we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Ультразвукова ліпосакція

Ультразвукова ліпосакція (УЗЛ) – це останнє досягнення в сфері пластичної хірургії, завдяки якому можна досягти приголомшливих результатів схуднення без виснажливих дієт і занять спортом.

ультразвуковая липосакция киев 3Процедура руйнування жирових клітин за допомогою впливу ультразвукових коливань спеціального хірургічного апарату дозволяє видалити підшкірний жир з найбільш проблемних зон (живота, стегон, в тому числі внутрішньої частини стегон, сідниць тощо). При цьому втручання в організм пацієнта мінімальне і не вимагає тривалої реабілітації.

Ультразвукова ліпосакція була представлена в 1988 році італійським хірургом Зоччі (М.Zocchi). Ультразвуковим генератором через хвилеводи він “розріджував” жирову тканину та видаляв отриману емульсію. Методика отримала назву ultrasound-assisted liposuction, широко поширившись по США і ставши безпечною та практично безболісною альтернативою традиційним методам корекції фігури.

Зараз ліпосакція ультразвуком є однією з найбільш затребуваних операцій в світі, в Україні вона впевнено набирає популярність.

Як роблять ультразвукову ліпосакцію

Процедура передбачає використання новітнього ультразвукового устаткування ULTRA-Z (ZERONE, Південна Корея). Підшкірно в обрану зону вводять ультразвуковий зонд, який продукує ультразвук широкого діапазону (від 1-100 Гц до 10-100 мГн). За рахунок цього в жировому середовищі виникає ефект так званої ультразвукової кавітації. В результаті впливу високочастотних звукових хвиль на обрану зону відбувається підшкірне руйнування (розрідження) цільових жирових клітин (адипоцитів). Емульсія, що утворилася під впливом ультразвуку, стає податливою для подальшої безболісної аспірації за допомогою вакуумного апарату.

ультразвуковая липосакция киев

Тому відповідь на питання: “Куди зникає жир?” цілком зрозуміла – жир вакуумом витягується з тіла.

Хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович зазначає:

УЗЛ на апараті ULTRA-Z вважається найбільш безпечним способом корекції, оскільки абсолютно не травмує здорові тканини (на відміну від класичної ліпосакції), проходить без крововтрат і без рубців.

Ділянки тіла, на яких можна проводити УЗ ліпосакцію

Зонами корекції при УЗЛ можуть бути: живіт, боки, талія, спина, стегна, гомілки, коліна, сідниці, руки, шия, щоки, підборіддя тощо.

Ліпосакцію проводять як жінкам, так і чоловікам.

Переваги ультразвукової ліпосакції

Незаперечними перевагами УЗЛ є:

 • Мінімальний відновлюваний період – від 1 до 3 тижнів.
 • Малотравматичність. Після процедури відсутня ймовірність появи рубців і шрамів в місцях введення канюль через їх мікроскопічний діаметр.
 • Ефективність. Одномоментно можливо видалити до 2,5 л жирової тканини. Безопераційно досягти таких результатів просто неможливо. Руйнування адипоцитів відбувається рівномірно на всій оброблюваній поверхні. Видалення більшої кількості жиру за одну операцію може погано позначитися на самопочутті пацієнта і тургорі шкіри.
 • Швидкий результат. Результати УЗЛ можна оцінити вже через 2 тижні, при цьому помітно поліпшується якість і тургор шкіри на ділянці впливу ультразвуком.
 • Ультразвукова ліпосакція є основою для проведення ліипофілінга будь-якій частини тіла.

Показання для УЗ ліпосакції

Основними показаннями до проведення ультразвукової ліпосакції є:

 • целюліт будь-якій стадії, викликаний дистрофією підшкірно-жирової клітковини;
 • локальні жирові відкладення в області обличчя та тіла,
 • ліпоми різної величини й етіології.

 

Протипоказання до ультразвукової ліпосакції

УЗЛ передбачає деякі обмеження до проведення, а саме процедура протипоказана при:

 • вагітності, ГВ;
 • захворюваннях серцево-судинної системи і порушенні процесу згортання крові;
 • цукровому діабеті та деяких ендокринних захворюваннях;
 • онкологічних захворювання;
 • хронічних захворюваннях в стадії загострення;
 • порушеннях цілісності шкірного покриву в місці планованого втручання;
 • ожирінні;
 • наявності в тілі металевих імплантатів.

