Як обрати пілінг для обличчя залежно від віку?
У наш час косметологія стала невід’ємною частиною ритуалу догляду за собою, пропонуючи широкий спектр процедур для покращення стану шкіри обличчя та тіла. Сучасні технології та інноваційні методики роблять можливими не тільки корекцію недоліків, а й збереження молодості та здоров’я шкіри протягом багатьох років. У цій статті ми приділимо увагу популярній темі, а саме пілінгам, відповімо на запитання, як часто можна робити пілінг обличчя, кому показано процедуру і якого ефекту слід очікувати.
Пілінг — це процедура, при якій відбувається видалення ороговілих клітин епідермісу та очищення пір. Пілінг також сприяє стимуляції оновлення шкіри, поліпшенню текстури та кольору епідермісу, а також скороченню зморшок, пігментації та корекції інших недосконалостей.
Залежно від конкретних потреб шкіри та бажаних результатів, можуть застосовуватись різні види пілінгів. Поговоримо детально про кожний з них.
Хімічний пілінг
Допомагає видалити ороговілі клітини епідермісу за рахунок нанесення на шкіру кислотного розчину певної концентрації. Кислоти впливають на шари шкіри з метою відлущування, тим самим запускаючи процес оновлення клітин шкірного покриву. Залежно від конкретних потреб шкіри та бажаних результатів, можуть застосовуватись різні види хімічного пілінгу: поверхневий, серединний та глибокий.
Показання для хімічного пілінгу обличчя:
Результат пілінгу – шкіра без забруднень, вугрів, запальних елементів, звужені пори, гладкість покриву, усунення пігментних плям, розгладжування зморшок, повне або часткове усунення слідів постакне.
Хімічний пілінг проводиться курсом у середньому із 2-10 сеансів з проміжками в 7-28 днів.
Механічний пілінг
Механічний пілінг, або дермабразія, є апаратною процедурою, при якій використовується спеціальна абразивна насадка для механічного видалення поверхневого шару шкіри.
Процедура показана для терапії:
Результат дермабразії — гладенька, чистіша поверхня шкіри, менший прояв зморшок і складок.
Оскільки епідерміс “стирається” механічним шляхом повністю на ділянці корекції, така процедура є досить агресивною, потребує тривалого відновлення та несе ризик приєднання інфекції через велику ранову поверхню. У нашій клініці метод не використовується через низку недоліків.
Процедура може бути проведена курсом з 2-5 сеансів з періодичністю, яку встановлює фахівець.
Лазерний пілінг
Пілінг за допомогою лазера (або лазерна шліфовка) здійснюється з використанням вуглекислотного лазера. Промінь спрмовується на епідерміс і проникає в глибокі шари шкіри фракціями, термічно впливаючи на клітини. Завдяки цьому відбувається “випарювання” дефектних клітин шкіри, після чого – активізація синтезу нових, молодих колагенових та еластинових волокон. Таким чином процедура призводить до явних омолоджуючих наслідків:
Лазерне шліфування проводиться 2-8 разів, інтервали між сесіями складають не менше 4 тижнів.
Карбоновий пілінг
Є косметологічною процедурою, при якій на шкіру наноситься шар карбонового гелю, що містить мікрочастинки діоксиду вуглецю. Потім на поверхню шкіри, оброблену гелем, лікар-дерматолог впливає променем неодимового лазера, що призводить до нагрівання гелю з подальшим випаровуванням. Ці процеси супроводжуються миттєвим видаленням забруднень і відмерлих клітин епідермісу та звуженням пір. Карбоновий пілінг допомагає:
Карбоновий пілінг призначається не частіше ніж раз на 4-8 тижнів.
Вибір різновиду пілінгів для обличчя повинен залежати від таких факторів, як вік, стан та потреби шкіри, наявність дефектів та побажання пацієнта щодо кінцевого результату. Для різних вікових груп є різні рекомендації:
Такі види пілінгів, як лазерний та карбоновий можуть бути проведені у будь-якому віці.
Карбоновий є мультифункціональним та позасезонним, при цьому він не агресивний і не призводить до інтенсивного лущення та оновлення шкіри.
Лазерний пілінг може бути поверховим (до 30 років), серединним (30-50 років) або глибоким (від 50 років). Вибір інтенсивності лазерного впливу проводить лікар-дерматолог, оцінюючи вік, показання та проблематику шкіри пацієнта.
Вибір пілінгу за типом шкіри залежить від її особливостей та проблем. Отже:
Вибір оптимального пілінгу також залежить від конкретних цілей та стану шкіри. Саме тому важливо отримати консультацію лікаря-дерматолога нашої клініки Gold Laser. Фахівець збирає анамнез, оцінює характер шкірних змін та дає рекомендації який пілінг для обличчя краще у кожному окремому випадку.
Джерела:
Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.
Лікар дерматолог-косметолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини
Освіта:
НМУ ім. О.О. Богомольця; Інтернатура КНМУ ім. О.О. Богомольця
Досвід роботи: 5 років
Хірург, пластичний хірург, онколог, мамолог
Лікар дерматолог-косметолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Головний лікар
Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург.
Кандидат медичних наук.
Лікар – пластичний хірург
Лікар-гінеколог-акушер першої категорії.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Лікар дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині
Лікар-пластичний хірург
Лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії.
Вітаю! Я багато років ходжу в клініку “Gold Laser” і дуже від цього щаслива. Така затишна атмосфера, приємні ціни та сервіс! Ніколи не було ніяких зауважень. Хочу щиро подякувати своєму лікареві. Роблю у неї багато процедур для вікової шкіри. Люблю філери. Вони надають молодий і свіжий вигляд. А головне, я впевнена в якості препаратів. Спілкуючись читать далее …
Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.