we speak english
Меню
Наші послуги

Методи корекції форми носа

Як змінити форму носа?

Візуальна корекція носа

Безопераційна корекція носа

Хірургічна ринопластика

Статистика показує, що кожна друга людина має претензії до своєї зовнішності, зокрема, – до форми носа. Це пояснює той факт, що операція по корекції пропорцій і контура носа, усунення дефектів і естетичних недоліків цієї зони є однією з найбільш популярних у світі сучасної пластичної хірургії. Йдеться про ринопластику. Практика пластичних хірургів показує, що навіть незначна корекція контурів і пропорцій носа дозволяє помітно змінити загальний вигляд обличчя і зробити його візуально більш привабливим.

Красивый нос киев й

 Як змінити форму носа?

Скальпель хірурга для виправлення недоліків форми і розміру носа є найбільш радикальним, при цьому найдієвішим методом. Він виправданий при появі наслідків травм і патологій, які перешкоджають нормальному диханню. А також, коли дефект занадто серйозний. Якщо незадоволеність зоною мінімальна, ефективною буде корекція за допомогою візажу.

Візуальна корекція носа

Прийоми правильного візажу допоможуть візуально виправити форму носа. Поєднання різних відтінків скульптуруючих тональних основ, пудри і хайлайтера є основою грамотного макіяжу.

Одне з головних правил макіяжу: темну основу необхідно наносити на ділянки, які вимагають зорового зменшення, а хайлайтер – на ті, які слід об’ємно збільшити. При широкому носі растушовка темного пігменту по бічних частинах перенісся і крил дозволить візуально домогтися його звуження. На спинку носа рекомендовано наносити легкий хайлайтер. Власницям подовженого вузького носа слід затемнювати його основу і висвітлювать бічні ділянки. Всі нанесені декоративні засоби слід ретельно розтушовувати щоб уникнути чітких ліній і незграбності обличчя.

Візажисти також рекомендують приділяти увагу формі брів. Занадто тонкі брови візуально приковують увагу до великого носа та іншим великим рисами обличчя. Широкі доглянуті брови зараз є еталоном.

Візуально зробити ніс менш акцентним можна завдяки об’ємній зачісці. Уникати чубків – важливе правило, оскільки саме чубчик, що прикриває частину обличчя, візуально робить його менше, що створює диспропорцію при великому носі.

Перед тим, як приступати до макіяжу обличчя при наявності недоліків, які хотілося б приховати, рекомендовано проконсультуватися з професійним візажистом і отримати рекомендації особисто.

Переваги методу візуальної корекції носа:

 • швидкість;
 • низька вартість;
 • можливість варіативного макіяжу.

Безопераційна корекція носа

Для осіб, яким візуальна корекція носа не підходить, а на хірургічне втручання складно зважитися, існує альтернатива. Метод, який дасть позитивні зміни на шляху до привабливої зовнішності, – контурна пластика.

Суть контурної пластики полягає в підшкірному введенні філерів в ділянки носа, що потребують коригування, за допомогою ін’єкцій. Кількість препарату і зона введення визначаються лікарем-дерматологом в момент консультації. Безопераційна пластика носа дає можливість усунути асиметрію, заповнити незначні поглиблення, змінити обриси кінчика тощо.

Ін’єкційна пластика носа проводиться гелевими гіалуроновмісними філерами або власною жировою тканиною пацієнта (ліпофілінг). Безопераційна ринопластика може бути застосована для корекції невеликих недоліків. Препарат є статичним в зоні введення на термін до 1 року. Далі він поступово деградує і виводиться власною лімфатичною системою. Жирова тканина також має властивість розсмоктуватися. Тому методика передбачає повторне введення препарату через деякий час.

Переваги контурної пластики і ліпофілінга:

 • Безпека. Філер з гіалуроновою кислотою і власні жирові клітини пацієнта не відторгаються організмом і не здатні викликати алергічні реакції.
 • Тривалість результату. І гіалуронова кислота і жирова тканина, введені ін’єкційно в зону носа, знаходяться там тривалий період, так як ніс – мімічно малоактивна зона обличчя.
 • Можливість корекції результату. Оскільки обидва препарати для ін’єкцій в область носа схильні до деградації і природного виведення, при бажанні цей процес можна прискорити. Наприклад, якщо бажаний результат перестав задовольняти або пропала емоційна необхідність в корекції носа. Філлери розчиняє гіалуронідаза – фермент, який розщеплює полімери гіалуронової кислоти. Прискорити виведення жирових клітин можна ін’єкціями власної плазми людини і шляхом мікрострумової терапії.
 • Низька травматичність. Контурна пластика і ліпофілінг носа проводяться під місцевою анестезією або зовсім без неї. Загальний наркоз, як у випадку з операційною технікою корекції, не передбачений. На місці введення препарату може спостерігатися легка набряклість і дрібні гематоми. Вони самостійно зникають за 2-3 дні.
 • Швидка реабілітація. Мінімум проколів, нерадикальність втручання і низький травмуючий фактор дозволяють шкірі на ділянці введення швидко відновлюватися.

Хірургічна ринопластика

Ринопластика є однією з найскладніших пластичних операцій, складність її полягає в тому, що хірург втручається не тільки в м’які тканини, але і працює з хрящами і кісткою. При цьому важливо не порушити дихальні функції носа. Сучасні оперативні підходи в пластичній хірургії дозволяють зводити до мінімуму травми в момент втручання і тим самим скорочувати період реабілітації.

Закрита ринопластика передбачає доступ до тканин через внутрішні слизові оболонки носа. Метод не залишає рубців і шрамів на шкірі, всі розрізи і шви знаходяться в порожнині носа. Даний вид втручання застосуємо для корекції незначних дефектів: горбинки, асиметрії крил і ніздрів, диспропорцій носа, дефектів положення або форми кінчика носа, викривленні перегородки тощо.

Відкрита ринопластика проводиться з метою масштабної корекції. В ході операції розрізи проводяться в області шкірної частини перегородки під носом і оголюється кістково-хрящова тканина для подальших маніпуляцій.

Хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович зазначає::

Вдаватися до відкритої ринопластики доцільно в разі повторного втручання, при установці трансплантатів для зміни форми носа і виправлення явних дефектів, а також, коли закрита ринопластика не може бути зроблена через анатомічну конфігурацію носа.

Операція проводиться під загальним наркозом. Період реабілітації займає близько 3-4 тижнів. Саме стільки часу потрібно, щоб тканина регенерувалася, зійшли набряки, зникли гематоми. Оптимальний вік для виправлення форми носа – 18-45 років.

Переваги ринопластики:

 • Довічний ефект. Результат операції зберігається на все життя і не вимагає повторного втручання, якщо її проведено якісно досвідченим пластичним хірургом.
 • Можливість корекції дефектів і естетичних недоліків будь-якої складності.
 • Досягнення гармонійного зовнішнього вигляду і пропорцій обличчя.
 • Відновлення носового дихання.

Цінова доступність контурної пластики і хірургічної ринопластики в клініці Gold Laser, професійні лікарі та висококваліфікований медичний персонал дозволять нашим пацієнтам отримати зовнішність, про яку вони мріяли!

Джерела:

 1. Олексанян Т.О. “Обгрунтування одномоментної ринопластики та корекції внутрішньоносових структур у пацієнтів з поєднаною патологією порожнини носа і порушенням форми носа”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×