Етапи підготовки для ультразвукової ліпосакції

На підготовчому етапі до операції пацієнт:

 • Проходить попередню консультацію пластичного хірурга. Хірург визначає доцільність проведення ліпосакції, збирає анамнез, уточнює наявність / відсутність протипоказань, дає оцінку проблемних зон, робить прорахунок підсумкової вартості операції, підбирає тип анестезії, направляє пацієнта на здачу лабораторних аналізів.
 • Здає лабораторні аналізи згідно списка.
 • За 10 днів до втручання мінімізує куріння, виключає алкоголь.
 • За 7-10 дотримується збалансованого режиму харчування, виключивши гостру, жирну, смажену, солону їжу.
 • За 2 тижні припиняє прийом кроворозруджуючих препаратів і ряду лікарських засобів.

Як проходить ультразвукова ліпосакція

В операційній хірург робить фото фіксацію для порівняння знімків до і після операції, проводить визначення і розмітку зон для ліпосакції. Виходячи з обсягу та складності операції, для пацієнта обирають тип анестезії – місцеву або седацію. Далі лікар виставляє параметри лазера, підшкірно вводить канюлю апарату в проблемну зону і приступає до покрокового руйнування жирових клітин ультразвуком. Далі отриману жирову емульсію витягають (аспирують) за допомогою вакууму. По завершенню операції на пацієнта надягають спеціальну компресійну білизну для фіксації результату і ліфтингу шкіри. Медичний трикотаж з правильним рівнем компресії лікарі рекомендують безперервно носити перші 2 ижні, далі до 4 тижнів одягати білизну на ніч.

Реабілітація після УЗЛ

При ультразвуковому руйнуванні і видаленні жирової тканини пацієнта слід:

 • носити втягування білизни протягом 2-4 тижнів;
 • виключити візити в сауну, лазню, басейн, солярій в перший місяць;
 • обмежити фізичну активність на 1-1,5 місяці;
 • дотримуватися низькокаллорійної дієти і збільшити питний режим;
 • виконувати всі приписи хірурга.

Скільки сеансів потрібно і коли можна побачити перший ефект

Ліпосакція ультразвуком дає можливість за короткий термін отримати струнку фігуру. Вже через кілька днів після проведення пацієнти відзначають явне зменшення обсягів тіла, шкіра стає більш пружною і підтягнутою. Остаточно оцінити результат операції можна через 1-1,5 місяця, коли повністю зникнуть набряки і гематоми. Успіх операції залежить від поведінки пацієнта. При дотриманні збалансованого харчування і помірній фізичній активності ефект зберігається на багато років і повторювати процедуру немає необхідності.

Як часто можна робити ліпосакцію і скільки можна прибрати за 1 сеанс?

Ліпосакція відноситься до єдиноразової процедури, але бувають випадки, коли за один сеанс протипоказано вилучати кількість жирової тканини, що перевищує норму. Тому корекцію проводять поетапно з інтервалами в 2-4 місяці. За 1 сеанс з тіла можна прибрати до 2,5 кг жиру.

Скільки коштує ультразвукова ліпосакція

Вартість УЗЛ обумовлена кількістю зон, обраних для корекції – від 6000 грн. По тілу ціна ліпосакції розраховується за зонами розміром 10 * 10 см. Прайс на ультразвукову ліпосакцію незначно вище, ніж на класичну або лазерну, оскільки УЗЛ є більш результативною і найменш травматичною і, відповідно, пацієнт швидше повертається до повсякденного способу життя.

Клініка Голд Лазер пропонує своїм пацієнтам кращі умови для отримання ідеального тіла – новітнє хірургічне обладнання, команду хірургів з більш, ніж 12 річним досвідом, демократичні ціни та індивідуальний підхід. Відгуки наших пацієнтів за всі роки роботи клініки підтвердили нашу бездоганну репутацію. Запишіться на консультацію вже сьогодні – не відкладайте питання тіла мрії на завтра!

Ціни на ультразвукову ліпосакцію

Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Ультразвукова ліпосакція підборіддя 490 євро 400 євро
Ультразвукова ліпосакція щок 460 євро 400 євро
Ультразвукова ліпосакція малярної області (одна сторона) 360 євро 300 євро
Ультразвукова ліпосакція тіла (1 зона 10 * 10 см) 7200 грн 6000 грн
Ультразвукова ліпосакція області колін 7200 грн 6000 грн
Ультразвукова ліпосакція холки 14800 грн 12000 грн
Місцева анестезія 2500 грн 2500 грн
Седація 8500-13000 грн 8500-13000 грн

* Оплата проводиться в грн за курсом на момент сплати

 • УЗ липосакция
  • УЗ липосакция
  • Watch Video

Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×