we speak english
Меню
Наші послуги

Видалення рубців і шрамів після акне

Наслідки видавлювання прищів – постакне

Методи лазерної корекції шрамів після прищів

Видалення шрамів і рубців в клініці Gold Laser

Рівна доглянута шкіра обличчя і тіла – один зmголовних елементів успішного іміджу сучасної людини. Красиве обличчя яке “світиться здоров’ям” неможливо уявити без основної умови – гарної шкіри, не покритої прищами, плямами і рубцями. Щасливі власники здорової шкіри рідко замислюються про моральний дискомфорт, який доводиться відчувати тим, кому пощастило менше – наприклад, людям, які страждають висипом вугрів (акне).

У наш час це захворювання вже перестало бути “надбанням” одних тільки підлітків, які переживають гормональну перебудову організму. Поява акне може бути викликана і багатьма іншими факторами, включаючи хвороби шлунково-кишкового тракту, порушення життєдіяльності шкірної мікрофлори і навіть генетичну схильність. Іншими словами, прищі можуть раптово “розквітнути” на обличчі людини практично будь-якого віку.

Удаление рубцов и шрамов в Киеве

Наслідки видавлювання прищів – постакне

Хоча лікарі-косметологи і дерматологи в один голос твердять, що видавлювати прищі категорично заборонено, ця шкідлива звичка до сих пір залишається справжнім прокляттям майже всіх володарів вугрової висипки. Через травми шкіри і судин видавлювання прищів в домашніх умовах призводить до сумних наслідків, які виражаються у вигляді:

 • застійних плям червоного або синюватого відтінку;
 • посттравматичної пігментації;
 • шрамів і рубців.

Всі перераховані дефекти відносяться до категорії постакне, але саме шрами і рубці, що залишаються на місці видавлених прищів, найскладніше піддаються корекції надалі. Слід знати, що ці неестетичні шкірні нерівності можуть виникнути навіть у тому випадку, коли прищі не видавлювались – постакне у вигляді рубців часто з’являється і просто після сильних запалень акне в періоди загострення.

Навіть коли саме акне вже вилікувано, горбиста шкіра, поцяткована рубцями, часто стає причиною виникнення важких психологічних комплексів і неврозів. Більшість дівчат і хлопців, які зіткнулися з цією бідою, відчувають гостру невпевненість в собі, іноді доходить до справжніх клінічних депресій.

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна про терапію рубців постакне:

В абсолютній більшості випадків з рубцями постакне не в силах впоратися навіть найдорожча доглядова косметика, не кажучи вже про домашні засоби. Шрами, що залишилися “на пам’ять” від вугрової висипки, самостійно можна лише трохи замаскувати, але повністю ця проблема вирішується лише за допомогою більш радикального способу – лазерної корекції.

Дана процедура проводиться в спеціалізованій клініці, з використанням новітнього обладнання та під контролем кваліфікованих лікарів.

Під впливом лазера шкіра обличчя і тіла знову знаходить гладкість, бархатистість і привабливість – а разом зі слідами постакне відходять у минуле і болісні психологічні проблеми.

Методи лазерної корекції шрамів після прищів

Сучасна естетична медицина практикує кілька видів лазерної корекції слідів постакне. Ці методики при необхідності можуть бути об’єднані в одну процедуру, або ж проводитись окремо – тактика лікування залежить від наявних проблем і їх масштабу.

Суть лікування шрамів і рубців за допомогою лазера полягає у видаленні зміненої (рубцевої) тканини, а також в загальній стимуляції шкірного покриву для його оновлення та освітлення. Особливо широко в лікуванні наслідків вугрової висипки використовуються три види лазерної корекції:

 • лазерне шліфування;
 • фотолікування;
 • коагуляція судин.

У процесі шліфування проблемних ділянок шкіри лазером (абляційним або вуглекислотним), уражений шар епідермісу безслідно випаровується. В результаті процедури в оновленому епідермісі прискорюються процеси регенерації, активно виробляються колаген та еластин, за рахунок чого шкіра швидко омолоджується. Шліфування лазером зазвичай проводиться в комплексі з використанням біодеградуючих гіалуронових наповнювачів, які “заповнюють” колишній рубець, тим самим повністю вирівнюючи шкіру.

Лазерная коррекция рубцов после акне При фототермолізі проблемна ділянка піддається точковому впливу неодимовим або вуглекислотним лазером. У точках впливу активізується вироблення колагену, підвищується еластичність рубцової тканини, а шрами розгладжуються. Залежно від вираженості і “віку” шрамів, фототермоліз виконується абляційним (глибоким) або неабляційним (щадним) методом.

В ході лазерної судинної коагуляції відбувається злиття кількох підшкірних судин в один, в результаті чого колір шраму (рожевий, червоний, фіолетовий) змінюється на колір здорової шкіри.

Необхідна кількість сеансів лазерної корекції рубців і шрамів визначає лікар спільно з пацієнтом, що залежить від багатьох факторів:

 • обраного типу лазера і методу лікування;
 • вираженості шкірних дефектів;
 • площі поширення рубців тощо.

Для досягнення максимального результату може знадобитися від 2 до 10 процедур. Глибоке лазерне лікування слід планувати на прохолодну пору року, тоді як поверхневі процедури дозволені до проведення і в період “активного сонця”.

Видалення шрамів і рубців в клініці Gold Laser

Висококваліфіковані лікарі клініки GoldLaser спеціалізуються на безпечному та ефективному лазерному видаленні всіх видів постакне. До і після процедури пацієнтові будуть надані професійні консультації, а саме лазерне лікування підбирається з урахуванням всіх індивідуальних особливостей шкіри.

Джерела:

 1. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”. 
 2. “Acne Fact Sheet”, University of California.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×