we speak english
Меню
Наші послуги

Епіляція за допомогою лазера – перед, в процесі та після процедури

Перед процедурою

Після процедури епіляції

Скільки потрібно процедур щоб повністю позбутися від волосся?

“Епіляція за допомогою лазера – боляче чи ні?” – таке запитання виникає у дівчат, що вперше приходять в клініку. Лазерна епіляція на сьогоднішній день є досить комфортною процедурою, найчастіше можна відчути незначне поколювання у зоні бікіні , але больові відчуття зменшуються за рахунок вбудованої в маніпулу системи охолодження шкіри. Потрібно звернути увагу лікаря якщо больові відчуття викликають підвищений дискомфорт, і лікар буде повільніше проводити процедуру і довше охолоджувати шкіру.

Перед процедурою

Для епіляції волосся олександритовим лазером шкіра не потребує спеціальній підготовки. Якщо це буде обличчя, то перед процедурою необхідно:

 • зняти макіяж;
 • не можна засмагати 14 днів до та після сеансів лазерної епіляції.

Після процедури епіляції

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна зазначає:

Епіляція за допомогою олександритового лазера у пацієнтів з чутливою шкірою може викликати на шкірі невелике почервоніння, яке проходить через 2-3 години. Відразу після процедури шкіра обробляється засобом, що складається зі зволожуючих і пом’якшуючих кремів.

Скільки потрібно процедур щоб повністю позбутися від волосся?

Епіляцію олександритовим лазером в середньому проходять 1 раз на місяць. Курс епіляції в Клініці лазерної косметології та пластичної хірургії Gold laser становить 5-7 процедур, все залежить від місця проведення епіляції, швидкості росту волосся і параметрів використовуваного променя. В середньому тривалість проходження курсу становить 6-8 місяців і Ви на довгий час забудете про цю проблему.

Джерела:

 1. Aesthetic surgery journal / the American Society for Aesthetic Plastic surgery. Hair removal with the long-pulse alexandrite laser.
 2. Journal of Dermatological Treatment. Biological and clinical aspects in laser hair removal.

 

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×