we speak english
Меню
Наші послуги

Медовий масаж від целюліту

Як же відбувається процес медового масажу?

Протипоказання до процедури

Мед з давніх часів використовується в косметології та медицині. Він володіє унікальними здібностями проникати в шкіру, позитивно впливати на судинну систему, живити цілющими речовинами. Також мед відмінно виводить з організму шлаки і токсини. Медовий масаж вперше стали застосовувати в давнину в Тибеті. Корисні властивості, які надає медовий масаж на організм, використовують в лікувальних цілях. Медовий масаж використовується для лікування простудних захворювань, запаленні легенів, вегето-судинної дистонії, радикуліті, бронхіті.

Також він знайшов своє застосування в боротьбі з целюлітом. Застосування меду при звичайному антіцелюлітному масажі значно підвищує його ефективність. Мед допомагає в боротьбі з жировими відкладеннями, очищає пори, підвищує пружність шкіри. Але не варто думати, що тільки мед надає такий вплив. Під час сеансу, масажист докладає чималих зусиль, адже мед під час нанесення його на шкіру сильно густіє.

Як же відбувається процес медового масажу?

Медовый массаж Для масажу застосовується тільки чистий, натуральний мед без домішок. Не виключено додавання різних масел – цитруса, евкаліпта. Масло додається з розрахунку п’ять крапель на ложку меду. Сеанс одного масажу триває не більше 15 хвилин. Больових відчуттів і гематом під час і після масажу бути не повинно. Якщо вони присутні, це говорить про некомпетентність масажиста.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Сиворакша Юлія Миколаївна зазначає:

Перед масажем необхідно добре розігріти м’язи і шкіру. Крім впливу на шкірний покрив, медовий масаж позитивно діє на внутрішні органи. Під час процедури жовтуватий колір меду може ставати сірим. Це відбувається через змішування частинок відмерлої шкіри. Не виключені також почервоніння шкіри і розширення судин.

По закінченню масажу для більш приємних відчуттів рекомендується прийняти теплий душ із зволожуючим кремом. Після процедури можуть з’являтися невеликі синці, які проходять дуже швидко.

Протипоказання до процедури

Як і всюди, в масажі є свої протипоказання. До них можна віднести:

  • екземи та нейродерміти;
  • варикоз;
  • алергічні захворювання;
  • порушення функцій щитовидки.

Перед тим, як використовувати медовий масаж, варто звернутися за консультацією до фахівця. Це допоможе уникнути небажаних наслідків.

Джерела:

  1.  Єпіфанов В.О. “Атлас професійного масажу”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×