we speak english
Меню
Наші послуги

Як схуднути в ногах і стегнах – найкращі рекомендації

Від чого товстішають ноги – причини

Способи як схуднути в ногах і стегнах в домашніх умовах

Як швидко схуднути у ногах за допомогою процедур клініки Goldlaser

Практично кожна людина має на тілі ті чи інші проблемні зони: живіт, талія, сідниці, внутрішня частина стегон, “вушка” на зовнішній стороні стегон, зона над колінами тощо. Тому важливо розуміти, якими методами можна впливати на ту чи іншу область, щоб досягти її стрункості та краси. Сьогодні йтиметься про стегна і про те, як спалити жир на ногах.

Від чого товстішають ноги – причини

Мати в тілі жировий прошарок – це цілком природно. Так, з його допомогою людський організм запасається енергією, уберігає органи та тканини від механічних впливів, виконує функцію теплоізоляції. За даними Американської ради із вправ (ACE), чоловіки з нормальною масою тіла мають 18-24% жиру в організмі, жінки – 25-31%. На те, як розподіляється жир у тілі (рівномірно чи ні), впливає безліч факторів: генетика, гормональний фон, спосіб життя тощо.

Жирові депозити на ногах бувають кількох типів:

 • Підшкірно-жирова клітковина розташовується прямо під шкірою, особливо в зоні стегон.
 • Внутрішньом’язовий жир – зосереджений усередині самого м’яза ніг.
 • Міжм’язовий жир – жирові клітини (адипоцити) знаходяться між дрібними м’язовими волокнами.
 • Основна частина жирових відкладень на ногах знаходиться підшкірно, що дозволяє ефективно позбуватися їх.

Способи як схуднути в ногах і стегнах в домашніх умовах

Питний режим

Вода здатна стимулювати втрату зайвої ваги, оскільки вона бере участь у всіх обмінних процесах організму та допомагає очищати його від шлаків та токсинів, прискорює метаболізм. Також вода важлива тим, хто хоче позбутися целюліту.

Для схуднення в ногах та стегнах необхідно скоригувати свій питний режим важливо таким чином, щоб доросла людина споживала щодня 1.5-2 літри чистої негазованої води.

Харчування

Національні інститути охорони здоров’я (NIH) рекомендують для збереження здорового тіла та схуднення в ногах та стегнах включити до свого раціону такі продукти:

 • свіжі фрукти та овочі, зелень;
 • цільнозернові продукти: коричневий рис, вівсянка, кукурудзяну крупу, кіноа і т.п.;
 • білкові продукти: бобові, яйця, сир, куряче філе тощо;
 • олії: оливкова, горіхова.

Вживання вищезгаданих продуктів зберігає відчуття ситості на більш тривалий період за рахунок того, що продукти впливають на гормон голоду (грелін). Таким чином легше скоротити кількість некорисних перекусів, знизити добовий калораж. Крім того, правильний раціон харчування здатний прискорити метаболізм та вплинути на процес схуднення.

Не варто сидіти на дієтах часто, оскільки під час них людина недоотримує найважливіші вітаміни, мінерали та інші компоненти, які відповідають за здоров’я організму. А після фінішу дієти скинуті кілограми та ефект від схуднення в ногах можуть легко повернутися назад. Щоб схуднути в ногах краще змінити своє харчування на збалансоване та здорове, а також відмовитися від алкоголю та куріння.

Як схуднути в стегнах та ногах? Відповідь: поєднувати збалансоване харчування та помірну фізичну активність.

Фізичне навантаження

Високу користь всьому організму, зокрема зоні ніг і стегон, приносить піша ходьба і біг. Плавання у басейні стимулює мускулатуру ніг. Результатом цих аеробних навантажень стає зменшення обсягу жирового прошарку на ляшках і ногах, скорочення целюліту, покращення тонусу м’язів та шкіри ніг.

Також корисні для схуднення ніг такі тренування, як присідання, махи ногами, стрибки зі скакалкою, їзда велосипедом та інші. Важливо знайти ту активність, що підійде саме вам.

Як швидко схуднути у ногах за допомогою процедур клініки Goldlaser

В арсеналі нашої клініки лазерної косметології та пластичної хірургії зібрані найдієвіші та найсучасніші методики, що дозволяють схуднути не лише в ногах, а й у будь-якій, навіть найнедоступнішій зоні.

LPG-масаж в 5 разів ефективніший за ручний. Завдяки валикам, що обертаються, і вакуумній камері, проробка тіла дуже ефективна. В результаті 35 хвилинного сеансу LPG-масажу запускається процес ліполізу (розщеплення жирових клітин), активізується циркуляція крові та лімфоток, нормалізується обмін речовин у клітинах, покращується вироблення колагену та еластину, підвищується тонус м’язів ніг.

Рекомендований курс: 10-15 сеансів з інтервалами в 2-3 дні.

Кріоліполіз – апаратна неінвазивна процедура, під час якої маніпули захоплюють проблемну зону і за рахунок дії низьких температур (до –15 ℃) відбувається незворотна загибель адипоцитів. Протягом наступних чотирьох тижнів об’єм жирової тканини фізіологічно зменшується. За один сеанс кріоліполізу локальні жирові відкладення скорочуються на 20-35%, кожна наступна процедура призводить до результату до 80%.

Рекомендований курс: 2-5 сеансів з інтервалами 3-4 тижні.

Ліпосакція відноситься до хірургічних методик. У нашій клініці Gold Laser у Києві ліпосакція стегон та ніг може бути виконана двома способами: за допомогою лазера та за допомогою ультразвуку. Лазерна та ультразвукова методики мають деякі відмінності, при цьому поєднує їх низька травматичність (відсутність розрізів і шрамів), високі результати схуднення, швидка реабілітація (до 2-3 тижнів), відсутність післяопераційних бугрів, нерівностей та провисання шкіри.

За операцію можна вивести із тіла до 5-6 літрів жиру без шкоди для організму людини.

Ліпофілінг – операція з вилучення (ліпосакція) та подальшої пересадки власного жиру пацієнта із зони з його надлишком у ділянку, де його недостатньо. Вилучений під час ліпосакції жир очищається та за допомогою голок вводиться в необхідну зону. Наприклад, якщо в зоні галіфе є виїмки, асиметрія або диспропорція по відношенню до інших частин тіла і необхідно гармонізувати їх.

Ви шукаєте спосіб як швидко схуднути в ногах та стегнах, але не знаєте з чого почати? Запрошуємо вас на консультацію до наших фахівців у клініку Goldlaser, щоб найкращі лікарі Києва підібрали для вас дієві методики, що дають найпрогнозованіші та найшвидші результати схуднення!

Джерела:

 1. Liposuction: Principles and Practice, Shiffman, Melvin A., Di Giuseppe, Alberto.
 2. Atlas of Liposuction, Aiache A.E., Shiffman M.A.
 3. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×