we speak english
Меню
Наші послуги

Як досягти ефекту лисячих очей

Що таке «лисячі очі»?

Як домогтися лисячого погляду без операції: домашні методи та косметологія

«Лисячі очі» хірургічним шляхом

Сучасні дівчата все частіше звертаються до тренду в пластичній хірургії під назвою «Лисячі очі» (Foxy Eyes), бажаючи змінити контур очей, зробивши їх більш піднятими та мигдалеподібними. Це створює ефект привабливого лисячого прищуру. До такої хірургічної корекції вже вдалися Белла Хадід, Кендал Дженнер, Аріанна Гранде, Дженніфер Лоуренс та багато інших.

Що таке «лисячі очі»?

Характерними рисами «лисячих очей» є піднятий латеральний (зовнішній) кут ока і злегка піднятий хвіст брови. Під час операції «лисячі очі» хірург «переміщає» зовнішній кут ока в більш високе положення за рахунок корекції форми брів і кута нахилу ока.

Як домогтися лисячого погляду без операції: домашні методи та косметологія

Лисячий (його ще називають котячий) розріз очей виглядає досить жіночно та загадково. Багато представниць прекрасної статі вдаються до нескладних маніпуляцій, які допомагають короткостроково досягти цього ефекту без кардинальних втручань. А саме:

 • Тугий високий хвіст із натягом волосся скроневої зони.

Недоліки методу: дискомфорт в області волосистої частини голови, головний біль, залом волосся на місці резинки, що стягує, або джгута, недовгостроковий ефект – до 3-4 годин.

 • Нарощування вій або використання накладних вій на зовнішньому куточку ока.

Недоліки методу: погіршення стану власних вій, можлива алергія на клей або інші засоби, що використовуються, необхідність часто проводити маніпуляцію, штучний вид вій.

 • Використання прозорих клейких накладок (на кшталт прозорого скотчу) для підтяжки шкіри в області навколо очей та брів.

Недоліки методу: недовгостроковий ефект – до 5-6 годин, можлива візуалізація та відшарування накладок.

 • Макіяж для створення лисячої форми очей.

Недоліки методу: складність виконання без професійної допомоги візажиста, недовгостроковий ефект.

Існують також малотравматичні косметологічні методики, які допомагають досягти ефекту «лисячих очей».

Ліфтинг нитками

Ця малоінвазивна процедура передбачає підняття зовнішнього куточка ока і кінчиків брів за рахунок підшкірного введення спеціальних ниток, що саморозсмоктуються. Процедура відбувається без розрізів. Біоніті вводяться під шкіру в зоні зовнішніх куточків ока і брів, далі нитками піднімають брови, подовжуючи верхню повіку і коригуючи обвислі тканини.

Ботулінотерапія

Ботулотоксин вводять у латеральну частину орбіти (область, де утворюються зморшки «гусячі лапки»), за рахунок чого круговий м’яз ока розслабляється, а кінчик брови піднімається. За рахунок ботулінотерапії можна досягти схожого з хірургічною підтяжкою ефекту лисячого погляду. Основна різниця в тому, що форма очей залишається незмінною, а піднімається лише зовнішній край брови.

Тим не менш, найнадійніший і довгостроковий спосіб змінити форму та розріз очей – це хірургічне втручання.

«Лисячі очі» хірургічним шляхом

Лисячий розріз очей у клініці пластичної хірургії та лазерної косметології Gold laser можна досягти такими хірургічними способами, як: блефаропластика, кантопластика, броуліфтинг та скронева підтяжка брів.

Операцію зі створення «лисячих очей» показано в таких випадках:

 • Надмірна складка шкіри на верхньому повіці;
 • Зниження пружності шкіри повік;
 • Птоз (опущення) брів;
 • Ознаки старіння шкіри на лобі та повіках;
 • Бажання пацієнта естетично покращити зовнішній вигляд, досягши розкосих очей із прищуром.

Про кожен із методів поговоримо детальніше.

Блефаропластика

Передбачає видалення зайвої шкіри навислих повік, підтяжку кругових м’язів очей, усунення гриж. Ця операція дозволяє боротися з генетичною асиметрією очей, а також підняти куточки очей, змінивши їхню форму на мигдалеподібну. Блефаропластика може бути виконана для корекції дефектів нижніх та/або верхніх повік. Проводиться під місцевою анестезією чи седацією.

Кантопластика

Також операція відома як «європеїзація очей». Включає зміну форми і розрізу очної щілини за рахунок втручання (висічення або натяг) в сухожилля верхньої або нижньої повіки. Таким чином хірург також досягає підняття куточків очей (кантусів). Операцію можна провести під місцевою анестезією або седацією.

Скроневий ліфтинг

Процедура скроневого (темпорального) ліфтингу передбачає створення розрізів над вухами біля межі волосся, обережне відділення тканини від кістки та подальшу підтяжку тканин. При цьому зайва шкіра видаляється. Таким чином досягається ліфтинг скроневої області, який спричиняє ліфтинг зовнішнього краю очей і кінчика брів. У ході операції використовується загальний наркоз.

Ендоскопічний броуліфтинг

Ендоскопічна підтяжка брів здійснюється через невеликі розрізи в ділянці волосистої частини голови, через які вводиться ендоскопічна камера. З використанням цієї камери хірург відокремлює м’які тканини зони, що коригується, переміщає їх і фіксує в новому положенні, акцентуючи увагу на ділянці хвоста брови. Таким чином спостерігається ліфтинг та натяг брів та латеральних кутів очей. Тип наркозу: загальний.

Хірургічна пластика очей та брів забезпечує найбільш тривалі результати (не менше 7-10 років), а також допомагає усунути вікові зміни області очей та обличчя загалом.

Лисячі очі, що загоїлися після втручання, виглядають природно і надають погляду елегантності та загадковості.

Джерела:

 1. Upper blepharoplasty in the Asian patient: the «double eyelid» operation, McCurdy Jr.
 2. Довідник про блефаропластику: види, показання, противопоказання, фото до та після.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×