we speak english
Меню
Наші послуги

Нові методи епіляції за допомогою олександритового лазера

Методи лазерної епіляції

Особливості епіляції олександритовим лазером

Переваги даного методу

Чудовий зовнішній вигляд! Для цього жінки бажають витрачати мінімум свого часу. Якщо вірити соціальним опитуванням, то основна проблема, яка їх турбує – це небажане волосся на тілі. Тому що на гоління, наприклад, витрачається величезна кількість часу, особливо, якщо шкіра схильна до подразнення.

Методи лазерної епіляції

Завдяки сучасним лазерним технологіям, які постійно модернізуються, існує вихід з цієї ситуації . Це лазерна епіляція небажаного волосся. Завдяки цій процедурі можна швидко й ефективно видалити волосся на будь-яких зонах обличчя та тіла.

При цьому не спостерігається таких наслідків, як подразнення або вростання волосся. На сьогоднішній день, лазерна епіляція найбільш популярна і актуальна процедура.

Клініка косметології Gold laser пропонує такі види лазерної епіляції, як:

 • епіляція олександритовим лазером;
 • епіляція діодним лазером;
 • епіляція неодимовим лазером.

Дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна :

Серед різних лазерів, які використовуються для лазерної епіляції, широкою популярністю користується олександритовий лазер – він вважається “золотим стандартом” і одним з кращих для лазерної епіляції волосся.

Особливості епіляції олександритовим лазером

Завдяки своїй довжині хвилі олександритовий лазер відмінно справляється з видаленням темного волосся на світлій шкірі. Перед процедурою не потрібно голитися, сама процедура проходить швидко і практично безболісно. Серед всього обладнання яке використовується для епіляції, олександритовий лазер є найшвидшим і найкомфортнішим як для пацієнта, так і для лікаря-косметолога.

Переваги даного методу

Волосяні фолікули швидко руйнуються під дією олександритового лазера, шкіра стає гладкою і шовковистою. Даний метод лазерної епіляції абсолютно безпечний, його успішно використовують для видалення волосся в зоні брів, пахв, бікіні і паху, на спині та ногах. Лазерна епіляція олександритовим лазером не проводиться на засмаглій шкірі.

Завдяки високій еффективності і безпечним протоколам роботи, олександритовий лазер повністю виправдовує титул “Золотого стандарту епіляції”.

Джерела:

 1. Aesthetic surgery journal / the American Society for Aesthetic Plastic surgery. Hair removal with the long-pulse alexandrite laser.

 

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×