we speak english
Меню
Наші послуги

Секрети досконалості – як досягти фігури пісочний годинник

Фігура пісочний годинник: принципи харчування

Як зробити фігуру “пісочний годинник” в домашніх умовах: перелік вправ

Як зробити талію “пісочний годинник” за допомогою процедур у клініці Gold Laser?

Ідеалом жіночої краси вважається фігура у формі «пісочного годинника»: точена талія, плоский живіт, стрункі ноги, жіночні сідниці та помірно пишні груди. Однак не кожна жінка має таку пропорційну фігуру через генетику та особливості будови тіла. Не слід сумувати, навіть якщо ваша фігура не близька до еталонної, оскільки існують методи, здатні наблизити її до такої. Що являє собою тип фігури “пісочний годинник” і як досягти тонкої талії – дізнаєтеся з сьогоднішньої публікації.

Фігура пісочний годинник: принципи харчування

Як відомо, харчування є базисом красивого та стрункого тіла. Щоб постать радувала у відображенні дзеркала, слід дотримуватися таких нескладних правил:

 • Пийте достатню кількість чистої води. Формула індивідуального розрахунку добової норми води проста: 30 мл на кожний кг ваги. Тобто якщо ваша вага становить, наприклад, 55 кг, то ваша оптимальна норма 55*30=1650 мл або 1,65 л води. Воду не можна замінювати чаєм, кавою, соками або газованими напоями.
 • Збалансуйте свій раціон харчування та дотримуйтесь правила тарілки:

*не менше 50% вашої тарілки повинні складати салати, зелень, фрукти, свіжі або приготовлені на пару овочі;
*25% – білок (риба, м’ясо (птахи), сир, яйця, морепродукти, твердий сир) та жири (насіння, горіхи, олії, авокадо);
*25% – складні вуглеводи (зернові, крупи, хліб із твердих сортів пшениці, паста, крохмалисті коренеплоди).

 • Зведіть до мінімуму смажену, жирну їжу, солодощі, фаст-фуд та алкоголь. Намагайтеся не перевищувати добовий калораж, який може індивідуально під вас розрахувати дієтолог.
 • Скоротіть споживання цукру. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, денна норма цукру для дорослої людини не повинна перевищувати:

*50 г (10-12 чайних ложок) для жінок;
*60 г (12-14 чайних ложок) для чоловіків.

Однак ці цифри ставлять під сумнів дієтологи і рекомендують жінкам не вживати більше 6 чайних ложок (25 г), а чоловікам більше 8 чайних ложок (30 грам). Не варто забувати, що тут йдеться не тільки про цукор у чистому вигляді, а й про той, що міститься в кондитерських виробах, соусах, заправках, напівфабрикатах, фруктах, соках, алкоголі тощо.

 • Ретельно пережовуйте їжу. Ретельне подрібнення їжі зубами полегшує роботу шлунково-кишкового тракту та сприяє більш ефективному перетравленню за рахунок того, що виділяється шлунковий сік. Наукові дослідження також підтверджують, що пережовування сприяє покращенню абсорбції поживних речовин в організмі. Крім того, цей процес може мати позитивний вплив на процес схуднення. Рекомендації дієтологів включають не тільки ретельне пережовування твердих продуктів, але також і рідкої їжі, такої як супи, бульйони і смузі.

Безумовно, з фігури “прямокутник” зробити “пісочний годинник” неможливо, помінявши тільки харчування. Важливо підключити спортивні навантаження, а, за потреби, і естетичні процедури.

Як зробити фігуру “пісочний годинник” в домашніх умовах: перелік вправ

Оскільки фігура “пісочний годинник” передбачає гармонійні пропорції, важливо вибрати вправи, які сприяють розвитку та зміцненню м’язів у конкретних областях, а саме ті, які спрямовані на опрацювання грудей і спини, зміцнення рук і ніг, прокачування сідниць, а також формування тонкої талії. Наступні вправи успішно справляються із цими цілями.

Присідання з підняттям ніг

Виконання: Розведіть ноги на ширину плечей, спина повинна бути прямою. Повільно зробіть присідання, стежачи за тим, щоб коліна не виходили за лінію носків. Піднімаючи корпус вгору, відведіть одну ногу вбік, виконавши невеликий мах. Потім поверніться в положення присіду і повторіть рух іншою ногою.

Кількість повторень: 3 підходи по 10 разів.

Ходьба з випадами

Виконання: Тримайте спину прямо, поставте ноги на ширині плечей, а руки помістіть на талію. Зробіть випад однією ногою вперед так, щоб кут у колінах становив приблизно 90 градусів: переднє коліно не повинно виходити за носок, а заднє трохи торкається підлоги. Підніміться, підтягнувши ногу, що стоїть ззаду, до протилежної, затримайтеся у верхній точці на кілька секунд. Після цього виконайте випад іншою ногою вперед.

Кількість повторень: 3 підходи по 10 разів.

Бокова планка з почерговим підняттям рук

Виконання: Займіть позицію, ставши в планку з упором на прямі руки. По черзі повертайте корпус спочатку праворуч, піднімаючи праву руку, потім повертайтеся в центр і зробіть такі ж рухи ліворуч із підняттям лівої руки. При цьому намагайтеся утримувати ноги у статичному положенні.

Кількість повторень: 3 підходи по 10 разів.

Вправа “Велосипед”

Виконання: Ляжте на спину, зігніть руки за головою, ноги зігніть і підніміть над підлогою. Починайте виконувати ногами велосипедні рухи, по черзі торкаючись ліктем протилежного коліна.

Кількість повторень: 3 підходи по 10 разів.

Крім вищезгаданих вправ існують інші. Перед тим, як приступати до фізичних навантажень, рекомендуємо проконсультуватися з фітнес-тренером, який підбере комплекс особисто під вас. З фігури перевернутий трикутник зробити пісочний годинник без кваліфікованої допомоги вкрай складно.

Також важливо розуміти, що будь-який спорт потребує систематичності. Проте не завжди є можливість приділяти фізичній складовій питання достатньо часу. У такому випадку рекомендуємо звернути увагу на естетичні процедури.

Як зробити талію “пісочний годинник” за допомогою процедур у клініці Gold Laser?

Іноді форма тіла “пісочний годинник” недосяжна навіть для власниць дуже струнких фігур. Все або через жирові пастки в області талії, або через брак обсягу в області сідниць і грудей. Сьогодні розглянемо естетичну процедуру, яка може за один візит до пластичного хірурга змоделювати тіло вашої мрії. Мова про ліпоскульптурування.

Процедура ліпоскульптурування поєднує ліпосакцію та ліпофілінг для естетичної корекції тіла. Для створення фігури “пісочний годинник” хірург видаляє жирову тканину за допомогою ліпосакції з проблемних зон (найчастіше це живіт, талія або стегна), потім очищає її і далі вводить в ділянки з недоліком об’єму, наприклад, в груди та/або сідниці. Трансплантація жиру зветься ліпофілінг.

Таким чином, під час операції хірург домагається того, що талія худа, живіт плоский, а сідниці та груди – більш округлої, ідеальної форми.

Операція малотравматична, проходить без розрізів, а реабілітація займає до 1 місяця.

Крім того, під час ліпоскульптурування можна формувати атлетичний силует, виділяючи м’язові контури та прес.

Джерела:

 1. Liposuction: Principles and Practice, Shiffman, Melvin A., Di Giuseppe, Alberto.
 2. Atlas of Liposuction, Aiache A.E., Shiffman M.A.
 3. Stery W., Paus R., Burgdorf W. «Dermatology».

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×