розвинути потужність до 2000 Вт. Така велика потужність необхідна олександритовому лазеру для того, щоб якомога сильніше нагрівати ростковую зону волосяного фолікула, в результаті чого він пошкоджується. А як наслідок, волосся перестає рости. Пошкодження волосяного фолікула відбувається абсолютно безпечно і нешкідливо для супутньої навколишньої шкіри.

Лазерна медицина передбачає таке поняття, як “час теплової релаксації”. Тканина-мішень за цей період часу, в нашому випадку це стосується волосяного фолікула, віддає своє тепло оточуючим тканинам, тобто шкірі. Відносно волосяного фолікула, цей час знаходиться в межах, від 10 і до 35 мс. Все залежить від фототипу шкіри, від кольору і товщини волосся.

Принцип роботи лазерів

Якщо тривалість імпульсу буде набагато вища, ніж “час теплової релаксації”, тоді, в цьому випадку, більша частина теплової енергії розійдеться по сусіднім тканинам. Вони, в свою чергу, нагріються до непотрібної температури, тобто, просто перегріються, внаслідок чого можуть з’являтися опіки, а потім і пігментація.

Енергія світлового променя виходить в результаті взаємодії двох чинників: це потужність і тривалість імпульсу. Залежність між ними пропорційна, потужність імпульсу слабка, таким чином, і енергія слабкіше. А чим слабкіша потужність, тим більше тривалий час необхідно для того, щоб розвинути імпульс для збереження енергії пошкодженого фолікула.

Який лазер краще для епіляції діодний або олександритовий?

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Стародубцев Андрій Олександрович зазначає:

Олександритовий лазер, на відміну від діодного, наділений високою потужністю, здатний визначити індивідуально мінімальну тривалість імпульсу, при цьому, не втрачаючи енергії. Це дозволяє уникнути нагрівання навколишніх тканин і, відповідно, опіків.

Олександритовий лазер здатний визначити індивідуальні особливості, в залежності від типу шкіри і волосся, якщо це необхідно.

Саме через недостатню потужність, яку збільшують за рахунок тривалої тривалості імпульсу, спостерігається перегрів тканин в процесі епіляції діодними лазерами.

Джерела:

  1. Williams R, Havoonjian H, Isagholian K “A Clinical Study of Hair Removal Using the Long‐pulsed Laser”.

  2. Arlene S. Rogachefsky,  Kenneth Becker,  Glen Weiss, David J. Goldberg “Evaluation of a Long-Pulsed Nd:YAG Laser at Different Parameters: An Analysis of Both Fluence and Pulse Duration”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×